Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. március 12.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

"Egyedülálló króm hatás. A króm szépségtrend új színtre lép: kilenc tökéletesen harmonizáló szín rengeteg highlighting árnyalattal. Hosszantartó, magasan pigmentált púderes textúra a metálfényűtől egészen a holografikusig."

✨Catrice The Ultimate Chrome Collection Szemhéjpúder Paletta ✨1000Ft
Ár: 1000 Ft + pk , Eladó: csillagvirag87
Állapot: 1-szer próbáltam pár színt, Helyszín: Budapest XXII, XI, II , fizetés: Személyes átvétel megbeszélés alapján vagy CSAK Magyar Posta előre utalással.
Anita1978

2019. február 1.

Nagyon szep csillogo szinek.Alapozom a szemhejam is, abba nagyon szepen megragad es tartos.Vekony barna szemceruzaval vagy tussal gyonyoru 10 perces, noies, latvanyos smink rohanos reggelekre is.Akciosan 840Ft-ert pedig kifejezetten ajandek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 1.

NDCsilla

2019. január 20.

Wow, hát valóban króm valamennyi szín! :) Igazi metálos, krómos, fémes... káprázatos csillogás, vagyis inkább fény jellemzi a terméket :) Két nagyon különleges szín is került a palettába, de alapjáraton mindegyik gyönyörű. Kifejezetten magasan pigmentáltak és nagyon tartósak is a színek. Szerintem ecsettel használva nem jön át a króm-hatás "valódi ereje", sőt, úgy nagyon potyog/porzik is a termék. Én az ujjammal vagy benedvesített ecsettel használom és ezt is ajánlom mindenkinek. A színek így vibrálnak igazán, gyönyörű a fényük és így már nem is pereg le semmi a szemünk alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

racheldawes

2019. január 15.

Múlt héten vettem meg a palettát, de 2-3 szín kivételével már az összeset kipróbáltam, és nagyon meg vagyok elégedve velük. A színek visszafogottak, diszkrétek, de a pigmentáltságuknak köszönhetően nem válnak "láthatatlanná", üde tekintetet varázsolnak. Porzást, lepergést nem tapasztaltam eddig, és szemhéjalappal nekem egész nap kitart. Ajánlom, ár-érték arányban szerintem szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Lotteszka

2018. november 29.

IMÁDOM! Mindig egy hercegnőnek érzem magam, mikor ezt a palettát használom. Annyira örülök, hogy ezek a nagyon világos színek is szépen pigmentáltak, és látszanak a szemen. A csillogással pedig nem tudok betelni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

vaszily60

2018. május 23.

Nagyon szépek csillogósak,pigmentáltak a színek. Sajnos leejtettem így három szín teljesen összetört,pont szinte a legszebbek de azért még így is tudok vele mit kezdeni. Sajnos a 9 színből én 4-et használtam idáig még csak,de remélem kifogom tudni használni. Alkalmakra,bálokba tuti,hogy ezért a palettáért fogok nyúlni először.
Én highlighterként még nem használtam,de lehet kipróbálom arra is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

Én highlighterként még nem használtam,de lehet kipróbálom arra is.

sfreku

2018. május 17.

oh my god, mi ez a pigment mi ez a csillogáááás. Tegnap volt szerencsém ki próbálni egy forgatáson és majdnem sikítottam egyet mikor megláttam a fehér atom csilivili extra pigmentált , valóban 'chrome'-os hatást a szememen :D ez szerelem! bár sajnos nem tudnám ki használni a színeket, de ezzel számomra be is bizonyította a catrice hogy szemhéjpúderek terén is a toppon van, így tuti hogy be szerzek egy kicsit finomabb hétköznapibb verziót, álom <33

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Ticsinky

2018. március 1.

Szeretem ezt a terméket. :) Szuper fényes jól pigmentált színek, nem porzik és könnyű eldolgozni.
Tartóssága közepes. Ár-érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Tartóssága közepes. Ár-érték arányban kiváló.

viviendiamond91

2018. február 9.

Ár értékarányban pont megfelelő, szép pigmentált színek, bár én kissé sajnálkozva vettem észre, hogy nincs hozzá ecset.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Silver66

2017. július 15.

Harmonizal es metalos,az igaz,de hosszantartonak azert nem mondanam.Ettol fuggetlenul ennyit megèrt,szèpek a szinek,alappal hatha kicsit tovabb tart majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate