Cetaphil

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: pizsiafalon, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Segít helyreállítani a bőr természetes védőrétegét.

Hipoallergén, tartósítószer- és illatanyagmentes.

bleauwsy

2020. szeptember 24.

Eleinte a lábaimra használtam, de olyan szép összetevői vannak, hogy jelenleg az arcomra is használom hidratálókrémként (erről azóta már leszoktam, mert mitteszereket okozott). Hatása sokáig érezhető, selymes puha lábakat csinál, borotválás után picit csíp, de segítette a sebgyógyulást és a kipattogzást is nagyban csökkentette. Már hónapok óta használom, de még mindig nem fogyott el. A teljesítményéért bátran ajánlom érzékeny bőrűeknek, megéri bele fektetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 24.

puddpuddi

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 23.

Jól hidratál és hamar beszívja a bőröm, nem hagy ragacsos érzetet. Könnyen elkenhető és praktikus a pumpás adagoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

ninarny

2018. március 18.

Atópiás detmatitiszre kaptam, az egyetlen krém ami bevált. Csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Atópiás detmatitiszre kaptam, az egyetlen krém ami bevált. Csodaszer.

matula

2017. november 16.

Biztos vagyok benne, hogy minden ekcémásnak más válik be. Természetsen ez se csodaszer, de egy fokkal jobb, mint más, amit eddig használtam. (a tiszta lanolin a tuti, lehetőleg patikából, de az sajnos nem mindenhol használható). Praktikus, pumpás kiszerelés, én kézkrémnek használom, így egy darabig elég lesz. Az ekcémát nem javítja, a viszketést se fogja megállítani, de enyhén hidratál és ragacsos, zsíros érzés nélkü is kordában tartható a bőr, ami irodai munkánál nem kis könnyebség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Niacinamide, Sodium PCA, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Niacinamide, Panthenol

Sorbitol h 1 1