Catrice

Ár:   3659 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   28,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: JErzsi, Módosítva: 2020. február 26.

Kiszerelés:   28,2 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

3 pirosítót, 2 highlightert és 1 bronzosítót tartalmazó paletta.

Vegán

botaadrienn

2020. március 21.

Nagyon szépen pigmentalt matt és fényes színek, amik könnyen eldolgozhatók, tartós. Kedvencem a highlighter ami nagyon természetes de intenzív fényt ad, nem glitteres csillámos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 21.

Mancus7

2020. január 2.

Müllerben bukkantam rá, nagyon szép színek, könnyen eldolgozható és nagyon tartós. Imádom, újravevős lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Dortya

2019. december 1.

Luminous Blush: Szép, finom, nőies :) Nagyon kis halvány pirosító, picike fénnyel. Olyan mint egy nagyon lightos orgasm.
Soft Highlighter: Ez nem tetszik, lilán irizál. Indokolatlan. Viszont szemhéjpúdernek nagyon jó.
Luminous Blush 2: Ez a jobb oldali pirosító a palettában. Ugyan az a formula mint az első pirosító, viszont pigmentáltabb. Ezt is imádom :)
Matt bronzer: Nagyon visszafogott bronzosító, picit talán sárgásabb a kelleténél, de ettől függetlenül szeretem :)
Shimmering Highlighter: Ez a legjobb highlighter amit valaha próbáltam. Egyszerűen imádom! Már csak ezért megéri megvenni a terméket
Matt blush: Egy szó jut róla eszembe: Aranyos :) Kis cuki árnyalatú pirosító. Teljesen oké.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 1.

Erika80

2019. július 21.

Bár nekem a bronzosító kissé sárgás a bőrömön, de egyébként remekül kihasználható paletta. Finoman használom, nem viszem túlzásba soha a pirosítást és a fényesítést, mert szerintem a kevesebb több és természetesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 21.

Anzsi987

2019. július 13.

Gyönyörű színek, jól pigmentált, jól eldolgozható, de nagyon hamar eltűnik az arcomról még fixáló használata mellett is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

Nemesene

2019. május 3.

Számomra ez volt az év befektetése, pedig még csak május van! Mindegyik szín gyönyörű, könnyen eldolgozható, szépen mutat a nap végén is. Világos bőrűszínűeknek lett kitalálva és tényleg használható mindegyik szín. Manapság ez elég ritka, de hállelujah megtaláltam! Egyedül az egyik highlighter színével nem vagyok kibékülve, mert rózsaszín tónusú, de ez csak ízlés kérdése. Számomra ez AZ arcpaletta ár-érték arányban. ^^

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

CandyAndi

2019. március 27.

A Müllerben láttam meg ezt a palettát. Nagyon megörültem neki, mert hasonlót kerestem már régóta, és végre megtaláltam! Csodás a csomagolás, van benne tükör is, ami szuper. A bronzert nem szoktam használni, de a többféle pirosítók és highlighter-ek tetszenek. Pigmentált színeket kapunk, mondjuk én személy szerint a matt pirosítókat preferálom, de ez nem a termék hibája. Ami nem tetszik, hogy nagyon porol. Néha félek, hogy a pirosító beleragad a highlighter-be. A highlighter alapvetően nagyon szolid és visszafogott, így aki nem kedveli a diszkógömb hatást, annak ideális választás lehet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.