Catrice

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Wee, Módosítva: 2022. november 15.

Lelőhely:   drogériák, online

Rendkívül hosszú tartást biztosít: a smink akár 18 órán keresztül is a helyén marad. Az átlátszó fixáló spray vízálló és megakadályozza a sminkfakulást és elmosódást. A textúra könnyű és kényelmes viselet a bőrön, alkohol- és parfümmentes.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Wee

2022. november 16.

Prime and Fix-et használtam előtte. Mikor kifogyott, sajnos a DM-ben sem volt ezért vettem ezt, gondoltam annyira rossz nem lehet.
A szórófeje 'köpköd' és nem porlaszt, na gondoltam egye fene lecseréltem a Prime and Fix-es szórófejére. Ez ugyan segített, de maga a termék szemsminkre katasztrofális.
Elfolyik a tusvonalam, és a felkent szempillaspirálom is a szemem alá ragad, másféle spirállal is ugyanezt teszi.
Teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 16.

Teljes pénzkidobás.

Hidratálók: Propanediol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.