Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. május 21.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

2012 november/decemberi limitált kiadás.

Olyan nemes, mint a nemesfém. A magasan pigmentált szemhéjpúder innovatív 3D szövetszerű design-al a csúcsa ennek a limitált kiadásnak. A könnyű púder textúra nagyon meggyőző és órákig tart. Izgalmas és intenzív szemfesték.

• 01 So Precious
  • 02 Bombay Bauble
  • 03 Treasure It
  • 04 Artfully Lustrous

vador

2014. június 23.

Egy Artfully Lustroust választottam, mert ez az a típusú szín, amit a palettákból elsőként ki szoktam irtani, szóval nem ártott már egy mono tartalékba. Bár tetszett/tetszik, több okból sem akartam a L'Oreal Hourglass Beige-jére beruházni és ezt találtam a hozzá legközelebb állónak.
Alappal szép és tartós, gyönyörű és különleges a fénye. Egész egyszerűen csak azt hozza, amit elvártam tőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

kvitta.girl

2013. október 16.

Nekem az ezüst lett az új szerzeményem,teljesen nyúlkapiszka mentesen vettem 250 ft-ért! :D Egy álom ennyi pénzért,annyira pigmentált hogy ha el akarnám használni végig megőszülnék :D Elég épp beleérinteni az ecsetet,gyönyörűen satírozható és a kedvencem hogy tökéletes füstös szemhez mert ahogy satírozom átvált kicsit sötétebb szürkévé amit imádok,mert féltem hogy túl világos lesz.
Kiárusító pakkban rossmannba még volt pár db,mindenképp csapjatok le rá,gyönyörű színe van,és igen tartós! Nem kell félni,nem buli smink,nem túlzottan fényes,igazi hétköznapokon is megállja a helyét,de ha több rétegbe rakod akár buliba is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

eveartstar

2013. augusztus 28.

Nagyon szépen pigmentált festék, szuperül csillog. Feketét vettem, hogy füstös szemeket tudjak készíteni. Most féláron kapható az Emporiumban a Müllerben, az akciós termékek között. A rózsaszíneset nem láttam belőle, de a több színből van még. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

Padlizsán

2013. március 5.

Először a barackos színre és a zöldes-aranyra vadásztam, sikerrel. A feketét meg addig nézegettem míg velem jött az is :) és nem bántam meg!
A festékekről a többiek már mindent elmondtak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

A festékekről a többiek már mindent elmondtak :)

GossipGirl

2013. február 9.

Imádom :)) Hármat szereztem be (a képről az utolsó nincs meg) és nagyon jók! Gyönyörű színei vannak, enyhén csillognak, de nem feltűnően. A pigmentáltsága is tökéletes, bár a Catrice termékeknek mindig az. Az ára is megfelelő, lehet beszerzem még az utolsót is...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 9.

Ksari

2013. február 9.

Végre sikerült szereznem egyet :) A 01 So precious árnyalat van meg, gyönyörű arany színű. Ma úgy alakult, hogy több, mint 12 órát volt rajtam (szemhéjalapozóval) és simán kibírt ennyi időt, ugyanolyan szép volt éjjel, mint mikor feltettem. Nagyon tetszik a csomagolás is, egyedien néz ki. Nagyon jól pigmentált, könnyű vele szép sminket készíteni. Szeretném a feketét is megvenni, annyira bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

Bibike

2013. február 6.

04 Artfully Lustrous van meg nekem is, mint sokaknak. Nagyon szeretem, napfényben gyönyörűen csillog, mégis visszafogott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

clau1708

2013. február 5.

az arany szinü van meg és imádom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

az arany szinü van meg és imádom!!

andrej

2013. január 2.

Az Artfully Lustrous árnyalatot vettem meg, gyönyörű színe van, könnyű vele sminkelni. Nap végére nekem csíkos lett, de a 8 óra melót azért kibírta. :) Igényes a kialakítása és a csomagolása is, sokáig elég lesz, meg vagyok ezzel elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Lini

2012. december 18.

Gyönyörűek. Eddig hármat vettem meg, a feketén még gondolkodom. De érzem, el fogok csábulni. A formulája nekem nagyon bejön, a színei szépek, harmonizálnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 18.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Squalane eo 1 0