Cera di Cupra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hodak.barbara, Módosítva: 2012. május 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Cera di Cupra Bianca arckrém egy lágy emulzió, amely összetevőinek köszönhetően mélyen táplálja és védi a bőrt, segítve a bőr öregedési folyamatának lelassítását.

Biofeleség

2013. május 14.

Ez a krém nagyon tetszett amikor használtam, de nem vettem újra, mert tele van paraffinnal. Nagyon jól helyreállítja a normál-vegyes bőrt, de a felkenés után bizony el kell teljen kb. fél óra hogy eltűnjön a zsíros patina. Sokkal jobb éjszakára felkenni, s akkor reggel nagyon sima és puha bőrrel ébredünk.
Zsíros bőrre nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 14.

Zsíros bőrre nem ajánlom.

CocoSunrise

2013. április 30.

UPDATE Na szóval, éjszakai krémnek nagyon jó, szépen lenyugtatja a bőrt és mélyen hidratálja, reggelre szép egészséges arcbőrt eredményez. Kicsit zsíros érzetet hagy kb fél órán át, de ez nekem abszolút gond este. Nappalra ne ajánlom, fénylik tőle az arc és sminkalapnak sem jó. Nem bántam meg, hogy megvettem.

A normál és zsíros bőrre valót vettem ejszakai regeneráló krémnek. Csak most kezdtem el használni, annyit elmondhatok, hogy nagyon jól hidratál, de mondjuk szerintem zsíros bőrre nem való, nekem már ez is zsírosnak tűnik. Kicsit erős az illata, de nem szörnyű. Arra amire én vettem nagyon jónak tűnik, aztán majd visszajövök, hogy megírjam miként alakult a barátságunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin

Ceresin 0 0

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.