Best of Beauty 2019

Catrice

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sugar bunnie, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. július 19.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

A krémes, szuper lágy textúra megfelelő mennyiségű nedvességgel ápolja ajkaid és sima, fényes felületet ad. Kellemes illatával kényezteti ajkaid. A Jumbo ajakrúzsok nélkülözhetetlen termékek ebben a szezonban, nem csak elegánsak, hanem szuper praktikusak is. A legkisebb kézitáskában is elférnek, emellett csavarható kialakításának köszönhetően, használatuk rendkívül egyszerű.

8 árnyalatban kapható, beleértve a természetes nude árnyalatokat, a finom rózsás, világos és trendi „look at me” árnyalatokat, valamint a klasszikus pirosat és a rózsaszínt.

Catrice Lip Crayon
Ár: 500 Ft , Eladó: PinkMcFreeze
Állapot: Újszerű, 1-2 alkalommal próbált, Helyszín: Csak budapesti személyes átvétel, fizetés: Kp.
eeeee

2018. december 22.

Nagyon szerettem. Több árnyalatom is volt belőle, mindegyik nagyon szépen mutatott rajtam. Szájfényszerűen fényes volt, de ahhoz képest egész sokáig bírta az ajkakon és amellett, hogy nagyon jó érzes volt viselni szuperül hidratált hosszabb távon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

Monika1119

2017. október 5.

Jól pigmentált, szép fényt ad, és nekem kellően hidratálja is az ajkaim. Egy baj van vele, hogy nem túl tartós. Én egyébként szeretem, az állaga is jó és könnyen kezelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

gothy

2017. július 16.

040 My Cherry Berry és 030 Don't Think Just Pink árnyalatokat szereztem be. A sötétebb színű pont olyan volt, mint a saját ajkam, szép fényt adott neki. A rózsaszín sajnos a gyenge pigmentáltsága miatt nem látszott az ajkaimon. Jó illatú, kellemes állagú, a tartóssága nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 16.

nius

2017. március 2.

Biztosan velem van a baj, de nálam ez egy amolyan édes-kis semmiség kategóra.
Nem vár az ember ekkora összegért high end minőséget, és nem is kapja. Egy kis fénnyel bevonja az ajkakat, ami nekem kimondottan kellemetlen ennél a terméknél. Színt nem ad az ajkaknak, delegalább tekerős, nem pedig faragós. Ápolást nem tapasztaltam, igaz, szárítást sem. Táskába bedobósnak elmegy, de így is előbb fog megromlani, minthogy elhasználnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Biztosan velem van a baj, de nálam ez egy amolyan édes-kis semmiség kategóra.

hnikolett

2016. október 2.

Nem a legjobb, de nem is rossz. Hidratal rendesen de telre mar nem ezt hasznalnam. Szep is szint ad, tavaszta/oszre tokeletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 2.

Svetlana

2016. október 1.

Kiválóan hidratál, könnyű használni, csodaszép a színe, de kb. 2 perc tartóssággal bír a számon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 1.

edsze

2016. augusztus 13.

Update: minden színből beszereztem egyet. Nagyon tartós és akciósan csak 700 Ft-t volt, így külön megéri.
Nagyon tetszik, kellemes az állaga, tényleg ápol, nagyon jó puha lesz utána az ajkam, nagyon jó a színe, azt hiszem több árnyalatot is be fogok szerezni. A kedvező ára miatt pedig hatalmas plusz jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Misa

2016. július 31.

Nem rossz, viszonylag jól pigmentált, még hidratál is picit és praktikus a csomagolása. Viszont sajnos ragacsos és hajlamos elmászkálni az ajkakról. Teljes áron nem éri meg, de leárazva érdemes beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

95Kingus95

2016. július 25.

Én tegnap vettem meg a 030-Don't think just pink árnyalatában és imádom. Szép kellemes rózsaszín színe van, szép fénnyel, puha lesz tőle az ajkam. Nem tartós de ezt nem is várom el egy színezett ajakápolótól. Az illata nagyon finom, nagyon praktikus a tekerős megoldása. 699 forintért tudtam beszerezni, mert már a kifutó termékek közt van, annyiért szerintem teljesen megérte :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 25.

zakuszka

2016. július 24.

040 My Cherry Berry - eddig jó, de nem tartós, a színe szép és tényleg ápol, megszerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Squalane eo 1 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.