Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. március 25.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Extra vékony ecsetének köszönhetően a pontos vonalak és a kalligrafikus műalkotások elkészítése gyerekjáték. Mély fekete, gyorsan száradó textúra, kiváló fedés és hosszú élettartam garantálja a meggyőző hatást. Vízálló változat.

vera01

2016. február 12.

Ez a vízálló tus a legrosszabb tus, amit valaha használtam. Nagyon erős szilikon érzetet ad mikor felviszem és érződik, ahogy szárad, kellemetlen húzó érzés, mikor már száraz elkezd repedezni. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.

cioccolata

2015. július 13.

Féláron vettem, annyiért megéri. Szép fekete, nem mászkál el, könnyű használni. Egy szomorúságom volt, hogy már z első kinyitáskor rosszul álltak az ecset szálai, mert valaki nem jól dugta vissza, mikor kipróbálta a boltban Levágtam körömvágó ollóval a pár "visszahajlott" szálat, így most már jó. De erre ezek szerint figyelni kell, ha egyszer rosszul tuszakolja vissza az ember a szűk tubusba, akkor annyi a kilógó szálaknak, egyenesek többé tuti nem lesznek.

Update: kb 3 hónapot bírt.. azóta alig fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

Update: kb 3 hónapot bírt.. azóta alig fog.

sugarplumhellie

2015. június 29.

Én az első húsz-harminc használatkor abszolút meg voltam elégedve ezzel a tussal, de aztán egyszer csak történt valami... Fogalmam sincs, hogy mi, mert drasztikus időjárás-különbség sem volt a használatok között, megfelelően tároltam és használtam, de utána elkezdett napközben peregni, kopni, leválni, ragadni (a szemhéjam felső részéhez, őszintén nem értem)... Tény, hogy vízálló, de őszintén várom, hogy elfogyjon végre és kidobhassam, mert ez így gyötrelem. Csak a krémes Maybelline tusra húzva tudom használni (mert azzal képtelen vagyok normális ívet húzni, az csak a folyékony változatokkal megy nekem)... A két csilli is csak az elején tapasztalt együttműködésünk miatt jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

evatakacs

2015. április 6.

Nekem hétköznapi használatra bejött, de nem venném újra. Mondjuk szerintem egyáltalán nem vízálló és még csak tartósnak se mondanám, a nap végére már pereg lefelé... Az ecset viszont jó minőségű, már egész régóta használom (ÉS nagyon nem vigyáztam rá :D egészen rút módon bántam vele...), de még mindig olyan mint újkorában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 6.

Shennny

2015. február 16.

Nekem katasztrofális!!!! Irritálta a szemem. Ráadásul fél óra után fent volt a szemhéjamon, és még oda is ragadt és borzasztóana zavart. Nagyon mérges vagyok mert a nem vízálló nagyon bevállt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

vulpemania

2015. február 3.

Lehet csak én vagyok így vele, vagy kifogtam pont egy rosszat..
Úgy gondoltam, hogy a nyárra beszerzek egy vízálló szemtust, meg persze azért, mert olajos a szemhéjam.Az itt olvasottak alapján vettem meg, mert még gondolkodtam egy olcsóbbik variáción is, de gondoltam most rászánom, hát nem érte meg :( Nos első benyomás szuper volt, tartós az ecsete se volt rossz, bár én az ennél vékonyabbakat szeretem de megérte a tartóssága miatt. 2 hét után tapasztaltam, hogy kezd beszáradni és az ecsetnek a pici szálai szétállnak ...pedig vigyáztam, hogy rendesen rakjam vissza a tubusába. Alig használtam a terméket és hasznavehetetlen lett...pénzkidobás volt. Csak a tartóssága miatt kap plusz egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Lehet csak én vagyok így vele, vagy kifogtam pont egy rosszat..

tikkee89

2015. január 13.

Imádom, örök szerelem. (ha nem változtatnak rajta persze) A helyén marad egy egész nap,ha buliba megyek még tovább. Tartósságát az is bizonyítja, hogy nehezebben lehet eltávolítani, szemben a többi tussal. Számomra az összes másik márkát veri, kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 13.

Beren

2015. január 6.

Könnyű használni és nagyon tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

Könnyű használni és nagyon tartós!

cosmona

2014. július 12.

Tökéletes, imádom!!! Könnyen kezelhető, tényleg lehet vele vékony és vastagabb tusvonalat is húzni. Tartós és szép fekete színe van, ráadásul nem szárad be olyan gyorsan, mint a korábbi szemhéjtusaim. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 12.

eszti98

2014. április 9.

Gyönyörű szép vékony vonalat lehet vele húzni, és TÉNYLEG egész nap fent marad a helyén :) Nem tudom nem szeretni, nagyon szép mélyfekete színe van

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 9.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.