CD

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jotunderkeresztanyu, Módosítva: 2020. február 18.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok

Hosszantartó védelmet biztosít az izzadással és a kellemetlen testszagokkal szemben. Kellemes illatával a természetes frissesség érzését kelti.

Bőrbarát pH értékű, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Biloba

2020. szeptember 20.

Sajnos nem jött be.
Apukámnak vettem aki alumíniumosat használt előtte, de nagyon utálta, nem semlegesítette a szagokat. Gondoltam kiprobalom mert én alumentest használok régóta és a markát is szeretem, de nekem sem működött. Az illata egyébként kellemes, nem túl erőszakos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

Sajnos nem jött be.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.