Catrice

Ár:   829 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cryptimp, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. augusztus 23.

Kiszerelés:   1,1 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

• fél-matt hatás
  • lágy, rugalams, könnyen satírozható textúra
  • integrált ecsetes applikátoral

3 árnyalatban kapható

Messy2214

2017. november 1.

Jó kis szemceruza. Szépen kenhető,jó az állaga. Az egyetlen csalódásom a színe. Kék van ráírva de elégge fekete.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

curlyangel

2017. május 11.

A fekete tökéletesen mély, akár füstös hatást akarunk, akár cicaszemeket. Könnyen dolgozható. A kefe csak úgy ott van, annyira nem jó semmire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 11.

LauuKovacs

2017. április 10.

Én személy szerint nagyon megszerettem. Ajándékba kaptam, és szeretem, elég gyakran használom. Jól el lehet satírozni, tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.

Reva03HU

2017. február 10.

Látom,nem én vagyok az egyetlen, akinek az ecset része nem vált be satírozásra! Én a por állagú szemöldök festékeket szoktam vele felvinni... Egyébként a ceruza része krémes, nem kiemelkedően tartós, de szép szín! Ajándék volt egy újsághoz, Cosmohoz talán, úgyhogy pénzkidobás nem volt semmiképp...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

vasklaudia

2016. december 15.

vagy en vagyok a bena vag nem tudom de nekem nem satirozodik el..:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 15.

vagy en vagyok a bena vag nem tudom de nekem nem satirozodik el..:(

danyadi77

2016. május 15.

Akciósan vettem a Blueny Tunes árnyalatot. Nagyon szép színe van, enyhe csillogással, sajnos a szépsége szemen annyira nem érvényesül. Szerintem nem olyan rossz az ecset, ami hozzá van, de lehet, h inkább ajakecsetnek lenne jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

Heloise

2016. február 22.

Akciósan került hozzám a 020 Avokhaki árnyalat, ami egy csodaszép selymes fényű zöldes-arany-barna. Szerencsére szemhéjon nem csillog, olyan fél-matt, szaténos fénye lesz. Az ecset tényleg nem jó semmire sem, max símogatásra :), de satírozásra biztosan nem. Ettől függetlenül nagyon szeretem, mert puha állaga miatt könnyű a felvitele, ettől függetlenül egyszerű faragni. Nagyon tartós, nem mászik el, egész nap a helyén marad. Mindkét festési technika könnyen kivitelezhető vele, az is ha csak egy vékony vonalat húzunk "tusvonalként", és az is hogyha az egész szemhéjat satírozzuk be és dolgozzuk el. Maximális pontot érdemel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 22.

kgyrk

2016. január 31.

010-es Please, Mauve Black! színben van meg, és teljesen megvagyok vele elégedve. Kb 2 hónapja találtam rá, előtte egy Avonos szemceruzát használtam, de azt kell mondjam, ég és föld a kettő. Nagyon könnyű vele dolgozni, jól pigmentált, nem kell 5x átmenni rajta, hogy látszódjon valami, ahogyan azt az utóbbinál kellett. Mindenki megérdemel egy jó fekete szemceruzát, azt hiszem én megtaláltam a számomra tökéletest! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

VanillaBlossom

2015. november 28.

A fekete és az olívás árnyalatot is megvettem. Egyszerű vele dolgozni, szép a színe és jó az állaga. Kicsit "erőtlennek" érzem, és nem tartozik a kedvenc és legtartósabb ceruzáim közé.
Ha nappali sminket csináltok, és nem akarjátok a szemeteket hangsúlyozni, akkor suli/munkaidőre megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

Nena

2015. november 25.

Nem vagyok egy nagy sminkelő, pláne hétköznapokon, de ha szemcerka, akkor ő. A 030-as sötétkék szín van meg (megnéztem, a neve Blueny Tunes :)). Ahogy korábban írták, a szín csodaszép, mélykék. Egy húzással intenzív a szín, hegyeznem nagyon ritkán kell csak. Azért én annyiban csalok, hogy a felső szempillák főlé és/vagy az alsó szempillák alá egy kis csíkot húzok vele csak, úgyhogy ezt a smokey eyes-os, satírozós bűvészkedést nem próbáltam, erről nem tudok nyilatkozni.
Nekem viszont erre a használatra tökéletesen megfelel, komolyan estig fent marad, pedig ugye ezekre a helyekre nem használok semmi alapot és elég zsíros a szememnél a bőröm, ami szintén nem segít.
Nálam simán 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

Nálam simán 5 csillag.

Antioxidánsok: Tocopherol