Catrice

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2024. január 30.

Lelőhely:   drogériák, online

Folyékony ragyogásfokozó arcra. Optikai filter hatás a lágyabb, tökéletesebb és ragyogóbb arcbőrért. Viselhető önmagában, a smink alatt vagy rajta, hogy kiemelje azt.

3 árnyalatban kapható

Catrice csomag
Ár: 4000 ft postakölséggel , Eladó: Bog
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással FoxPost, Packeta
1700 Ft-Catrice Soft Glam Filter Fluid 020 Light-Medium
Ár: 1700 Ft (+1350 Ft ajánlott posta költsége) , Eladó: szeliger
Állapot: párszor használt, mennyiségét a képen nyíl jelzi, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalást követően postán maradó ajánlott levélben

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

kittimingzhi

2024. február 26.

Nagyon szép finish-t ad a bőrnek, én a "Maybelline C-Vitaminos Tinted Serum" alá használtam, olyan területekre vittem fel mint ahova mondjuk a folyékony highlighter-t tenném, és szivaccsal dolgoztam el. Szép fényes, az aplikátora tényleg nem a legjobb, de ez szerintem teljesen megbocsátható, nem vonnék le tőle csak azért 1 csillagot sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 26.

mkdorina

2024. február 12.

Ha nem lenne ennyire büdi, akkor gyakrabban használnám 🙈
Nagyon szép hatást lehet vele elérni. Tökéletes választás annak, aki nem szereti a teljes fedésű alapozókat. Természetes, ragyogó bőrképet eredményez, amolyan no makeup makeup look.
Engem nem zavar az applikátora, felvitel után vagy kézzel vagy ecsettel szoktam eldolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 12.

Ha nem lenne ennyire büdi, akkor gyakrabban használnám 🙈

fatime

2024. január 26.

Nagyon megszerettem ezt a terméket. Videókban láttam és alig vártam hogy menjek drogéria felé hogy megnézhessem. Én se tudom behatárolni hogy valyon mi lehet, alapozónak nagyon enyhe fedése van primernek meg szerintem túl csillogó és szerintem nem tartaná helyén az alapozót. Én önmagában használom egy kis púderrel fixálom ahova kell meg úgy is teszek korrektort, de ha nincs nagy bőrhibám nekem ez bőven elég a hétköznapokra. Az egyetlen amit nem szeretek az az applikátora. Sokkal jobb lett volna egy pumpás megoldás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 26.

LiliL

2024. január 22.

Ez a termék egy csoda. Olyan egységes, gyönyörű, fényes bőrképet ad, mint amit a tiktok “clean girl makeup” videókban látni. Ha olyan alapozót keresel, ami elfedi a bőrhibáidat, ne ezt válaszd, viszont ha pont az alapozók maszkos hatásától vagy rosszul, és szeretnél a sminkednek egy szép alapot, akkor ezt neked találták ki. Nekem kombinált bőröm van ami főképp száraz, néhol zsírosabb, mégis tökéletesen működik rajta, ami elég kevés termékről mondható el. Konkrétan ragyog az ember bőre tőle:))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 22.

Saranhuone

2024. január 7.

Ez az a cucc, amiről nem tudom, hogy pontosan mi, de mióta megvan, nem tudok nélküle élni :D Felkenve egy csillogó réteget hagy az arcomon, de amint rápúderezek (akár mattító, akár a saját soft glam púderével) hirtelen olyan lesz a fejem, mintha ráraktak volna egy szépítő filtert a tükrömre. Eltűnnek a pórusok, a szárazabb részek, az esetleges korrektor-pöttyök határvonala...wtf. Egyéb cucc alá nem próbáltam még, egy krémpúder alkotja jelenleg az sos arzenált, ha hardcore programom lenne vagy ha kijönne valami rajtam, de ha eljön az is, akkor mindenképp kipróbálom. Száraz bőrűeknek nagyon ajánlom! Nincs több apró hámló folt, kiálló pici bőrdarabka, csak porcelánbaba arc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 7.

ementalli

2024. január 4.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, nekem jobban adja mint az Elf halo glow filter, csak keresem medium arnyalatban, de nincs sehol. Viszont a medium light is tök jó és imádom! En sokszor csak ezt teszem fel es egy kis bronzert es gyönyörű. Száraz bőrre mindenkeppen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 4.

zsofi02

2024. január 4.

