CD

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2019. június 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Alumíniummentes golyós dezodor gyapotvirággal és zöld teával.

Nem tartalmaz ásványi olakokat, szilikont, parabént, szinezéket és állati eredetű összetevőket. Dermatológiailag tesztelt. Ph semleges. Nem hagy fehér nyomot.

Sisszy

2020. április 16.

Az illata kellemes, nem tolakodó. Viszont nekem ezek az alumíniummentes deok egyáltalán nem váltak be, konkrétan büdös leszek 2-3 óra múlva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

Victory33

2020. február 28.

Többször kipróbáltam, de minden alkalommal ugyanaz lett a vége. Konkrétan büdös lettem tőle, még akkor is, amikor szinte semmi megerőltetőt nem csináltam. Nem szoktam kidobni terméket,de most kivételt teszek, A márka vízililiomos pumpás verziója jó, ezt a kettőt próbáltam eddig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 28.

Tvylvis

2020. február 21.

Régen adtam egy pontot kozmetikumra, de ez pocsék, a kukában landolt. Nem vagyok izzadós típus, és tudom, hogy ez nem izzadásgátló. Feladata, hogy megakadályozza, csökkentse a kellemetlen testszag kialakulását. Hát, esküszöm, hogy a nem vészes helyzetből büdit sikerült csinálnia. Lehet, hogy az én bőröm reagált rá rosszul, de büdösebb voltam a használatával, mint nélküle. Három napig teszteltem, nem lett jobb. Egyébként pedig annyira alkoholos, hogyha beleszagol az ember, csípi az orrát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 21.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol