Catrice

Ár:   2655 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2016. április 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Bársonyosan matt alapozó hidratáló hatású hialuronsavval, valamint bőrjavító E és B5 vitaminnal, és allatolinnal. Segít elrejteni a fáradt bőr jeleit, és friss, sugárzó hatású lesz tőle a bőr.

4 árnyalatban kapható

demenyv

2017. május 29.

imádom az illatát, az állagát a fedését a tartósságát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 29.

imádom az illatát, az állagát a fedését a tartósságát

ponilopopolopo

2016. december 5.

Imádom, hónapok óta használom a Rimmel mattitó hab állagú alapozójával szinkronban és a bőröm egyszerűen imádja. Megéri az árát, biztosan újraveszem. Könnyen kezelhető, nem ül bele a ráncokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 5.

casyug

2016. november 20.

A színe és az összetevői alapján vettem meg, és már túl vagyok azon hogy egy egésszel elhasználtam belőle. Nem fogom újra venni! Ami pozitív számomra ebben a termékben, az az hogy nagyon jó kis fedése van, ami nekem fő szempont. Viszont hiába egyezik a színe amikor felkenem, utána csúnyán besárgul és evvel nem számoltam :/ továbbá sajnos patik is előjönnek alatta néha. És a tartósságára térve: nekem fent marad sokáig, de egy idő után már csúnyán összeáll az arcbőrömön. Ennyi pénzt megért, mert sokszor jött jól, de többet biztos nem adnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 20.

danzsu

2016. október 10.

A hidratáló hatása és a hiarulonsav miatt tettem le a voksomat mellette,no meg a többi Catrice alapozó miatt,amiket szeretek.Ez a termék nem vált be.Az árnyalatot sem találtam el (015 beige),olyan picikét sárgás,világos szín,ami nagyon sápaszt.Nekem púderes a finise,ami a száraz bőrömet még jobban kiemeli. Hidratálóval sem hidratál. A fedése nem rossz ,de ez mit sem ér ha egyébként használhatatlan számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 10.

Barbara92

2016. szeptember 19.

A 015 beige árnyalat van meg, ami kicsit nyárra világos, de egyébként nem rossz.

UPDATE: becsillog, sokat kell belőle használni es sárga lesz tőle az arcom. El ajándékoztam! Sajnálom, hogy nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

dix

2016. június 29.

Pár hete jutottam hozzá ehhez a termékhez. A 20-as árnyalatot vettem meg, ami eléggé sötét, de nyárra barátok leszünk :) Elkezdtem használgatni, mert barnult az arcom,bár még picit sötét. Valami isteni ez az alapozó! Szinte a bőrhibákra nem is kell korrektor ha ez az alapozó az ember birtokában van. Nagyon jó az állaga, nem lesz foltos, és alig látszik hogy van valami az arcomon. Nagyon megérte az árát, bár még barnulnom kell hozzá :(

UPDATE:
Eleget barnultam, IMÁDOM!!!!! Az eddigi legeslegjobb alapozóm...Beauty blenderrel viszem fel, hát azzal még csodálatosabb az eredmény. Alig kell rá púder mert szerintem kellően matt, pedig az nem az asztala. Ritka az ilyen jó alapozó:)))))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 29.

UPDATE:

Emmeline

2016. május 28.

Egy baráti összetevőjű alapozót kerestem a nyári színemhez, a télihez még a 010 is durván sötét. Most a 015-tel pont jóban vagyunk. Egy tesztnap után egyelőre csak annyit tudok róla, hogy szépre oxidálódik, nem fénylik át vészesen, és nem folyik le rólam, az aknémat nem bántotta, egyelőre megy neki az ötös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

Timi01

2016. április 21.

Kb. egy éve használom, nyáron nagyon szerettem a fényvédő miatt, és nem olvadt le a fejemről. Télen viszont mást kerestem mert a száraz részeket kiemeli, hogy hidratál az azért túlzás :). Főleg a szem körüli területtel volt problémám, most úgy oldom meg, hogy a száraz részt csak korrektorozom. Nem kell fölé púder, nem fénylik a bőröm és egész nap szépen tart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 21.

gilisztagila

2015. november 24.

A múlt héten vettem a Müllerben és filóztam, hogy az Astor akciós alapozóját vegyem-e meg, de nem bántam meg, hogy ezt választottam.
Nagyon szeretem a Catrice alapozókat eleve, mert ebben az árkategóriában a legjobb termékeik vannak.
Szépen fed és építhető a fedése az én tapasztalatom alapján és egész jól bírja az egész napos megpróbáltatásokat.
A száraz részeket sajnos kiemeli, hidratáló hatása nincs nagyon neki, de egy jó primerrel ez orvosolható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Lyndolin

2015. augusztus 19.

Végre sikerült levadászom egy Müllerben (nem mindenhol kapni) a legvilágosabb színben. Végre találtam egy alapozót, aminek: szépek az összetevői, nem emeli ki a száraz részeket, nem okoz pattanást, nem fénylik át és normális az ára is. A 010-es árnyalat pedig tökéletesen passzol a színemhez, szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Magnesium Stearate, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.