Cetaphil

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   473 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patika, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: bleauwsy, az összetevőket feltöltötte: Gyomber32, Módosítva: 2021. január 15.

Lelőhely:   patika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyed, 24 órás hidratálás biztosít arcra és testre használva. E ás B5-vitamin hozzáadásával.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Rean519

2021. október 13.

Az egyik legjobb testáoló, amit valaha használtam! Hamar beszívódik, nemhagy réteget, kellemes visszafogott illata van és imádom a pumpás kiszerelést. Kevesebb, mint 1000 Ft-ért meg majdnem fél liter nagyon megéri! Ha találok még akcióban, tuti veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 13.

thatscrazy

2021. október 3.

Nekem tökéletesen megfelel. Főleg arcra használom, de most elfogyott a másik testápoló, így kipróbáltam annak is és ott is szuperál.
Egyetlen problémája, hogy jól el kell dolgozni, mert mind arcon, mind testen a kenés iránya meglátszik és tud foltos lenni.
Akciós benu áron 600.- volt, eredeti áron nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 3.

Akciós benu áron 600.- volt, eredeti áron nem venném újra.

SweetLikeMee

Korcsoport: < 18
2021. augusztus 4.

Én is a Benus leárazáson vettem, többet is, mert ilyen áron nagyon megérte, még ha közeli lejáratú is! 😊
Testre imádom, zuhanyzás után mindig ezzel kenem magam. Szerencsére nagyon hamar beszívódik, kellemes érzés a bőrön. Ilyenkor nyáron nem is kell ennél több, ősszel meg szerintem majd csepegtetek hozzá valamilyen olajat is.
Arcra is próbálgattam, ott sem volt rossz, de eléggé szilikonos érzetet hagy maga után, amit így nyáron nem annyira kedvelek az arcomon.
Szépek az összetevői, de nincs benne semmi extra, max az avocado oil.
Állagra hasonlít a CeraVe Lotionhoz, testen szinte alig érezhető a különbség köztük.
Örülök, hogy ilyen jó áron kipróbálhattam, mert teljes áron nem mertem volna vele kísérletezni. Maradok inkább a CeraVe márkánál, mert nekik minden termékük tele van ceramidokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

Szépek az összetevői, de nincs benne semmi extra, max az avocado oil.

Kremcica

2021. május 22.

Én is Benu leárazáson vettem több másik Cetaphil termék mellett és az összes közül ez az amit ha lehetne újravennék. Arcra még nem mertem használni (ki fogom próbálni) csak testre. Kicsit a Cerave Lotionjához tudnám hasonlítani, annál icipicit talán sűrűbb viszont emiatt is sokkal jobban hidratál. Kell neki két perc míg beszívódik, de utána csak a puhaság marad semmi ragacs. Giga mennyiség, bár az eredeti ára elég húzósnak tűnik de kb Cerave árkategória és nagyon sokáig elég. Az hogy multifunkciós csak ráadás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

xXxFruxXx

2021. április 4.

Benuból vettem leárazva, imádom! Olyan puha lesz tőle az arcom, és mióta használom kb. csak elvétve van 1-2 pattanásom. Kár, hogy kifutó termék. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 4.

TamaraS

2021. április 4.

Ez is benus szerzemény, nagyon megszerettem. Éjszaka használom, ha valami könnyedebb krémre vágyom mint a LRP cicaplast. Nem irritált, nem okozott pattanásokat. Rengeteg terméket kapunk az áráért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 4.

kisasszony463

2021. március 30.

Hagy egy kellemetlen réteget a bôrön, aminek kell pár óra, hogy beszívódjon. Emiatt kézre allalmatlan, mert minden, amint meférintek nerves és koszos tapitású... Muszáj volt onnan lemosnom. Alkoholos illata van,arcra valóban nem jó. CeraVe lotiont ajánlanék hasolnó árkategóriás/ állagú patikai termékként, Az jó arcra is,+ hosszú távon is kedvez a bôrnek a ceramidok és niacinamide által. Ebben csak panthenol és avocado olaj a +

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Caprylyl Glycol