Caudalie

Ár:   2490 Ft és 4890 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AndreaKiss, Módosítva: 2018. december 23.

Ár:   2490 Ft és 4890 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 150 ml
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéden, de hatékonyan távolítja el a bőrről a sminket, szennyeződést és olajat. Minden bőrtípusra ideális, a legérzékenyebbet is beleértve. Szőlőkivonattal és kamillával gazdagított, amik nyugtatják a bőrt és enyhítik a pirosságot.

ZsofiaLoren

2020. február 26.

A kisebb kiszerelést rendeltem meg kipróbálás céljából. A márka detox maszkja nekem nagyon hatásos volt, így szerettem volna kipróbálni más terméket is.
A lemosó illata számomra borzalmas, de ez egyéni ízlés kérdése. A pumpás megoldás nagyon tetszik, két nyomás elég egy arctisztításhoz. A habot könnyű eldolgozni és szépen leszed minden szennyeződést. Nem szárít és nem irritál. A bőröm tisztábbnak érződik a használata után. Az 50 ml-es kiszerelést lassan 3 hete használom és még bőven van benne. Abszolút meg vagyok elégedve vele. Szívesen vennék mást is még, de elég húzosak az árak, viszont az ígért hatást hozza, így valószínűleg be fogok ruházni más darabokra is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 26.

Stephanieee

2018. július 25.

nem művelt nagy csodákat, de valószínűleg azért, mert nem nekem való. normál,érettebb bőrre javasolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Emgede

2017. szeptember 22.

Szerintem ez egy nagyon jó kis termék. Jól habzik, jól tisztít, isteni illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol