CD

Ár:   600 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2019. július 9.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok

24 órás védelem.

Nem tartalmaz: aluminiumsókat, parabéneket, ásványi olajat/paraffint, színezőanyagot.

pH-semleges, vegán.

Zolddino

2020. június 21.

Én ebből a vízililiomosat használtam. Azért vettem meg, mert természetesebb összetételű dezodort szerettem volna. Az illata finom volt, de nem funkcionált. Az ráadásul 48 órás védelmet ígért... :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

SweetViolet

2018. június 20.

Kukában landolt. Ez már a harmadik próbálkozásom a márkától, és itt fel is adtam. Nem használ semmit a testszag ellen, de ez még hagyján, annyira az alkohol dominál benne, hogy ezzel az erővel pálinkával is kenhettem volna a hónaljamat. Csípett, mindegy hogy mennyire óvatosan vagy merész mennyiségekben kentem, úgyhogy pár alkalom után elköszöntem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

natasa

2017. július 11.

Sok évvel ezelőtt használtam CD-deot, talán vízililiomos volt, de nem biztos. Úgy emlékeszem, hogy azt szerettem. De azután jött a natur/bio-mánia. Mostanában már próbálom a középutat keresni, de az összetevők még fontosak. Ennek például elég jók az összetevői (bár a denat.alkohol az nem tetszik), és megörültem, amikor láttam, hogy a Müllerben kapható.
Na akkor a lényeg: a 24 órás védelem egy vicc. Még 1-2 órás védelemről sem beszélhetünk, pedig nálam a natur deok is általában kiválóan működnek.
Méghogy 24 óra? Hahahaha. Mintha nem is használtam volna semmit. Igaz, hogy hőségben, forró nyári napokon próbáltam, ...télen talán jobban működik majd.
Természetesen nem várom, hogy egy ilyen INCI-s deo megszüntesse az izzadságot, de a szagokat semlegesíthetné. Az illata amúgy friss, kellemes, kicsit retro. Valamiért mégsem dobom ki, hűvösebb napokon próbálkozom még vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 11.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate