Celine Dion

Ár:   8888 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 6.

Illatcsalád: virágos

Illatjegyei: szilva,körte, alma, nőszirom, mimóza, jázmin, gyöngyvirág, frézia, szantálfa, pézsma, ámbra

cintijjja

2019. január 5.

Éveken át ezt a parfümöt használtam, imádtam az illatát! Annyira nőies illat, télen-nyáron viselhető, engem valahogy mindig magabiztosabbá tett. ☺ Sajnos sehol nem találom már. ☹

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

nuenue

Korcsoport: >54
2018. június 29.

Azonnal imádtam! Ha nem is megyek sehova, akkor is elcsábulok egy-egy fújásra, mert az egész napomat szebbé teszi, ha érzem a finom illatát. Nagyon gazdaságos, mert egész nap tartja magát a bőrömön. Remélem, hogy mindig be tudom majd szerezni, mert nálam több, mint 9 éve a kedvencek kedvence!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 29.

sophy83

2017. december 29.

A kedvenc Celine Dion illatom, bár mindet imádom. Miután a Notes-ot már nem lehetett kapni, ez lett a kedvenc. Tartós, gyümölcsös illat, tökéletes, még nap végén is érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

bimbam

2017. május 17.

Első parfümöm.Örök kedvenc.Egy átlagos napon is kellő magabiztosságot és nőiességet ad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 17.

MsKors

2017. január 22.

Nagyjából 7 éve (jééézusom, 7 éve...) használtam, akkoriban pont passzolt hozzám, mostanra kinőttem azt az énemet, így már az illat sem passzol. De még mindig finom, csak magamon nem tudom elképzelni. Tartós illat volt, igazán nőies.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

LPE

2016. december 6.

Ma ő volt velem. Nagyon hektikus napom volt, de sokszor szagolgattam a csuklóm. Finom, nőies, rajtam tartós illat. Egy baja van... Pinduri... 15 ml. Teljesen elveszik a tatyómban. 😀😀😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 6.

ALettah

2016. október 9.

Egy üveg tökéletesség! Különleges, csodásan nőies, finom illat, amit egyszer éreztél és örökre megjegyzel, mert bár csöppet sem hivalkodó, mégis egyedi.
Érződik rajta a lédús körte és szilva édessége, de az alapélmény a frissesség marad: olyan érzés viselni, mint egy nagyon csinos, frissen vasalt, egyszerű szabású, drága kelméből készült ruhát.
Minden alkalomra el tudom képzelni, munkától esküvőig. Kortalan is, mert viselőjére simul.
Maurice Roucel alkotta, aki az általam nagyon szeretett DKNY Be Delicious-t, az Oriflame Power Womanját, ami az utóbbi idők legjobb Oriflame illata, a klasszikus Volare Magnoliát, sőt, a kedvesem "signature-illatát", és természetesen a legkedvesebb férfi illatomat, a Rochas Man-t. Öt csillag, de ha lenne több csillag, mind megadnám neki, megérdemli.
Üveg, doboz letisztult formatervezésű, elegáns, öröm kézbevenni.
Abszolút megvásárlós nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Üveg, doboz letisztult formatervezésű, elegáns, öröm kézbevenni.
Abszolút megvásárlós nekem.

Sophie0727

2016. szeptember 12.

Nagyon sokáig kerestem a megfelelő illatot, ami passzol hozzám. Ezer és ezer parfümöt próbáltam, de nem igazán fogott meg egyik sem. De amikor ráleltem, tudtam, hogy ez én vagyok. Én a csuklómra és a fülem mögé szoktam fújni belőle és nagyon kellemes. Ezeken a pontokon hosszan tart, a párom is meg szokta jegyezni, hogy milyen jó illata van.
Könnyű, nőies. Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Könnyű, nőies. Imádom.

Lgina

2016. július 1.

Dm-ben szagoltam meg, mert Celine Dion több illata is tetszik. Ezzel sem volt ez másképp. A szilva domináns a bőrömön, de egyáltalán nem zavar, az ízével ellentétben az illatát imádom. Édes, nem túl nagy hatósugarú parfümről beszélhetünk, aminek sajnos a tartóssága sem épp az erőssége. Reménykedem benne, hogy csak a nyári meleg miatt illant el a csuklómról olyan hamar. Ősszel őt is újra fogom tesztelni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 1.

Juuice

2016. május 13.

Klassz illat, tartós is. Szépen körbe lengett egész nap, nőies, különleges, nem az a tucat illat, nem igazán hasonlít semmire.
Ismét jó lenne a 10-es skála :) de gondolom elég bonyolult lenne az oldal pontozási szisztémáját átvariálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Limonene, Linalool