Egyelőre imádom! L'Oréal Serum alapozó alá használom, a kettő együtt csodás bőrképet ad és egésznap fent maradnak. Azt vettem észre, hogy primer-nek sem utolsó, mert kicsit ragacsos lesz tőle a bőr, de jó értelemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 4.

Christina

2023. december 23.

Nekem is nagyon bevált! BB krém (L'oreal) alá használom, gyönyörű fényt ad az arcnak. Pattanást nem okozott, és én még kellemetlennek sem érzem az illatát. A 010-es árnyalatot használom, ez a legvilágosabb. Én is remélem, hogy nem vonják ki a forgalomból. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 23.

Nyuszi

2023. december 22.

@Mirko - hoz csatlakozva, hát igen. Ha előtte olvasok, nem veszem meg. De milyen jó, hogy megvettem. Pontosan azt a kis fényt adja, amire szükségem van, és közben nagyon vékony, kellemes viselet. Önmagában is gyönyörűen egységesít, de van, hogy hozzákeverem a Pupa vagy L'oreal BB krémemhez. Nekem több ennél nem kell, mert a tudatos bőrápolás miatt szép a bőröm, nincs rajta semmi, ami nagy fedést igényelne. A BB-vel keverve vagy rétegezve megmarad a fénye, de nem válik túl ragyogóvá az arcom. Én az illatát nem érzem, az applikátora tényleg szörnyű, de úgyis kézzel kenem el. Szerintem újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. december 22.

Mirko

2023. december 22.

Annyira igaz, hogy nem érdemes az itteni vélemények alapján vásárolni. Ha elolvasom az itt írtakat, biztos, hogy nem veszem meg, szerencsére csak utólag olvastam. Nekem szuper, pont amit kerestem. A bőröm száraz, helyenként szárazabb foltokkal. Valóban nem fed, inkább csak egységesít, de azt nagyon szépen. Teljesen természetes a hatása, ha több fedésre van szükségem, akkor egy kis alapozóval keverem. Simán újraveszem, ha nem vonják ki. A szaga tényleg nem egy mámor, de nekem jobb, mint a cukorkás, édes műszagok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. december 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol

Squalane eo 1 0

A squalene ún. hidrogenizált formája. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Mivel ez a forma kevésébé oxidálódik, mint a squalene, a squalane-t gyakrabban használják a kozmetikumokban. Minden bőrtípus számára hasznos összetevő, aknés bőrre is használható, mi több, az Incidecoder leírása szerint gombás eredetű bőrproblémák, például seborrhea vagy gomba okozta pattanások esetén is jótékony hatással van a bőrre.

Közismertebb nevén Epsom-só vagy keserűsó. Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag. Hajápolókban használva általában hajgöndörítő segédanyagként használatos. Hőfejlesztő szerként is használható vízmentes formulákban, mivel azonnali hőképző kémiai reakcióba lép a vízzel.

Glicerin és zsírsavak keveréke, melyet lágyító és sűrítő szerként, illetve pigmentek bevonására használnak kozmetikai termékekben. A bevonat segít stabilizálni a pigmenteket a formulákban, valamint elősegíti azok könnyű és egyenletes eloszlását a bőrön.

Hivatalos funkcióbesorolása antioxidáns. Szintetikus összetevő, mely meggátolja az oxigénnel való reakciókat, melyek a telítettlen zsírsavak avasodását okozzák. Megakadályozza a nem kívánt színváltozásokat a kozmetikumokban. Zsírokat és olajokat tartalmazó termékekben működik a legjobban.

Minerál makeupokban gyakran használt por állagú, szintetikus anyag. Bár gyakran mint a talcnál jobb, természetesebb összetevőt említik, Paula Begoun szerint ez nem egészen így van. A bizmut oxikloridot leginkább mesterségesen állítják elő bizmut, kloridionok és víz segítségével. A sminkekben az összetevőt leginkább azért használják, mert sajátos gyöngyházszerű csillogása van és finom porszerű az anyaga, mely jól tapad a bőrhöz. Az összetevő hivatalos funkció besorolása színezék.