Catrice

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. július 21.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

2015-ös márciusi limitált trendkiadás

Vki001

2016. január 29.

Most leltem rá az egyik Rossmannban, a kiárusítás keretein belül és a Madame De Pinkadour (C02)-es árnyalatot vásároltam meg. Szerintem csodaszép színe van, és bár nem a legtartósabb rúzsom, mégis nagy kedvencem. A felvitele előtt fél órával mindig aláhidratálok (mint a többi rúzsomnál is), így nem szárítja a számat, és nem ül meg a redőkben. Kellemes az összhatás. És a csomagolása is szépséges. Egyedül a tartóssága miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

Gingermint

2015. július 9.

Megvásároltam ezt a rúzst Apricoco színben, azonban hatalmasat csalódtam. A szín és a csomagolás gyönyörű, azonban egyáltalán nem tartós ez a rúzs. A létező legapróbb dolgok miatt is kopik, maszatolódik, ráadásul elég darabosnak is tűnt az ajkaimon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

sugarplumhellie

2015. június 29.

Apricoco színben vásároltam meg. Tuti fogtok még vele találkozni, mert a kiárusító kosarakba még nem kerültek ki a darabjai :) Imádom! Nem egy szolid szín, de nem is azért vettem. Matt, eléggé tartós is szerencsére, inni simán lehet vele. Kicsit szárít ugyan, emiatt a mínusz csilli, de ha valakinek tetszenek a színei érdemes tenni egy próbát :)
A kopásnál viszont figyelni kell, mert hajlamos összegyűlni a ráncokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

A kopásnál viszont figyelni kell, mert hajlamos összegyűlni a ráncokba.

anabela

2015. május 26.

a korallos-barackos (enyhe narancsos beütéssel?) 'Apricoco' színben vettem meg, és imádom, tökéletes tavaszra. nem egy szolid, pasztell szín, de szerintem simán hordható nappalra is, talán a mattsága az, ami emészthetőbbé és kifinomultabbá teszi ezt az élénk színt, a munkahelyemre is simán hordom. nem rajongok a fehér színért, de tetszik a csomagolás mintázata. eléggé tartós, mondjuk a táplálkozást nem igazán bírja ki, akkor azért kopik. nem hidratálja az ajkakat, de nem is szárít extrémen, szeretem viselni. mivel annyira odavagyok a színéért, és a mattságáért, muszáj öt csillagot adnom neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

palotaizs

2015. május 26.

A rózsaszín van meg. Eddig egyszer használtam és meg vagyok vele elégedve, bár kicsit szárít, úgyhogy alá kell hidratálni.

LadyLatte

2015. május 18.

Madame de Pinkadour van meg, szép matt, de sajnos kicsit szárít, de ha előtte fél órával felkenek ajakápolót és utána kenem rá, akkor ezt könnyen ki lehet küszöbölni. Viszont ajánlom, hogy mielőtt felviszitek, az ajkaitokat töröljétek át érdesebb törölközővel vagy fogkefével lágyan súroljátok át, és akkor nem fog csúnyán megülni és összegyűlni rajta a matt rúzs. Nekem bejött, örülök, hogy végül megvettem! (Az egész "kollekció" nyami amúgy:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 18.

mancikukac

2015. május 1.

Egészen kitűnő mindkettő. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 1.

Egészen kitűnő mindkettő. Csak ajánlani tudom.

lines83

2015. április 4.

Én az Apricocot vettem meg. Már nagyon vágytam egy matt finisű korall színű rúzsra. 😃Eredetileg nem eztért indultam, hanem a CATRICE ULTIMATE COLOUR Princesse peach-t néztem ki magamnak. ( a Rock o co pirosítóban csalódtam) de aztán azt túl narancsosnak találtam, ezért bizalmat szavaztam ennek. Nem bántam meg. Nagyon szép, erőteljes szín. Kicsit bevállalósnak kell hozzá lenni. A tartósságával is elégedett vagyok, bár nagy evés ivást azért nem bír ki. Egy idő után összegyűlik a ráncokban. Engem nem szárított. Elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 4.

Regi84

2015. március 20.

Madam de Pinkadourt vettem meg, mert féltem a korallos színtől. Nagyon szép, intenzív színe van, matt, a csomagolása gyönyörű. Lilás ceruzával használom, kicsit ombresan, de nagyon tetszik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

Cryptimp

2015. március 10.

Én a Madam de Pinkadour-t vettem meg, bár eléggé félve, hogy mennyire lesz kompatibilis a bőrszínemmel. Szerencsére nem bántam meg, egyszerűen imádom :D
Tökéletesen pigmentált, egyenletesen kopik és nem is szárít, bár ilyen szempontból szerencsés vagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.