Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2016. június 21.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

2015-ös decemberi limitált kiadás

Ajakolaj tubusos formában. Egy pasztell árnyalatban kapható. (C01 Cozy Cashmere)

Csipetke

2017. november 21.

Akciósan jutottam hozzá, a 20. ajakápolóm már de nem bántam meg egy percre sem, hogy megvettem. Tényleg finom lágy, olajos textúrája van. Ennek ellenére nem ragad. Az illata is szuper és tényleg ápol, bár nyáron nem ezt használtam nyilván. Most vettem elő újra, hogy itt a hideg idő. Nem szívódik fel gyorsan de nem marad a számon zavaróan és ragacsosan. A kiszerelése is tetszik, hogy ilyen nagy. Egy pici hátránya az aplikátor néha elég sok jön ki belőle. A másik pedig olyan érzésem van mintha nem lenne tele a tubus. Vagy nem is volt tele, alig alig használtam de olyan mintha már elakarna fogyni. Remélem nem csak én nyomkodom bénán a tubust. Mondjuk lehet állítva tárolni így szerintem biztos, hogy lefolyik és ki jön még belőle sok. Azt nem mondom, hogy a polcról teljes áron lekaptam volna, de egy használatot megér a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Funnyface

2016. szeptember 7.

Most akadtam rá egy rossmannban a leárazott sminkcuccok között. Impulzus vásárlás volt, a huszadik ajakápoló-dekorkozmetikumom. Túl sokat nem vártam tőle, de kellemesen csalódtam, nem szárította ki ajkaimat. jobban hidratál, mint a márka lip smoothenerje, (amiből szintén vettem aznap...) Rúzs felett is jól működik, a szárító matt rúzsokat is megzabolázza. Igaz, így a mattságukat is elveszítik... A tubus meglepően nagy, műanyag aplikátora van, emiatt nehéz a megfelelő, kis mennyiséget kinyomni belőle. Kellemes fénye van, kb. egy óra alatt szívódik fel. Nem mondom, hogy rohanjatok felkutatni, a most kapható színezett ajakolajak is legalább ennyire jók, de ha valaki ráakad, megéri azt a párszáz forintot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Squalene, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0