Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2019. március 11.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Az óriás – most már vízálló kivitelben is elérhető. Az extrém hosszú szempillákért. A titok: Egy egyedülálló formula és a speciálisan kifejlesztett kúp alakú mega-kefének az együttes hatása. A tökéletesen kialakított kefének köszönhetően a pillák hibátlanul elkülönülnek, a tövektől a végekig. A vízálló textúra garantálja a 24 órán át tartó szenzációs hatást.

WVV

2015. szeptember 12.

Eleinte nehézkes volt a felvitele, de nekem minden új spirált meg kell szoknom. Szerintem mindegyiknél rá kell jönni a technikájára. Lassan már alig van benne, de összességében jó kis spirál. Nekem inkább dúsít (néha össze is tapasztja a pillákat), mintsem hosszabbít. Hétköznapra tökéletes! Aki igazi GIANT pillákra vágyik, annak csak azt tudom javasolni, hogy ne várjon csodát egy szempillaspiráltól. Sokat javít, kiemeli a pillákat, tartós, de soha nem lesz műszempilla hatású.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

kay37

2015. január 9.

699 Ft-os akciós áron vettem meg, mondván, hétköznapi spirálnak teljesen jó lesz. Hát még arra sem jó. Alig fogja be a szálakat, se nem hosszít, se nem dúsít, alig ad tartást a pilláknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

nakosi

2013. október 19.

Szép hosszú szempillákat lehet vele csinálni,és a vízpróbát is kiállta. Lemosás elég nehéz és darabokban pereg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

darcy

2013. augusztus 25.

Nem tapasztja össze a szempillákat, sőt, ez az első szempillafestékem,ami tényleg szálanként színezi be őket. Viszont dúsításról sajnos szó sincs, még több rétegben sem. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

zafira

2013. június 1.

2013 majus 11
Mostmar kb. 1 honapja hasznalom ,de nem igazan szeretem. A kefeje tetszik ,hogy az eleje vekony a vege pedig vastag ,de emiatt az elejen tul sok festek marad a nagy reszen pedig alig... Egy retegben semmilyen ket retegben mar kezd csomosodni meg osszeragadni a pillam. Tartos es tetszik a szine igazi fekete.Meg probalkozom hatha...

2013 junius 1
utalom ezt a spiralt mostanaban mar morzsalodik pedig nem piszkalom a szemem... es mintha elkezdett volna beszaradni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 1.

2013 majus 11

2013 junius 1

wishes

2013. április 8.

Nagy a keféje, de nem az az idegesítő, mindentösszekenős használhatatlanság, hanem nagyon kellemesen elkeskenyedik a vége felé, ezért alul és felül egyaránt tök jól használható. Nem tapasztja a pillákat, és nap közben sem kenődik vagy morzsolódik (főleg a vízálló mivolta miatt), ennek ellenére könnyű lemosóval lemosni. Valóban nem olyan nagyon "giant", de azért feltűnő, sűrű és főleg hosszú pillákat varázsol, nagyon szeretem, drogériás viszonylatban szerintem szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

lzsoficim

2013. április 2.

Én pont az ilyen nem-szilikonos keféket szeretem, jó sűrű és nem tapasztja össze a pillákat, inkább természetes hatást lehet vele elérni,mert annyira nem csinál GIANT szempillákat, de hétköznapra tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.