Caudalie

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: ancsi79, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2013. december 9.

Kategória:   Egyéb

• Kulttermék
  • Simít, fokozza a ragyogást
  • Szőlő, narancsvirág, rózsa, bio citromfű, rozmaring felhasználásával
  • Izabella magyar királyné fiatalságelixírje alapján. Használat előtt felrázandó. Szemek környékét kikerülni. Fújja az arcára hidratálás előtt vagy a nap bármely szakában felfrissülés gyanánt, illetve a smink fixálására.

Iminbeauty

2019. augusztus 21.

Nekem bevált, mint arcfrissítő és smink fixáló. Este krémezés előtt, napközben frissítőnek, reggel smink fixálásra használtam. Üde érzést adott a bőrömnek és kifejezetten nyugtató hatással volt. Biztos, hogy újra fogom rendelni de csak a kis változatát, mert számomra igazán praktikus volt. A növényes illat is tetszett. Csupán azért nem adok neki 5 csillagot, mert a MAC fixálója valahogy jobban működik a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Juliette88

2019. január 20.

Ezt a permetet azért rendeltem meg, mert a márka egyik hidratálója nagyon bevált és leírása is nagyon kecsegtetően hangzott. Sajnos azon kívül, hogy az illata nekem végülis tetszik -ami kb amúgy nálam utolsó szempont - semmi más pozitívumot nem tudok elmondani róla...Nekem nem frissíti és ragyogóvá teszi a bőrömet, hanem szárazzá és mattá. Kifejezetten rosszul esik a bőrömnek. Sajnos nagyon nem szeretem.. számomra használhatatlan...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Mila85

2018. november 2.

Én reptérről szereztem be a 30ml kiszerelést. Camilla Coelho és Rosie Huntington is ezt szoktak fújkálni magára, vagy legalábbis többször is reklámozták:))Szóval nekem ez a 2 nő a legszebb nők között vannak, úgyhogy velük sok mindent el lehet adni:D
Amikor magamra fújtam egyből megcsapott a nem szokványos illat, gyógynövényes, főleg a menta és a rozmaring. Nekem tetszik. A repülőn is fújtam az arcomra és nem száradt ki mint ahogy szokott. Hidratálásra nekem jónak tűnik de még nem rég óta használom. Üvegcse nagyon szép, azt tuti nem dobom ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

bobekecske

2017. március 21.

Ritkán vagyok ennyre ellentétes véleményen, de nem tudom hova tenni a hype-ot, ami övezi ezt a terméket. Hatásában sokat nem vártam tőle (nem is níújt többet, mint a Fix+ vagy más glicerines/illatos permet), de az illata nekem elviselhetetlen. Szeretem a mentát, a rozmaringot, a zöldes illatokat, a Lush illataival is jól megvagyo, de ez az első olyan termék, amit mások frissítőnek, kellemesnek titulálnak, én meg határozottan elviselhetetlennek tartok magamon.
Gondoltam valahogy azért elhasználom a kis kiszerelésemet, de inkább fel fogom tenni eladásra, mert nem tudom rávenni magam, hogy nyúljak érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

ylexe

2016. november 9.

Nem tudok rá 2-nél jobbat adni, mert tulajdonképpen nekem nem csinált semmit a bőrömmel. Az illatát mondhatjuk frissítőnek, vagy épp molyriasztónak is... ízlés kérdése. Nem sajnálom ugyanakkor, hogy kipróbáltam, és levonom a tanulságot abból is, hogy youtuber véleménye miatt vettem valamit. Maradok inkább Veletek, Krémmániások!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

azutatir

2015. október 27.

Rengeteg jót hallottam/olvastam róla a neten, így úgy döntöttem, hogy megveszem a 30ml-es kiszerelését próba képpen. Ami rögtön meglepett az az illata. Nagyon erős citrusos, kámforos, rozmaringos illat, ami rendkívül élénkítően hat a bőrömre és a közérzetemre egyaránt, ugyanakkor sokak számára irritáló lehet. Sajnálattal vettem észre, hogy milyen sok benne az alkohol, de mivel csak most kezdtem el használni, ezért egyelőre nem tudom eldönteni, hogy milyen hatással lesz a bőrömre. Updatelni fogok pár hét elteltével mindenképp.

Update: Vissza kellett pontoznom, mert semmi hatása nem volt a bőrömre. Sőt...az alkohol inkább kiszárította az arcom, mint frissítette volna. Az illatát tovbbra is energetizálónak érzem, de mivel ez nem egy aroma terápiás termék, ezért ezt nem tudom figyelembe venni. Felesleges pénzkidobásnak tartom, túl van reklámozva a neten. Csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 27.

heyitseszter

2015. augusztus 16.

1 éve használtam a kis kiszerelést, mindenhol erről a termékről zengtek ódákat az interneten. Szerettem akkoriban nagyon, aztán azóta szigorodott a bőrápolásban vallott filozófiám, és az én bőrőmnek csupa irritáló anyaggal van tele ez a permet, így nem rendeltem újra. Viszont ennek ellenére van benne valami, ami nagyon nagyon megfogott. Egy picit jobban összeszedhetné magát a caudalie az összetevők terén. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

ancsi79

2013. május 21.

Nem olyan flancos vagy drága termék (10euro körül van), én személy szerint patikából szerzem be. Kellemes, illatos, jó mint minden a Caudalie-tól:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 21.

Antioxidánsok: Tocopherol

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.