Cetaphil

Ár:   4946 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   220 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patika, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gfewohu, Módosítva: 2019. október 9.

Lelőhely:   patika, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A gyorsan beszívódó bőrápoló krém 5 összetevőből álló szabadalmaztatott ERC5 komplex formulájának köszönhetően intenzíven hidratál, és hosszan tartó, sima érzetet biztosít. Az egyedülálló 5-szörös hidratáló ERC5 komplexet kifejezetten a különösen száraz bőr hidratálására és védelmére fejlesztették ki, olyan hidratáló összetevőkkel mint a shea vaj vagy épp a pantenol, de makadámdió-olaj összetevője is hozzájárul a kellemes, mélyen hidratált bőrérzethez. Kiválóan alkalmazható napi bőrhidratálásra a teljes testfelületen, arcra és testre,  továbbá bőrgyógyászati kezelések után is ajánlott a használata.

Nem-komedogén, illatanyagokat nem tartalmaz és hipoallergén.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

bleauwsy

2021. július 25.

Kézkrémnek használva teszi a dolgát, de sajnos hagy egy zsíros réteget, ami nagyon sokáig nem szívódik be, így vagy nem használod a kezeidet addig vagy lemosod... A hatása kiváló, így estére marad a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 25.

NyBetti

2021. július 1.

Akciósan vettem, szerencsére. A lábszáram múmia száraz, és sajnos nem tett csodát. Hiába írják extra száraz bőrre, nem nagyon szívódik be. Hagy egy olajos, csúszós réteget, ami ebben a melegben nagyon kellemetlen, alatta viszont ugyanúgy viszket és húzódik a bőröm. Kézkrémnek elmegy, oda elhasználom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Barbara5

2021. június 22.

Szuper terméknek bizonyult ez is, nem csak a 24 órás hidratáló krém. Bár az még sokkal jobb, mint ez, de erre sincs okom panaszkodni.
Én remek áron jutottam hozzá, és mivel bevált, akciósan csomót vettem. Most néztem az árát, hát elég húzós, de nekem 1 darabig majd kitart.
Nekem gyorsan beszívódott, nem hagyott ragacsos nyomot maga után

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

Nekem gyorsan beszívódott, nem hagyott ragacsos nyomot maga után

Ciccc

Korcsoport: >54
2021. április 27.

Akciósan vettem, mert bedőltem a szép reklámnak, amit a gyógyszertári újságban láttam.
Nagyon száraz bőrre nekem nem vált be, nem szívódik be rendesen, és nem hidratál eléggé.
Hasonló árért ennél sokkal sokkal jobb krémek vannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. április 27.

Hasonló árért ennél sokkal sokkal jobb krémek vannak.

tara95

2021. április 21.

Zuhanyzás közbeni testápolónak vált be, vagyis bőven felkenem a vizes bőrre, várok egy keveset és lemosom. Szinten tart és nem kell vesződnöm külön a krémezéssel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 21.

Regi84

2021. március 25.

Akciósan vettem kb 800 ft-ért, nagyon szeretem, tényleg jól hidratàl érzékeny bőrre szuper és könnyen beszívódik. Bánom, hogy nem vettem többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

Lolychan

2020. november 27.

Kis mintám volt belőle. Nem rossz krém, nem annyira testes. Könnyen beszívódik és a hidratáló hatása sem rossz.
Az ára miatt -1 csillag, olcsóbban is vannak jobb testápolók.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

Az ára miatt -1 csillag, olcsóbban is vannak jobb testápolók.

Goneril7

2019. november 26.

Száraz bőrre egy csoda!! Gyorsan beszívódik, és bár hipoallergén, azért a shea vaj miatt olyan kis kellemes illata van:). Főleg így a hideg idő közeledtével nekem nagyon ki tud száradni a bőröm, de nem szeretem amikor egy krém zsíros. Na, ez a testápoló nem az! Valóban intenzíven hidratál, de szupergyorsan be is szívja a bőr, nem kell a zsíros érzet miatt aggódni. A kiszerelése tuti sokáig elég lesz, nem szoktam ilyen nagy krémeket venni (220 ml), de a kis minta amit kaptam belőle, engem meggyőzött:).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Sodium PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2