CD

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tokenbass, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok

• frissesség és 24h védelem
  • alumínium sóktól mentes
  • bőrgyógyászatilag tesztelt
  • alkalmas érzékeny bőrre
  • nem hagy maga után fehér foltot
  • pH semleges
  • 0% szilikon, ásványi olajok, parabén, színezék, állati összetevők

6vilag

2019. szeptember 30.

Férjemnek vettem, aki kifejezetten izzadós. Szereti használni, és én is szeretem az illatát, meg azt is, hogy nem lesz minden csupa illatfelhő a használatát követően. Célzottam adagol, pont annyit, amennyi szükséges és pont oda, ahová kell. Használója nem lesz büdi, finom illata van, minősége pedig remek, aluminium nélkül is. Mi főleg télen szeretjük a pumpásat, de amúgy nyáron is jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Loona

2018. szeptember 6.

Hát én ezt megvettem magamnak, nő létemre :)
Épp fogyóban volt mindegyik dezodorom, de még nem akartam újat venni, abban reménykedve, hogy kitartanak még, amíg elcsípek egy akciót, amikor kiárusításon 600 forint alatt jött szembe ez. Bevallom, kinyitottam és kipróbáltam kézen az illatát vásárlás előtt, mert azért hiába láttam már férfi illatot jól működni nőn, ez azért nem volt egy biztosan működő manőver :D Hát elsőre pont olyan illata volt, mint férjem valamelyik Old Spice dezodorának (most meg nem mondom, melyiknek, mert felváltva több illatot használ), ami a tervem szempontjából nem volt épp kecsegtető, a "pont olyan illatom lenne, mint férjemnek"-jelenséget több szempontból sem találtam szerencsésnek :D Így hát mentem tovább dolgomra, amikor viszont 10-15 perc után azt vettem észre, hogy az illatnak nyoma sincs, döntöttem: fejest ugrom a tervbe, és visszamentem a kipróbált darabért.

Eleinte azért inkább csak itthonról dolgozós napokon próbálgattam :D Hónaljban az illat azért tovább megmarad (meg többet is fújok belőle, mint amennyit kipróbáláskor fújtam a kezemre, 4-5 fújásnyit használok hónaljanként), de úgy egy óra után már így sincs nyoma, amíg pedig van, addig sem erős, és érdekes módon rajtam nem is kifejezetten férfias - persze nem az a tipikus virágos női illat, de egyáltalán nem leszek pasiszagú :) Férjem is kipróbálta amúgy (de neki nem vált be, a pumpás kiszerelés nem az ő műfaja), és rajta pasis az illata, pont mint a korábban említett dezodoré, ennyit számít az eltérő bőr meg kémia :)
Tartósságban nekem abszolút hozza a CD-minőséget, nyugisabb napokon reggeli felfújással egy egész napot kibír most, a nyári melegben is - viszont stresszesebb napokon pár óra múltán elkezdi átengedni az izzadságot, az én izzadságszagommal keveredve pedig konkrétan égett por-szagú lesz... az első ilyen alkalommal a frászt hozta rám, azt hittem, a laptop az XD Emiatt ilyen napokon nekem nem szimplán utánfújni, hanem előbb lemosni kéne, ez pedig ha nem itthon vagyok, túl sok macera, így ilyen napokon nem utána fogok nyúlni. A férj nevében a tartósságról nem tudok nyilatkozni, ahhoz nem fújt eleget, és egyszer elég volt neki belőle :)

A szórófejét szerintem nem igazán találták el, túlságosan porlaszt, felhőt csinál, mint egy parfüm, így használatkor a cucc harmada a levegőbe száll, nem a hónaljamra, ami nem túl praktikus. Kipróbáltam, hogy a Balea hasonló kiszerelésű pumpás dezodorának szórófejével hogy működik, na, azzal tökéletes, úgyhogy nem kapja vissza a sajátját, ezzel használom el :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Hát én ezt megvettem magamnak, nő létemre :)

szevin007

2017. szeptember 1.

A férjemnek vettem a golyóstoll verzióval együtt. Ezt parfüm helyett használja és az illata annyira finom, férfias... A deo elmondása szerint nagyon jó, hatásos és szagtalanít, de napi 2-szer azért kell használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate