Catrice

Ár:   1545 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. március 11.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Egyesíti a Pure Shine ajakbalzsamok fényét és lágyságát az Ajakszínező intenzív színével és hosszantartó hatásával.A lágy, krémes textúrával nagyon könnyű a felvitel.

bokihugi

2018. október 9.

Télen szeretem használni. Olyan szép puha lesz az ajkam tőle.
080-as árnyalatot birtoklom, de lassan be kell szereznem más színben is. Alap a kabátom vagy táskám azon zsebében, amit max zsebkendők tárolására használok. :)
Könnyen tükör nélkül is tudom használni, érzem a számon, hogy ott van, és annyira jól ápol.
Nem tartós, de nem is ez a cél. Hihetetlen, hogy mikor megvettem és szinte alig fogyott egy pici. Imádom!!!
2X5csillag jár érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 9.

Télen szeretem használni. Olyan szép puha lesz az ajkam tőle.
2X5csillag jár érte.

adri0419

2018. augusztus 1.

Nagyon Szeretem. Szép színű, fényesen csillogó ajakbalzsam és nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

zana525

2018. március 9.

A legjobb színezett ajakbalzsam!!! Imádom a Catrice összes ajak termékét,mert olcsók, és a high end márkák közül is a legtöbb kiszárítja a számat. Ez hihetetlenül ápoló, szép a színe, és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 9.

Minomi

2017. szeptember 20.

2017.09.20 Azóta kipróbáltam két Essence rúzst, és tartósságban ég és föld a különbség. Ha nem természetesek lennének az összetevői, két csillagot kapna, de részemről így csak hármat érdemel.

Én balról a másodikat vettem meg az itteni vélemények (és hosszas próbálgatás) alapján. Szinte ez volt az egyetlen szín ami jól állt. Nem túl erős, de mégis kiemeli picit az ajkakat, kissé csillogóssá teszi. A tartóssága nem éppen a legjobb, de végül is újra fel lehet kenni. Nem szárít nagyon, ami plusz pont, az összetevőkkel egyetemben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

leyorens

2017. szeptember 6.

Imádom! Ápol és szépek a színek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Imádom! Ápol és szépek a színek!

Sziszikecs

2017. március 27.

Ősszel szereztem be, de csak most éreztem szükségességét, hogy használjam.
Nagyon szeretem, mert kellemes szépen csillog tőle az ajkam és közben hidratál is. A kiszerelése kifejezetten praktikus, nekem legalábbis nagyon tetszik! :)
Nem beszélve arról, hogy viszonylag sok színben megtalálható. A lágyabb színeket részesítem előnyben így a '030-as színt vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Ősszel szereztem be, de csak most éreztem szükségességét, hogy használjam.

pradamarfa

2016. október 31.

Balról az első -legkevésbé sem boldog- tulajdonosa vagyok. Nem eléggé pigmentált, ragadós, nem eléggé tartós darab. Nekem nagyon nem jött be. Sajnálom, pedig szeretem a Catrice-t. Nagy sikerrel vásárolok tőlük, akár KM-es csekkolás nélkül is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

Bolvarin

2016. augusztus 2.

Nem olyan rég használom, de már most a kedvencem! Nekem jobbról az első árnyalat van, nagyon jól mutat a számon, meglepően tartós, és nagyon jól hidratál! Sajnos most találtam csak rá a kifutó termékek között, de lehet levadászok még egy árnyalatot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Jane

2016. július 27.

Nem sokat vártam ettől a terméktől, ezért kivártam egy akciót, melynek keretében 699,-ért jutottam hozzá. Elárulom, hogy a teljes árát is megéri, mert számomra ez egy fantasztikus kence! Szép színe van, csodás csillogást nyújt, finom illata van, tartós (!) és valóban nagyszerűen ápol! Imádom! Jelenlegi kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 27.

justagirl

2016. június 21.

Színek nem olyan jók, de kiváló minőségű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

Színek nem olyan jók, de kiváló minőségű.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.