Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 27.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

A simító textúrának köszönhetően gyorsan szárad, nem maszatol és vízálló. Kilenc árnyalat bársonyosan matt végeredménnyel, mely egyaránt alkalmas kontúrozáshoz és az ajkak teljes kitöltéséhez.

9 árnyalatban kapható

zayrra

2019. március 5.

Rossz döntés volt ... alapjában véve még lehetne is használni (mondom ezt így első használat után), DE könyörgöm mi az, h nem lehet kihegyezni mert folyamat letörik-kitörik a belseje ?? nagyon csalódott vagyok.. még nem dobtam ki, de mivel tervezek beszerezni egy használható ajakceruzát, így erre a sorsra fog jutni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

ZANNAH

2018. november 26.

Nekem jól működik ,tartós és jó használni. 3 színben vettem meg : Fly Away Pretty Flamingo,Take You To The Chocolate Shop , Dragon Fruit-

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 26.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. június 3.

Ez a termék nem egy hőre lágyuló műanyag, hanem egy állásában beszáradást garantáló valami. Olcsó húsnak híg a leve, na itt igaz is a mondás! Nem is tudom, hogy adtam-e már 1 csillagot, most ez is bekövetkezett! És: kukába vele!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 3.

Krystal

2017. június 19.

Ez tényleg egy borzalom. :@ Vettem többféle szájceruzát, ez volt sajnos az egyik és az új filces változat, ami szintén kuka. Kézen kipróbálva jónak, tartósnak tűnt. Kétszer használtam is és mivel a színe nem volt az igazi más ceruzával kevertem. Nem tűnt annyira rossznak. Pár nap múlva azt vettem észre egyáltalán nem fog, annyira száraz, kemény lett. Kézfejen sem fogott, csak karcolt. Próbáltam óvatosan kifaragni. Hát "sikerült". Azonnal kijött a közepe 2cm-es rész kitörött. A ceruza pereme pedig rettentően büdös lett, mint valami mérgező vegyi anyag. Oké, hogy csak egy Catrice, de ennyire rossz minőséget hogy tudnak forgalmazni??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

kittior

2017. március 14.

Borzalmas cucc, a színe és a pigmentáltsága miatt vettem meg, aztán otthon ki akartam hegyezni. Na, hát ezt nem kellett volna, ugyanis NEM lehet hegyezni, mert a ceruza csak törni képes. Landolt a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Emolliensek: Isododecane, Trimethylsiloxysilicate, Synthetic Wax, Dimethicone, Caprylic/Capric/Stearic Triglyceride
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone
Színezékek: Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Iron Oxides

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.