Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cicafun, az összetevőket feltöltötte: renataH, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Innovatív szemöldök toll szemöldök formázáshoz.

0bikbik0

2017. december 13.

Nem tudok mit hozzáfűzni, az én véleményem is ez: használhatatlan.
Kevés az anyag benne, azt rávarázsolni a szivacskára művészet, a szívacsról a szemöldökre meg mission impossible...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 13.

Nem tudok mit hozzáfűzni, az én véleményem is ez: használhatatlan.

andikaaa

2017. december 2.

Világosbarna szemöldök terméket kerestem a Rossmannban, így került a kosaramba. Teszter nem volt a boltban, úgyhogy sajnos nem tudtam kipróbálni. Ha finoman fogalmazok is csak azt tudom mondani, hogy ez egy rakás sz*r! A kézfejemen próbálgattam valami színt varázsolni belőle, ami valami nagyon halvány kis foltocska lett, kb mintha koszos lenne.. A másik, hogy ha egyáltalán jönne belőle szín, ezzel a furcsa szivacsos applikátorral nem tudom hogy lehetne precízen szemöldököt formázni. Teljes pénzkidobás! Repül a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

kdorci

2017. november 9.

Éééén bolond...megvettem :D Nem is tudom,hogy ennél pont...miért nem olvastam itt utána. Ebből nem látszik semmi....nem jön semmi....nem használ semmit.....vagy, ha valaki tudja esetleg a trükkjét ossza meg velem :D De semmi pénzt nem ér!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

mkoles

2017. november 8.

Már a legelső alkalommal sem volt sok szín az applikátoron, pedig Isten lássa lelkem, próbálkoztam. Ezen kívül van valami wax-os fura érzete, undorító. És még el is kenődik, szóvla egy nagy nulla.
Senki ne vesztegesse erre a pénzét. Ha lehetne 0-t adnék rá. Egy rakat fos már elnézést

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Pötty

2017. október 4.

nagyon rossz! figyelmetlenségből ezt vettem a ceruza helyett, de használhatatlan. sötét barnát választottam, de semmi színe, alig maszatol valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Aisa

2017. május 22.

Ez egy fos (már elnézést a kifejezésért)! Ez a szivacsos megoldás semmit sem ér, alig kerül festék a szemöldökömre, egyedül a kefe, ami használható az egész eszközből. Borzasztó, akkora pénzkidobás, hogy még elajándékozni sem ajándékoznám el, nemhogy eladni....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 22.

erikah

2017. május 22.

Nagyon gyenge a pigmentáltsága, azaz egyltalán nem látszik ha használom. Ha látszana, akkor se valami egyszerű a használata, ugyanis a szivacs részével nehéz "vonalban" maradni. Nem jött be, és bánom hogy fizettem érte :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

hdia

2016. szeptember 10.

Pár használat után kifogyott, és ki kellett dobni.
Jó az alapötlet, de a kivitelezés nem annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Pár használat után kifogyott, és ki kellett dobni.
Jó az alapötlet, de a kivitelezés nem annyira.

zsuzsoka0925

2016. augusztus 11.

Nekem teljesen bevált, a használata nagyon egyszerű, gyors. Félig krémes, félig poros állaga miatt könnyű eldolgozni, természetes hatást elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

scene14

2016. július 7.

Mivel a feje duci így a szemöldököm végét nem tudom megformázni vele és valahogy nem jó,nem tetszik..a legvilágosabb árnyalata is nagyon szürke..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Synthetic Wax, C30-45 Alkyl Methicone, Tribehenin
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Caprylyl Methicone, Polysilicone-11
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Felületi hártya képző anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.