Cattier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. január 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Micellás arctisztító rózsavízzel és aloe verával arcra, szemre, szájra. Alkohol- és parfümmentes. A micellás technológiának köszönhetően gyengéden, de alaposan tisztít.

EcoCert által tanúsított natúrkozmetikum.

Tvylvis

2015. március 8.

Natúrkozmetikumok közt nehéz micellás vizet találni. Nem létfontosságú számomra, nem is használom minden nap, de azért jól jön.
Én három dologra használom: 1. ha alapozót, púdert használtam, az arctisztítás előtt áttörlöm vele az arcom; 2. nem vízálló szemfestéknél szemfestéklemosóként; 3. ha olajos szemfestéklemosót használtam, néha ezzel áttörlöm utána a szemem.
Ezeket a feladatokat tulajdonképpen megoldotta egészen jól, de például önálló szemfestéklemosóként annyira nem remekelt (pedig eredetileg erre szánták), valamint a rúzst sem szedi le egyáltalán (ezt is ígérte).
Állagról nem írok, semmi extra, az illata megszokás kérdése, eléggé gyógyszertári. Ez mondjuk engem nem zavar, hozzá vagyok az ilyesmihez szokva a natúrkozmetikumoknál.
Nem hiszem, hogy újraveszem, épp egy másik márkától avattam fel hasonló terméket. Lassan a natúrkozmetikumok közt is jönnek a micellás vizek.
Az ára rendben volt, kb. 10 EUR körüli.
Erős hármast kap összességében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 8.

Az ára rendben volt, kb. 10 EUR körüli.
Erős hármast kap összességében.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Lactic Acid