Catrice

Ár:   1489 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,18 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogarka8992, az összetevőket feltöltötte: cicafun, Módosítva: 2016. április 14.

Kiszerelés:   9,18 g
Lelőhely:   drogériák, online

2016-os januári limitált kiadás

"Ez a pirosító aranyló részecskékkel ragyogó arcbőrt eredményez. A pirosító az arccsont legfelső pontjára alkalmazva gyönyörűen élezi és kontúrozza az arcot. Az egyedi csillag mintázat és a pirosító lágy textúrája – meleg rózsafa és pezsgő színek kombinációja – igazi must- have termékké teszi ezt a pirosítót."

C01 Caviar And Champagne árnyalatban érhető el

ayse

2016. december 8.

Ma vettem a rossmannban.egybol beleszerettem ebbe a színbe.eleg egy ecsetvonas.nagyon jól pigmentált.gyonyoru aranycsillamos.nalam ötös

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 8.

im

2016. április 15.

Sokáig vívódtam, megvegyem-e, de annyira tetszett a színe, hogy végül beruháztam rá. A színben nem is csalódtam, gyönyörű, aranyfényű, korallos-barackos, az állaga a tégelyben szinte krémesnek tűnik. De! Nagyon pigmentált, ezért csak icipici mennyiséggel szabad csak dolgozni, különben a végeredmény bohócosan eltúlzott lesz. Kata791-hez hasonlóan én is egy RT blush brush dupe-pal viszem föl. Ha rendesen belemártom a tégelybe az ecsetet, a festék egyenletesen terül, viszont bohócarcom lesz. Ha éppen csak hozzáérintem az ecsetet a púder felületéhez, és úgy viszem 1-2 leheletfinom mozdulattal, a színintenzitás tökéletes, viszont a felület foltos. Az is lehetséges, hogy én vagyok béna, de ilyet sem a Bourjois, sem a Rimmel pirosítómmal nem tapasztaltam. A gyönyörű szín miatt 2-3 naponta előveszem, de mindig izgulok, hogy sikerül-e szépen kifestenem magam vele. A tartóssággal elégedett vagyok, nekem a L'Oréal Infallible 24-H Matte alapozón vagy a Bourjois CC-krémen 6-8 órát általában kibír, minimálisan kopik/halványodik a nap során. Összességében: nem akarom nagyon lehúzni, de kicsit macerás a használat, a végeredményt illetően pedig sosem lehetek teljesen nyugodt. Erős közepes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

2016. március 21.

Egy darab volt belőle az állványon, és mivel mostanában úgyis korall-mániás korszakomat élem, megvettem, gondoltam ennyi pénzért nem hagyom ott. Az árához képest a minősége is egész jó, jól pigmentált. Az RT dupe pirosítódecsettel szoktam felvinni, ami egy nagyon puha és nem túl tömött ecset, de épp csak hozzá kell érinteni a pirosítóhoz, és elég anyagot vesz belőle fel így is, pont a megfelelő mennyiség pirosításhoz. A tarósságával is meg vagyok elégedve tulajdonképpen, mondjuk ahogy már más pirosítónál is írtam, nagyon nem mindegy, hogy milyneminőségű alapozót hazsnálunk alá, én Estée DW-t ami alapvetően egy nagyon tartós alapozó, szépen megtartja magán a pirosítót is. A csillogása felvive nagyon diszkrét. Egy csillagot azért vonok le, mert picit egyenetlenül terül, odafigyelve kell felvinni, hogy egyenletes legyen, meg azért vannak nála tartósabb pirosítók is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 21.

cicafun

2016. január 24.

Csak nem bírtam ki és megvettem... Elvégre mikor használjon az ember csillogó pirosítót ha nem télen? Elsőre nagyon élénknek-sötétnek tűnik ez az árnyalat, de az arcra finoman felvéve egy nagyon természetes, meleg fényű barackos pírt kapunk. Hihetetlenül jól pigmentált szóval kis mennyiségben használva is kellő színintenzitást tudunk elérni. Elég jó a tartóssága is, a munkanapot simán végig bírja. A mintája... az valami csoda szép... Remélem sokáig megmarad benne ez a kis csillag minta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 24.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol