Catrice

Ár:   990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,05 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 20.

Kiszerelés:   0,05 g
Lelőhely:   drogériák, online

Az ultra vékony, automatikus ceruzának köszönhetően nem jelentenek problémát a pontos, hajszálvékony vonalak. Finom kefével ellátott. Vízálló, hosszantartó ceruza.

3 árnyalatban elérhető

fanni200005

2022. június 23.

Nagyon-nagyon szeretem! Könnyű vele dolgozni, mindig olyan benyomást kelt mintha szálas szemöldöktetoválásom lenne:D Reggel 2 perc alatt megvagyok vele. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 23.

Florszi

2022. április 1.

Én nagyon szeretem, precízen tudok vele dolgozni. Egy hátránya van, amit mindenki ír, hogy sajnos hamar elfogy. Most már átálltam arra, hogy nem ezzel töltöm ki a hiányos részeket, hanem csak szép, természetes ívet rajzolok vele. Úgy gondolom nem is kitöltésre találták ki, hanem igazítani, így viszont sokáig elég! Kb. 2 éve használom, nálam csak egyszer fordult elő, hogy tört, és nem vagyok benne biztos, hogy nem ejtettem le előtte. :)
Azért adok 4 csillagot, mert nagyon szeretném, ha kitöltésre is alkalmas lenne (vagyis elég lenne a mennyisége :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 1.

Ivy1986

2022. január 23.

Nekem még mindig ez a NumberOne . Nekem a 40 es kell,sötétbarna hajamhoz, annyira puha,és mindenki kérdezi mivel csinalom,pedig szerintem még mindig lenne min dolgozni forma ügyileg 😂. De olyan természetes hatást kelt szerintem . Viszont hamar fogy .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 23.

Dalmi56

2021. november 5.

Rengeteg ehhez hasonló vékony szemöldökceruzát próbáltam már, szóval van összehasonlítási alapom.
Mediumot vettem, ami tökéletesen illik a hajamhoz, természetes barna szín. Az állaga tetszik, bár lágyabb, mint amihez hozzászoktam, de így nem kell erősen rányomni a bőrre, hogy fogjon, és nagyon precízen lehet vele dolgozni.
Az egyetlen negatívum, amit fel tudok hozni ellene, hogy sajnos tényleg extra gyorsan elfogy. :( Ha kb 1 mm-t kitekerek, az 1 szemöldökre nem elég.
Kevés termék is van benne, gyorsan is fogy, ez rossz kombó, viszont maga a termék tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 5.

2021. szeptember 22.

Imádnám, ha nem törne le állandóan, de sajnos törik, pedig tényleg nagyon minimálisan tekerem ki (fél mm max.). Ha nem lenne ez, akkor tökéletes lenne, a színe is nagyon passzol (Blonde), szépen lehet vele dolgozni, tényleg nem is keresnék tovább a tökéletes szemöldök ceruzát, ha nem törne le kb. naponta. Nem hibás darabot fogtam ki, mert háromszor is vettem, mindháromnál ugyanez volt a probléma. Így pedig már nem éri meg, mert iszonyú gyorsan elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

Liara0826

2021. augusztus 31.

Ez az első ilyen típusú szemöldök formázóm, eddig csak ceruzám volt és spirálom, de általában kozmetikus festi a dús de halvány szemöldököm. Viszont 1,5-2 hét után halványodik, néhol kikopik a festék, így kell egy jó szemöldök formázó, színező, mert számomra ez az alapvető smink része, hogy látszódjon, van szemöldököm. :)
Ennek korrektnek találtam az árát, a Catrice termékekkel eddig meg voltam elégedve gondoltam kipróbálom. Könnyebben használható számomra mint a ceruza, nem kell hegyezni, vékony vége van amivel könnyű rajzolni, színezni. Tartós, ami 40 fokokban jól jön, mikor folyik rólam a naptej és úgy olvastam vízálló is ami a strandon fontos lehet.
Meg vagyok vele elégedve, a színe tökéletes számomra, hosszan tart, könnyű és gyors a használata. Ár érték arányban nekem megérte, szeretem használni, újra vevős.

Update:
Elhasználtam és bármikor újra venném. A legprecízebb, leggyorsabb megoldás számomra ha szemöldök formázásról van szó. Egyetlen negatívuma számomra, hogy meglepően gyorsan elfogyott, pár hétig bírta nálam a mindennapos használatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 31.

sarah0425

2021. augusztus 10.

Update:
Tényleg sokáig elég volt, viszont a harmadik ceruzánál már nem lehetett olyan jól eldolgozni mint előtte és nehezebben fogta be a szemöldökömet. Szerintem nem fogom újra megvenni.

Nekem nagyon bevált. Alapból nagyon halvány a szemöldököm, mert természetes szőke hajam van. Igazán könnyű használni, és az árnyalatával is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

jazi1103

2021. április 7.

Vannak előnyei, és hátrányai is. Az előttem szólókhoz tudok csatlakozni, tényleg nagyon hamar elfogy még ritka használat mellett is. Azonkívül a vége felé törik a bele, és emiatt nehéz/lehetetlen azt a részt használni, ami valljuk be, nem egy jó dolog ilyen kevés termék esetén. A színárnyalattal meg vagyok elégedve, azonban a tartóssága sem az igazi (mondjuk én még nem próbáltam olyan szemöldök terméket, ami annyira tartós lett volna). Emlékeim szerint nem volt vízálló, de erre nem mernék megesküdni. Azonban szépen, precízen lehet vele a szemöldököt megrajzolni, szóval úgy gondolom, egy jó termék, csak nem nagyon éri meg az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 7.

Tig

2021. március 19.

Nagyon béna vagyok a sminkelésben, nem is erőltetem. Szemöldökceruzát (vagy más állagú, szemöldökre való terméket) viszont mindig tartok egyet-egyet, mert bár sötét, közepesen vastag, közepesen sűrű szemöldököm van, a határa és az eloszlása kissé egyenetlen és ha kicsit megdolgozom valami szemöldök termékkel, akkor jobban érzem magam :). Eddig ez a termék a kedvencem. A keménysége, a kis pigmentált rúd vastagsága nekem pont jó. Már háromszor leejtettem, de még nem tört el. Bár sötét a szemöldököm, én a Medium árnyalatot használom, mert a finomabb megközelítést szeretem, de ha a sötétet használnám, én lennék A Szemöldök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 19.

Boudica

2021. március 7.

Nagyon tetszik, hogy ennyire vékony, mert így nagyon precízen lehet vele rajzolni, tartós és a színe is jó. Eléggé vastag és sűrű szemöldököm van így nem is használok olyan sokat belőle. Emiatt nálam nem fogy olyan gyorsan, de a ami miatt levontam egy csillagot az az, hogy nagyon könnyen törik. Nekem egy ceruzából már kétszer is letört, és azért ez nem olyan mennyiség amire csak legyintek, mert úgyis van benne elég.
Ennek ellenére nagyon szeretem és biztosan minding lesz helye a sminktáskámban.

UPDATE: Fél évnyi használat után úgy döntöttem felhúzom öt csillagra. Azóta egyik sem tört el pedig szinte csak ezt használom. Nagyon könnyű vele dolgozni, egy sietős reggelen is pikk-pakk fent van és a nap végén ugyanúgy néz ki. Nekem ez lett A szemöldökceruzám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 7.

Ennek ellenére nagyon szeretem és biztosan minding lesz helye a sminktáskámban.

Antioxidánsok: Tocopherol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.