Best of Beauty 2019

Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: classycat, az összetevőket feltöltötte: csakegylany, Módosítva: 2019. március 11.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Manapság a nagy műanyag kefe a trendi, mivel több festéket lehet velük felvinni és csodálatosan szétválasztják a pillákat is. Az eredmény: pontos felvitel az ellenállhatatlanul dús pillákért. Nincs csomósodás.

Flower1008

2016. szeptember 1.

Gyenge teljesítményt nyújtott. Alig látszott, hogy van rajtam spirál, pár óra múlva pedig az a kicsi is lepotyogott látványosan a szemem alá és elkenődött. Nem vennék még egyszer ilyet!!! Azóta egy jóval olcsóbb, de sokkal jobb terméket használok.
De ettől függetlenül továbbra is szeretem a Catrice-t, mert nagyon sok jó, bevált terméke van !!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

orsi1293

2016. január 25.

szeretem, de az elején túl sok anyag jött ki a kefével együtt és sajnos egy idő után beszáradt

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 25.

aalexaa

2015. november 6.

Már jó ideje terveztem, hogy megveszem, aztán a kiárusításon végre beszereztem, de csak most bontottam ki, mert eddig több használatban lévő spirálom is volt. Még csak egyszer használtam, de nagyon elégedett vagyok vele. Kicsit tartottam a keféjétől, mert a szilikonkefe nem a legjobb cimborám, de nagyon könnyű használni. Nekem nem tapaszt, nem póklábaz, gyönyörű dús, hosszú és ívelt pillákat csinál, öröm nézegetni:) A könnyezést nagyon nem bírja, belement valami a szemembe, amitől eléggé könnyeztem, ettől lefolyt a szemem alá. Emiatt nem pontozom le, nem is ígéri, hogy vízálló, viszont nap végére elkezdett leperegni és maszatolni a szemem alá, úgyhogy -1*. Egyáltalán nem bántam meg, főleg 700 forintért, de ha lehetne sem venném újra szerintem.

Update: Az eredmény egyre szebb, csodálatos, gyönyörű műszempilla hatás. Szép fekete, nem csomósít, dúsít, hosszabbít, göndörít, tökéletes. De már a nap felénél lemászik a szemem alá, ha az alsó szempillasorra is használom:( Szerencsére épp úgy vannak az óráim, hogy csak másfél órákat kell kibírnia, utána itthon úgyis megigazítom, de egy egész napos programra már nem állja meg a helyét. Szomorú vagyok :(

Update2: Ma vettem egy másik spirált, ez pedig repült is a kukába. Nemhogy fél napot nem bír, de mire reggel felöltözök és elindulok, már lekenődik a szemem alá. Hiába gyönyörű a végeredmény, 10 perces tartóssággal nem tudom sehová használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

ildicream

2015. augusztus 10.

Ufff.... na ez nem jön be. Rengeteg festéket vesz fel,csomós,maszatol. Csimbókos,póklábas az eredmèny. Pedig amúgy a catrice termékek be szoktak válni. Ezt sajna dobtam.😮

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

tátombák

2015. június 25.

Szintén kifutó termék, még viszonylag sok volt belőle az állványon. A keféje valóban nagy, de nekem nem is az a furcsa, hanem az, hogy a tüskék milyen picik. Sajnos nagyon könnyen megül a festék az apró tüskék közt, és a kefe végén is áll egy csimbók ha kihúzom a tubusból, de ez valószínűleg megszűnik, ha már kevesebb lesz benne. Ez nem az a spirál, ami természetes hatást kelt, tapaszt, dúsít, feketít, de nekem tetszik. Tartósnak mondanám, nyári záport nem bírja ki, még szemüveg mögött sem. A kefére rá kell állnia a kéznek, nem egyszerű, de idomítható jószág :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

Kay

2015. május 4.

Uhjj, a márkától a Glamour Doll spirált sokadszorra veszem újra, és gondoltam, kipróbálom ezt is, de nem jött be. Egyszerűen nem csinál szép pillákat. Sok festéket vesz fel, amit le lehet húzni a tubus szélén, de valahogy nem jó, mintha festék helyett valami nem oda való krémet próbálnék eloszlatni a pilláimon, kuszák, kócosak lesznek, és bár kétségkívül hosszít, nem dúsít vagy emel vagy göndörít, és a végeredmény - bár nem látszik úgy, mintha összeragasztaná őket - olyan, mintha kevesebb szempillám lenne mint előtte. El nem tudom képzelni, mi történik. Mindig kénytelen vagyok valami más spirállal is nekimenni, hogy normálisabban nézzen ki, szóval igazából felesleges a használata. Ezt nem kellett volna megvennem, nem nekem való. Kettő-három között pontoznám, de legyen három, mert egyébként nincs rossz árban, tartós, nem irritál vagy pereg és nem nehéz lemosni, és mert valószínűleg az én pilláim a ludasak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

Ametiszt

2015. április 5.

Nekem a vízálló verziója van meg. Eleve azért vettem ezt, mert előtte egy barátnőmön láttam, neki milyen szép pillákat csinált, úgyhogy nem ért meglepetés. Nagyon jó kis spirál, valóban kicsit sok festéket vesz fel a kefe, de én a tubus száján lehúzogatom, nem okoz problémát. Szétválaszt, megemel, nem tapasztja össze a pillákat - tud mindent, ami kell. És emellett tényleg vízálló. Én nem nagyon használtam eddig vízálló spirált, mert nem hittem bennük, de ez tényleg bírja a sportolást, uszodázást is, nem kell aggódnom a fekete foltocskák miatt.
Most egyelőre van bőven spirálom, illetve még 1-2 a kipróbálandók listáján, de utána szerintem újraveszem (ha addigra nem vonják ki).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 5.

kriszboc

2015. január 8.

Én egy bumfordi kefés catrices csalódás után (batter than false lashes) kerestem kifejezettem gumis, nem túl nagy keféjűt, ami dúsít is és azt hiszem kifejezetten elégedettnek mondhatom magam. Dúsít, hosszít, szépen szétválasztja a pillákat, akár három rétegben is felvihetem, mégse lesz undi. Az elején még türelmesnek kellett lenni vele, mert túl sok anyagot vett fel a kefe, de pár nap használat után ez mérséklődött és már semmi baj. Szerintem egy jó spirál, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

anabela

2014. november 8.

nekem eléggé bevált, jó a keféje, nem problémás a használata, szép nagy pillákat csinál, tartós, jó árban van. pár napja, mikor ezzel voltam kifestve, megkérdezte tőlem valaki, hogy műszempilláim vannak-e, ez elég jó ajánlás szerintem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 8.

ponikiralylany

2014. augusztus 19.

Szerintem nagyon jó darab, egy az egybe olyan mint a max factornál volt. Picit sokat vesz fel és a felesleg összecsomósodik a kefe végén de ezért az árért nem bosszankodom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Hidratálók: Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!