Cerruti

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   75 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: debovszkij, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 19.

Kiszerelés:   75 ml és 125 ml

Kiadás éve: 2014

Illatcsalád: fás-fűszeres

Fejjegyek: lime, citrom

Szívjegyek: bors, kardamom, koriander, szerecsendió, fahéj, boróka, jázmin

Alapjegyek: cédrus, pacsuli, vanília, pézsma

Lapo

2017. július 12.

Egy tipikus tavaszi/nyári estékre való illat, mégpedig a 30 év fölötti, maguknak némi eleganciát kölcsönző férfiaknak. A sima 1881-et is nagyon szeretem, vele kapcsolatban sem tudok mást írni. Az üvegszámra locsolható kánikula illatoknál azért testesebb, mélyebb de nekem tetszik ez a vonal.
Nem igazán tudnám semmihez sem hasonlítani (bár az Encre Noir furcsa, számomra érthetetlen módon felbukkan benne az első fél órában) és a 1881-es változatok közül szerintem ez sikerült az egyik legjobban és mint a többi is, ár/érték arányban is egy kiváló illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene, Linalool