Catrice

Ár:   1330 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KisKormos, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Lágy selyemfényű matt szemhéjpúder

6 féle színben kapható

Ár: 600 , Eladó: Sylvia02
Állapot: Új, Helyszín: Székesfehérvár, Budapest, fizetés: Fox post, személyes átvétel, banki utalással posta
Ár: megegyezés szerint , Eladó: mmartina97
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: --
googles

2018. szeptember 2.

Szuper ez a szemhejpuder. Epp fogy el a vilagos halvany rozsaszin, ami a fo szinem volt es mindennap hasznaltam. Nekem tokeletes volt.
Nem vennek Diort most, de nem talaltam egyelore hasonlo szint matt mono puderben. Az esetleges otleteket nagyon szivesen fogadom!

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 2.

SMH

2017. december 11.

Még anno amikor megjelentek, megvettem a Burgundí árnyalatot. De sajnos mire hazaértem összetört, így még azóta sem használtam mert eléggé poros lett és eddig lusta voltam "megragasztani". Viszont szerintem egyáltalán nem burgundi, hanem inkább padlizsán színű, ami miatt csalódott vagyok mert ezer éve szeretnék egy szép igai bordó szemhéjpúdert.

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

egetoerika

2017. április 21.

Ma vettem meg egy gyönyörű szürkés barnás színt, 700 forintért. Mivel sminkelve voltam, még nem volt alkalmam kipróbálni. De az ujjammal azért itthon kicsit felvittem a kézfejemre. Eremény :Csodás, szaténosan fényes (nem matt!) élénk szín, könnyen kenhető. Első benyomásom alapján ujjal kell eldolgozni a szemhéjon (egyébként már sok terméknél tapasztaltam, hogy sokkal szebb a végeredmény, ha nem ecsettel viszem fel)
Így, a fürdőszobai teszt alapján pontozom, ami jó négyes. Remélem nem kell visszajönni lepontozni...

egetoerika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 21.

Rivendell

2016. december 26.

A burgundi árnyalat van meg, de nem szeretem, vizes ecsettel kell felvinni, hogy valóban burgundi legyen, ne pedig sötétszürke, de pár óra után így is elszürkül. Pedig egyébként nagyon szép színű, nem porzik vészesen, nem lehet belőle "túl sokat" felvinni. A redőkben szemhéjalap nélkül sem ül meg.

Rivendell
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

LSTE

2016. december 17.

Egy szürke árnyalatot (Welcome to Greysland!) használok a szemöldökömre. Annyira kis szerencsétlen színük van a szemöldökeimnek, hogy semmiféle normális ceruzát, port, pomádét nem találtam.
Aztán egyszer megtaláltam a Rossmannban, kipróbáltam a szemöldökömre, jól nézett ki, ezért hazahoztam. Azóta tombol a lamour köztünk. :D Általában egy essence szemöldök géllel használom, de magában is nagyon tartós. Szépen kenhető egy darabig, aztán „megköt” és utána meg sem mozdul.
Természetesen ötös. :D

Oké, nem értem, mit gondoltam.. :D Hogy használhattam egy "velvet" nevű dolgot a szemöldökömre?? :"D Legalább a képeken nem világít, hogy mi van rajtam. Szerencsére..
(Amúgy pedig oda-vissza vagyok a festékért, gyönyörűen kiemeli a zöldes szemem. Tartós is, úgyhogy marad az öt csillag.)

LSTE
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 17.

Természetesen ötös. :D

WaterLily

2016. október 9.

020 Pink-Up Girls Mattnak nem mondanám, inkább lágy szatén fényű és porzik is, mégis belopta magát a szívembe. Alap nélkül önmagában szép visszafogott, mégis kiemeli a tekintetem. Alappal (S-he) sokkal erősebb a színe, összesatírozom barnával, és egyszerűen imádom. Azért nem sajnálom, hogy kivonták, mert így 700 Ft volt, amúgy nem vettem volna meg.

WaterLily
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Villango

2016. szeptember 6.

én nagyon szerettem régebben, de manapság a paletták világában már sajnos nem állja meg a helyét.
Sem árban, sem ár-érték arányban, sehogy.
Látom ki is vették gyártásból.
Alappal amúgy egész tartós volt.

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Sem árban, sem ár-érték arányban, sehogy.
Látom ki is vették gyártásból.
Alappal amúgy egész tartós volt.

Magneto

2016. július 2.

Féláron jutottam hozzá, alapvetően gyanakvó vagyok az egy-kiszereléses szemhéjfestékekkel, főleg a világos árnyalatokkal, általában nem érnek sokat, nem pigmentáltak stb. stb. de ez a termék egészen jól pigmentált, 070 Princess Mattleine árnyalatot választottam, szép a színe, és tartós, egy hosszú nap után sminkeltávolítás során ott van szinte az egész a vattakorongon. Kellemesen csalódtam!

Magneto
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 2.

CintiaKalman

2016. június 6.

Imádom! Nekem a burgundi színű van meg és egyszerűen meseszép. Talán az eddigi legpigmentáltabb szemhéjpúderem. Kevés is elég belőle, nem kell vele trükközni és össze-vissza rétegezgetni. Mivel nem szükséges sokat használni, így sokági elég is. Az enyém sajnos mire az üzletből hazaértem, összetört... Bár nem értem hogyan, mert egy zacskóban volt, az pedig a kezemben. Potyog, amit nem szeretek benne, de nem okoz borzasztó károkat. Összességében a potyogás és a könnyen törés miatt 4,5 pontot adnék neki, de olyan lehetőség sajnos nincs. :)

CintiaKalman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 6.

Rosemodee

2016. június 2.

Nagyon meg vagyok vele elégedve! Kifutós áron jutottam hozzá. A teljes árat sajnáltam volna kifizetni, de így elmegy. Tartós, építhető, jól eldolgozható. <3

Rosemodee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.