Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: ukyo, Módosítva: 2013. augusztus 28.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Hosszantartó, olajmentes, hidratáló, közepes fedést nyújtó krém, amely kiegyenlíti a bőrhibákat és természetesen ragyogó, kissé matt arcszínt ad. UV szűrőt tartalmaz. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Minden bőrtípusra ajánlott.

JJJ

2014. október 8.

Talán egy éve vettem ilyen alapozót, amit még egy blogon ajánlottak nekem. Úgy voltam vele, hogy maximum eggyel több alapozóm lesz. Szerencsére különösebb problémám nincs a bőrömmel, viszont ez az alapozó szerintem ahhoz képest hogy mennyibe került nagyon jól fed és szépen kiegyenlít, mindamellett hogy tényleg hidratál. Szerintem olyan 8 órát bírhat + -, de különösebben nem foglalkozom vele. Aki szeretne egy krémet az arcára napközben, amolyan védelemként, és ápolásként, annak ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

tátombák

2014. június 26.

A tavalyi leárazás során sikerült beszereznem 2 darabot belőle, és most jutottam oda, hogy megbontom. 1 hét használat után kijelenthetem, hogy a fedése nagyon erős, lehet megkockáztatom azt is, hogy ez az eddigi legerősebb fedésű alapozóm. Nagyon szép egyenletes színű lesz tőle az arcom, a piros foltokat már egy rétegben is elfedi, ami ritka kincs.
Az egyetlen dolog, ami miatt nem fogom szívesen használni, az az, hogy annyira híg a krém, hogy már felkenéskor is fénylik tőle a bőröm. Ezt még egyetlen alapozónál sem tapasztaltam, úgyhogy az ő számlájára írom. Nap közben is átfénylik púderrel. Még megpróbálom a legjobb mattítómmal, de nem fűzök nagy reményeket hozzá.
Kár érte, nagyon meg tudtam volna szeretni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 26.

Kár érte, nagyon meg tudtam volna szeretni...

hempike1

2014. január 1.

Nem is figyeltem, hogy ez színezett hidratálónak minősül, így alapozó gyanánt vettem meg. Aztán a fedésből rájöttem... Nem rossz, bár 2 használat után pár apró pattanást a számlájára írok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 1.

allthemakeup

2013. augusztus 12.

Én a legvilágosabb árnyalat tulajdonosa vagyok, és bár alapozónak is jó, negatívum, hogy gyorsan kell vele dolgozni, de szemhélyalapozónak az igazi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

anna.95

2013. július 28.

A legsötétebb árnyalatot vettem meg, ami egy leheletnyit sötét a bőrömhöz, még így nyáron is de most még jó, legalább barnábbnak tűnök :) az állaga jó, nekem szimpatikus és tényleg gyorsan kell eloszlatni de így is tetszik. Ettől az alapozótól legalább nem tűnök sápadtnak. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 28.

beginner

2013. július 26.

Régóta szemeztem vele, de végül a leárazás miatt döntöttem a kipróbálása mellett. Megérte, mert nagyszerű alapozóhoz jutottam, ami a nagyon világos bőröm miatt nemvárt csodának tekinthető. Az állagát szeretem, elég folyékony, így könnyű eldolgozni, de nem árt sietni, mert gyorsan szárad. Természetes, egységes bőrképet nyújt, a fedése közepes, ami elég is, mert a nagyobb hibákra ott a korrektor. Tartós, könnyű viselet, a legnagyobb melegben is csak a nap végére fénylik kicsit, fixálással ez sem gond. Az alapozókkal szembeni elvárásaimnak pont megfelel, szomorú leszek, ha tényleg kivonják a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 26.

dorisan03

2013. július 26.

Én is kifutó termékként vettem a legvilágosabb árnyalatot. Nekem bejött..nem fénylett át a bőröm ebben a melegben tőle, tartós volt, és a fedésével is meg vagyok elégedve! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 26.

vadi

2013. július 25.

Nemrég vettem ezt az alapozót, mert le volt értékelve a Rossmanban, gondoltam 700 forintert megéri. Abszolút nem csalódtam, nagyon tetszik!:) Számomra tökéletes a fedése, nem túl erős, de azért jól fed. Egyetlen 'hibája', hogy gyorsan kell eldolgozni, mert hamar megköt. De ezt elnézem neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 25.

grim.golgota

2013. július 11.

Kivonják!! Most 700ft-ért lehet venni a Rossmannban. Futás mindenkinek ;)

Zsíros bőrre annyira nem ajánlom, de ennyi pénzért nem rossz. Sőt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

Kivonják!! Most 700ft-ért lehet venni a Rossmannban. Futás mindenkinek ;)

Zsíros bőrre annyira nem ajánlom, de ennyi pénzért nem rossz. Sőt!

ritus91

2013. június 12.

Én primerrel együtt használom és nagyon szépen el lehet dolgozni, a fedése nem túl erős, de nekem nincs is probléma az arcommal, szóval nekem bőven elég. Nem maszkszerű, természetes hatást kelt. Az ára is nagyon baráti, szóval tőlem 5 csillagot kap :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.