Catrice

Ár:   990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,05 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 20.

Kiszerelés:   0,05 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Az ultra vékony, automatikus ceruzának köszönhetően nem jelentenek problémát a pontos, hajszálvékony vonalak. Finom kefével ellátott. Vízálló, hosszantartó ceruza.

3 árnyalatban elérhető

Sierra0120

2019. június 12.

Maga a formula szuper, tartós, szép a színe, nagyon természetes lesz tőle a szemöldök.
VISZONT! Nekem elég ritkás a szemöldököm, ennél fogva azért viszonylag sokat kell használnom belőle.. Két hétig volt elég.. :D
Tehát azt kell, hogy mondjam ennyi pénzt, ilyen kevés mennyiségért.. hát na :D Amúgy nagyon kiborultam ezen.. mert szerelem volt, aztán meg a pofáraesés.
3 csillag!

ui:üzenem a Catricenek, hogy ezt a formulát, egy másik kiszerelésben díjaznánk a szemöldökömmel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

3 csillag!

HomlokPuszi

2019. május 9.

Nagyon könnyű vele dolgozni, sokkal jobb mint a sima szemceruza, nagyon természetes hatást lehet vele elérni. Viszont nekem kevesebb mint egy hét alatt kifogyott, lehet pont egy selejtes darabot fogtam ki - mindenesetre nem vettem újra, maradok a pornál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

Casssy

2019. május 4.

Színe tökéletes, szép vékony vonalakat lehet húzni vele, eddig ez volt a legjobb. Az egyetlen és jelentős negatívuma, hogy mindennapos hasznalatban 1het alatt elfogy, annyira kis kiszerelésű és puha a hegye.:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

eszti87

2019. április 25.

Eltűnt hőn imádott NYX szemöldökceruzám, muszáj volt valamit beszereznem, amíg feltúrok érte minden sarkot és zugot a lakásban, erre esett a választásom. Ezért az árért teljesen korrekt a termék, sőt.... szerintem az általam eddig próbált Rimmel és Maybelline ceruzákat is messze lekörözi - azokból valahogy sosem sikerül normális árnyalatot találnom, túl kemények a ceruzák, plusz nem is lehet velük elég precízen dolgozni.
Itt a színválaszték megfelelő, a sötétbarna szín sem vöröses beütésű, és szép precíz vonalakat lehet vele rajzolni.

Eredetileg 4 csillagot szerettem volna adni, az 1 csillag levonás pedig annak szól, hogy már-már túl puha a ceruza, annyira, hogy ha nem vigyázunk, elkenődik, így a tartósságát azért nem mondanám tökéletesnek.
Végül azért döntöttem 3 csillag mellett, mert kb. egy-másfél hónap alatt elfogyott napi használat mellett úgy, hogy egyébként dús a szemöldököm, csak picike igazításra és a szemöldök végének korrigálására használok ceruzát. Magyarul baromi gyorsan fogy! Ha belegondolok, hogy a NYX-es cerkám hiába kerül kb. 3000 Ft-ba, nálam közel fél évig kitart és a színt is jobban el tudom találni, akkor kénytelen vagyok még egy csillagot levonni.
Egyébként egy tök jó termék, és ha valami tragédia folytán nem tudok majd hozzájutni a NYX-es termékhez, akkor átmenetileg biztos megint ezt fogom megvenni, mert tényleg jó, csak számomra az ár-érték arány nincs rendben a gyors fogyás miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

lucanagy018

2019. április 11.

Eléggé meglepett ez a 3,5 csillag ennél a ceruzánál. Én nagy szemöldökös vagyok és aki drogériában keres jó ár értékű terméket, ami teljesít is persze, az ne keressen tovább. Nem értem ezeket a "gyorsan fogy" kommenteket se. Persze, hogy gyorsan fogy ha nem megfelelően használja az ember. Ha rányomjuk a szemöldökünkre igen, meglepetés le is törhet illetve el is használhatjuk akár 5 nap alatt is!
Ez a ceruza inkább azoknak lett kitalálva akik már pontosan tudják mit akarnak csinálni a szemöldökükkel, tudnak bánni az ilyen fajta állaggal és fejjel, na meg persze nem egy új szemöldököt szeretnének rajzolni, hanem a meglévőt kihangsúlyozni. :)
Tehát egyáltalán nem kell alábecsülni ezt a terméket a rossz használat és értékelések miatt, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

Mosizso

2019. április 9.

Hát igen, aki ész nélkül olvas az úgy jár mint én...a catrice szemöldök ceruzáját szerettem volna kipróbálni. De sikeresen ezt vettem le a polcról. Most egy hétig használtam... hát mondom itt az ideje írni róla, ez nem vált be. Erre látom, nem azt próbáltam ki, amire mindenki jó véleménnyel volt...csak ezt a kis ömmmm, ezt a ... Számomra nagyon krémes állagú, iszonyat hamar fogy és ahhoz képest az ára nem elég olcsó. Elfogom használni, a végén a kis kefe nagyon jól használható...de ezt a terméket nem ajánlom. Legközelebb ügyesen, okosan a ceruzát veszem meg, nem ezt... én balga. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

dianae

2019. március 31.

Nagyon jó.... lenne ha nem fogyna el egy hét alatt és nem töredezne le, így sajnos nem éri meg, inkább beruházok egy anastasiara vagy benefitre

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

nemethreni

2019. március 23.

Ez az egyik kedvenc szemöldökceruzám, bár már nem veszem, mert pár hét alatt elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Lina14

2019. március 11.

ultraprecíz, jó a színe, szeretem az állagát, viszont nagyon gyorsan fogy, egy hónap után újravettem. plusz a spirál a végén elég durva, ha túl erősen nyomnám a bőrre, leszedi az alapozót alatta. ár-érték arányban nem a legjobb, de ilyen aprófejű szemöldökterméket nem tudok mást, ha lesz, valószínűleg váltok, addigis rendszeres vendég lesz a sminkasztalomon.
update: kijött egy új árnyalat, ami a 025 warb brown, vöröshajúaknak tökéletes
már csak arra használom, hogy pár "hajszálat" rajzolok, így sokkal tovább kitart

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

update: kijött egy új árnyalat, ami a 025 warb brown, vöröshajúaknak tökéletes

franciska.papp18

2019. február 27.

Kb mindenkinek az a véleménye ami nekem is, úgyhogy nem ismételném az elhangzottakat. Baromi jó ceruza, de rettenetesen gyorsan elfogy. Így akár valami drága cerkát is vásárolgathanék, mert ugyanott vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.