Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Natalka, az összetevőket feltöltötte: Nymeria94, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

2014-es november-decemberi limitált trendkiadás

3 árnyalatban: C01 Nude Nouveau, C02 Klimt‘s Gentle Kiss és C03 Klimt’s Ardent Kiss

biusz

2017. augusztus 30.

Kiárusítva találtam 300 forintért a legvilágosabb árnyalatot. Ennyi pénzért hülye leszek otthagyni gondoltam, és nagyon jól gondoltam. Most sír a szám, hogy a másik két színt nagyjából esélytelen beszereznem. Pedig annyira nagyon szép és kényelmes a viselése. És ha meg is kopik maga a szín a csillogás az megmarad. Vétek nem gyártani ezt a rúzst...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Csutak

2017. augusztus 29.

Annak idején potom pénzért sikerült beszereznem a Nude Nuveau nevű árnyalatot és azóta sem bántam meg. Gyönyörű a színe, a csillámokról nem is beszélve. :D Pedig amúgy nem szeretem a csillámokat egy rúzsban. Nem szárítja a számat, felvinni könnyű és gyönyörűen áll, amíg tart...és ez sajnos kb a következő étkezés vagy ivás. Emiatt kénytelen vagyok levonni egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Vermilion69

2015. augusztus 19.

A nude és a gentle kiss van meg, és nagyon tetszenek! Nagyon jó puha krémesek, jó őket kenni, tartósságban hát, az nem a legjobb, nagyon gyorsan lejön, de jó érzés viselni, mint egy ajakápoló olyan érzésem van és nincs rossz illata sem. Nagyon kis kellemes rúzsok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

littleblondie

2015. augusztus 11.

Az utóbbi időben rúzsfanatikus lettem,és a Catrice rúzsok különösen a szívem csücskei. A Klimt's Gentle Kiss árnyalat van meg,és odavagyok érte! :) Gyönyörű szín,jól pigmentált,az illata pedig fantasztikus! Nekem a tartósságával sincs problémám. Szerelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

sugarplumhellie

2015. június 29.

A Nude nouveau és a Klimt's gentle kiss árnyalatok tulajdonosa vagyok, aki fontolgatja, hogy visszamegy a lomoskosárhoz az Ardent kissért is :D Alapjáraton a matt vagy krémes rúzsok pártján állok, de ez a kiadás annyira össze lett rakva, hogy egyszerűen must have. Viszonylag tartós darabok, a csillámokkal együtt temetnek, de nagyon szépen kopik és az óvatos ivást is bírják :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

Lina14

2015. május 29.

A Nude nouveau és a Klimt's gentle kiss árnyalatokat is megvettem. Viszonylag hamar kopnak(uszkve 4 óráig bírják), viszont a csillámok ott maradnak, amíg nekik jól esik. Amúgy mindkettő kicsit csúszós, de nagyon pigmentált, szépen összeállított színekkel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 29.

xszemyx

2015. április 24.

Nagyon szeretem a catrice rúzsokat, egy rossmann leértékelt kis kosárkáiban akadtam rá az utolsó darabokra féláron. A nude nouveau árnyalatot vettem meg, ami egy arany, barackos, csillámos visszafogott szín. Kellemes viselet, könnyen kenhető, nagyon meg vagyok elégedve vele, még az eredeti árát is simán megérné, de így féláron meg aztán pláne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

Puga-chan

2015. április 21.

Szerintem ez a kiadás nagyon jól el lett találva, bár csak a Klimt‘s Gentle Kiss árnyalatot van szerencsém birtokolni, de nagyon szeretem. Szép, elegáns színe van, apró csillámokkal megspékelve, krémes textúrával, kényelmes viselni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 21.

hiperter78

2015. április 14.

imádom! nagyon elegáns, nem feltűnő, de mégis kiemeli az ajkakat, limitált kiadás, örülök, hogy megvettem, mivel krémes, ezért mondjuk elég gyorsan fogy. ennek ellenére nálam 5-ös

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 14.

motorosvicus

2015. március 12.

A legsötétebb C03 Klimt’s Ardent Kiss árnyalatot vettem meg, egy vékony rétegben simán passzol a nappali sminkeimhez, viszont rendesen felkenve elég erőteljes színe van, így biztosan csak alkalmi sminkekhez fogom használni. Tartóssága átlagos, szépen, egyenletesen kopik, a pici csillámok maradnak meg legtovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.