Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2021. február 15.

Lelőhely:   drogériák, online

2019-es Sun Glow kollekció limitált kiadás

Rendkívül finom és gyönyörű arcszínt biztosít - napozás nélkül!

Három különböző árnyalatban, három finish-ben kapható:

• C01 CONTOURING TAN - matt
  • C02 C02 LUMINOUS BRONZE - soft shimmer
  • C03 GLAZING SUN - dewy metal

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kremcica

2019. október 14.

01 Contouring árnyalatot választottam. PP-ról rendeltem, ergo nem volt lehetőségem személyesen kipróbálni. Valószínűleg magamtól nem is választottam volna, mert ujjal swatcholva nagyon de nagyon sárga. Úgyhogy kontúrnak semmiképp nem mondám, egyértelműen bronzosító. Mivel a formulája viszont nagyon jó, puha finomra őrölt, így kapott egy lehetőséget és azt kell mondanom hogy tetszik. Bekerült a napi sminkrutinomba. Nincs illata (hurrá, a Butter Bronzer nálam pl az illatán bukott el) és szépen terül akár a limitált kollekcióhoz tartozó nagy ecsettel akár kisebb RT ecsettel, nem foltosodik. A tartósságával nekem nincs gondom, a tokja szép de valóban elég gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Boriskajuliska

2019. szeptember 11.

Két árnyalatot szereztem be, a c01-et és a c02-est. Mindkét verzió nagyon világos és alapvetően semleges ill. sárgás tónusú bőrhöz illik. Szépen terül nem foltos viszont a tartóssága nem az igazi. A csomagolása hagy kívánnivalót, papírból lévén nem túl stabil és a tükröt is hiányolom belőle. Összességében szép színű jól használható bronzerek és nem drágák.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

noriri

2019. augusztus 17.

A luminous változata van meg és gyögyörűnek találom. Szépen, enyhén aranyszínűen ragyog a fényben, nem kelt csillámos hatást. Olyan, mint egy bronzosító és highlighter egyszerre. Maga a bronzosító inkább világos, sárgás tónusú bőrhöz passzol. Aknés, heges bőrre nem ajánlanám, szerintem kiemelné a problémás részeket. A csomagolás nem táskabarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Amadea

2019. augusztus 17.

Avagy hogyan lesz önjutalmazásból eredő, bűntudattal tarkított vásárlásból állat nagy szerelem. Teljesen rákattantam erre a kis cuccra, imádok vele festegetni, pedig korábban nem használtam rendeltetésszerűen a bronzosítómat (PF Murumuru Butter Bronzer - nagyon vékonyan, óvatosan kontúroztam vele), de ez a kis hatszögletű csoda ráébresztett, mi a jó a bronzosítókban. Azt hiszem, minden termékkategóriában van min. egy termék, ami az "aha!"-élményt megmutatja az embernek, onnantól pedig nincs megállás a használatban.:)
Nekem a 02-es, soft shimmer finish-sel bíró darab van meg. Eredetileg a mattal szemeztem, de a Butter Bronzer mellé inkább valami fényeset szerettem volna, és annyira jól tettem! Nagyon szépen felveszi az ecset és csak minimálisan porol és nem lesz foltos, az én hóka bőrömön se néz ki nevetségesen.
Abszolút megéri az árát. A csomagolása kicsit anyagtakarékos, a fedele picit csúszkál, de a termék minősége miatt egyáltalán nem zavar, úgyse hurcolom magammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Kokapu

2019. augusztus 7.

Én a C01-et választottam, és nagyon örülök neki. Valóban matt, és olyan kis finom színe van, hogy a téli hóka-móka bőröm idején is jó lesz. Szuper lett a Catrice-nek ez a limitált kiadása!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Kamea

2019. július 25.

Nincs túl nagy tapasztalatom bronzosítók terén. Kb. két héttel ezelőtt szereztem be a Catrice Sun Lover Glow Bronzing púdert, amivel azóta nagyon egymásra hangolódtunk.
Így aztán amint megjelent ez a limitált kiadás, azonnal rohantam is megvenni. A 02 Luminous Bronze finish-ű bronzosító jött velem haza, ami finom izzást ígér. Ezt meg is kapom. Finoman egységesíti az enyhén napbarnított arcbőröm. Nincsenek benne csillámporok, mégis enyhén ragyogó lesz tőle a bőrfelszín. A papírcsomagolásból hiányolok egy tükröt, azt még megérdemelné a kedves vásárló ennyi pénzért. Emiatt kap tőlem 4 *-ot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol