Celenes

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anitafazekas, Módosítva: 2017. május 31.

Kiszerelés:   400
Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Samponok

A gyógynövény eredetű VitaComplex-nek köszönhetően a Celenes Gyógynövény sampon megelőzi a hajhullást és segíti a haj regenerálódását. A VitaComplex hatóanyagcsoport összetevői közül a flavonoidok, polifenolok és a keratin megvédik a haját az oxidatív folyamatoktól, megakadályozva ezzel a haj fénytelenné és töredezetté válását. A méz egyedülálló ereje segít fenntartani a fejbőr természetes nedvességét és kiegyensúlyozza a faggyútermelődést. A könnyű, levegős haj visszaadja a frissesség érzetét.

pirospipacsocska

2019. június 15.

Úgy vettem észre,hogy valóban segít a hajhulláson,kevesebb hajszálat szedek össze hajmosás után.És nekem ugyanúgy heti 2-szer kell mosnom a hajamat most is,mint amikor más sampont használtam.Tehát nem zsírosítja jobban a hajamat!Már a flakon felét elhasználtam,meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 15.

agnesgyongy

2017. szeptember 25.

Nagyon sok hajam van, szóval elvileg normalis hogy sok hullik, de kipróbáltam minden ami biztos alapon. Talán egy picit kevesebb elhullott hajszálat látok a párnámon, vagy hajszárítás után, viszont a zsírosságra semmit nem használt, inkább ártott. Eddig elég volt heti 2 mosás, amióta használom minden másnap muszáj szárazsamponnal nyakon öntenen magam, ha normálisan akarok kinézni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 25.

cintibuborek

2017. március 2.

Elhasználtam egy flakonnal de nem tudom eldönteni, hogy segített-e vagy nem mert mást is használok a hajhullásomra. Minden esetre nem ajánlanám zsíros hajra, nekem nem, hogy segített de még rosszabbá is tette a zsírosságot, egy napot is alig bírt ki a hajam mosás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.

Geo8

2017. január 19.

Kb. 2hónapja használom, eleinte nem igazán bíztam benne, de az utóbbi 2 hétben lényegesen kevesebb kihullott hajat szedek össze hajmosás, szárítás után, mint előtte. A haj nagyon selymes lesz tőle, úgyhogy az én vékonyszálú hajam nagyon "száll" tőle, de ennyi baj legyen. Sok "kishajam" nőtt az utóbbi időben, úgyhogy örülök és kíváncsi vagyok a további eredményre.
(A formaldehid tartalom viszont aggasztó.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

(A formaldehid tartalom viszont aggasztó.)

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Hydrolyzed Soy Protein

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.