Best of Beauty 2019

Celine Dion

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 150 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2012. december 13.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 150 Ft

Ár: 2 150 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
BetDam

2018. augusztus 8.

Kellemes illata van,viszont szerintem csak akkor lágy ha keveset fújsz belőle.ha többet akkor sokkal intenzívebb az illat.Én nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 8.

KeroChan

2017. július 9.

Nem rossz, de nem is esek hasra tőle. Ajándékba kaptam, szerintem magamtól nem venném meg. Nagyon nőies illatnak tartom, de mint a legtöbb parfümnél ennél is érzek valami "mű" illatot, amit nem tudok megmagyarázni. Jó illat, de hiányzik belőle az a "plusz".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

auberginecat

2015. május 19.

nagyon-nagyon szeretem ezt az illatot, de sajnos a natural spray nekem nem jött be, hamar elillan, pedig a "rendes" parfüm tesója rajtam napokig megmarad. ruhára, hajamra, szobában szoktam főleg fújkálni, egyébként inkább maradok a parfümnél. az imádott illat miatt azért megkapja a 4*-ot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

shiningstar

2013. november 30.

Tartósabb illat mint a Simply Chic nevezetű tesója. Nem igazán értek a parfümökhöz így mint inkompetens, nem akarok butaságokat írni. Számomra erőteljes fahéj és mandarin, vagy valamiféle citrusos illata van. A sálam eléggé beszívta és akárhányszor közelebb hajoltam hozzá, egy kicsit megnyugodtam amit az előbb említett fahéjnak tudtam be, mert igencsak kedvelem ezt a fűszernövényt a parfümökben és minden egyéb termékben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 30.

krémh

2013. augusztus 23.

Lágy, kellemes illatú parfüm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Lágy, kellemes illatú parfüm.

kozlokova73

2013. május 15.

Mar elfogyott,kicsit rauntam,neha hasznaltam, Nekem ez annyira szappan illat. Olyan ruhaoblito szappannal bekeverve illat,de a pozitiv ertelembe. Nem az en stilusom egeszen. Ajandek volt,neha a levegot is frissitettem vele. Egy bacsika ragadt ram mikor az uzletben voltam,latszolag tetszett neki. Egy masik parfumnel is volt ilyen sztorim. Ez jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 15.

vanillacaramella.sweet

2013. május 13.

Bár javarészt a virágos illatjegyei érződnek rajtam, összességében egy gyümis-édes-virágos illat, ami nagyon pazar, olyan szikrázó. Elég erős, még a 75 ml DNS kiszerelése is, tartós is. Nőies, de karaketeres szerintem. Nagyon finom, melegséget adó illat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 13.

floracska6

2013. április 25.

Ajándékba kaptam, és még ha nem is az ILLAT nekem, hétköznapokra, "szaladgálós" parfümnek nagyon jó. Egyet értek az eddigi véleményekkel, egy kellemes nőies illat, nem mondanám, hogy túlzottan különleges, viszont épp ezért kivetnivalót sem nagyon találni benne. Jó és kész, és a tartóssága is ahhoz képest, hogy Natural Spray.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

claudia

2012. december 22.

Extrakönnyű, törékeny, légies nőt szimbolizál nekem ez az illat :)
Kaptam már vagy két éve és még csak a fele fogyott el. Akkor használom ha sajnálom a többi parfümöm vagy nincs más a kezemnél vagy csak egy ilyen egyszerű illatra vágyom. Minden évszakra jó szerintem. Átlag illat na, nem tudok mást írni róla :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 22.

Extrakönnyű, törékeny, légies nőt szimbolizál nekem ez az illat :)

SmilingfullyB

2012. december 14.

Az én szekrényemben is lapul egy, mostanában akard a kezembe újra. Szerintem is nagyon kellemes nőies illat, egyet értek az előttem szólóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 14.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.