Catrice

Ár:   €12.99   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   28 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekucccc, Módosítva: 2020. február 26.

Ár:   €12.99
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Normál

Limitált kiadás

• Két ragyogó highlighter, egy pirosító és egy kontúr szín minden bőrtónushoz
  • Magasan pigmentált púderes textúra
  • Magas minőségű csomagolás mágneses zárral, két beépített kis méretű tükörrel

KERESEM! Catrice X Disney Mickey's 90Th Anniversary Face Pallette
Ár: megegyezés szerint , Eladó: maradok
Állapot: új vagy alig használt, Helyszín: --, fizetés: banki utalással

Sammael

2020. augusztus 2.

1500ftér jutottam hozzá a horoszkópos kiadáshoz, ami eredeti áron 12euró lett volna. El vagyok képedve tőle. Nem hoszem, hogy valaha még rábukkanok, ezért csak különleges alkalmakkor használom. 🥰

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Siculus

2019. március 21.

először azt hittem, én látok rosszul, de nem: Catrice két egymást követő limitált kiadása egy és ugyan az. szó szerint. a szemhéjpúder paletta, az arc paletta és a kabuki ecset is ugyan az a termék csak az egyik Mickey egeres csomagolásban a másik pedig horoszkóposban. kicsit érdekes, nem tudom, hol itt a logika, de aki lecsúszott a Disney kiadásról, ugyanezeket a termékeket megtalálhatja még mostanában a drogériákban. szerintem kicsit drágák, de szívesen kipróbálnám őket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

naiyah

2019. február 27.

müllerben csaptam le rá még karácsonykor, gyönyörű és csodásak benne a színek

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

müllerben csaptam le rá még karácsonykor, gyönyörű és csodásak benne a színek

Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.