Chanel

Ár:   25250 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. december 30.

Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 150 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: zsálya, mandarin, menta, ciprus, bors, pézsma, szantálfa, cédrus, tonkabab

Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme EDP
Ár: 2100 Ft, 3500 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

Edwin

2020. március 9.

Nagyon sokak által kedvelt parfüm. Valóban mint a szimpla Sport, de annak egy krémesebb, picit édeskésebb verziója. A világon semmi különlegeset nem találtam benne, de két dolgot azért mégis kedvelek ebben a parfümben.

1. A nyitány. Tonka babos, mentás és mandarinos friss kavalkád egy pici borssal a háttérben. Üdítő.

2. Minden helyzetben, minden alkalomra, minden korosztály részére, bármilyen szituációban, minden év-és napszakban, minden öltözékhez tökéletesen jól működik.
Tipikus joker illat.
Csak leszaladni boltba, csak egy moziba ugrani, csak sétálni, plázázni stb..
Nincs ötleted? Ez megfelelő választás.
Jó hír továbbá, hogy a hölgyek rendszerint kedvelik az urakon. Ha az a célod, hogy egyszerűen csak jó illatod legyen, hát ezzel az lesz.

Tartósság: nyáron 4,5-5 óra, hűvösebb időben akár 8-9.
Projekció: 45-60 percig 1-1,5 m, utána ráül a bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.

Tipikus joker illat.
Csak leszaladni boltba, csak egy moziba ugrani, csak sétálni, plázázni stb..
Nincs ötleted? Ez megfelelő választás.

Tartósság: nyáron 4,5-5 óra, hűvösebb időben akár 8-9.
Projekció: 45-60 percig 1-1,5 m, utána ráül a bőrre.

Rhodesian Ridgeback

2020. január 10.

Ez az illat olyan, mint a Chanel Allure Homme Sport csak egy kis balzsamos illatjeggyel megbolondítva. (Igazából 100x jobb.) Az összhatás mégsem tér el az eredeti illattól. Ez egy igazi gyöngyszem, amiről nem rég olvastam, hogy hamarosan nem fogják gyártani. Így kifutó kategória. Pár év múlva az illatsznobok a bugyijukba fognak csinálni, hogy hozzájuthassanak egyhez és azok fogják a legjobban magasztalni, akik azelőtt lenézték, semmibe vették, vagy csak a Le Male-lel keverték. Mert ez a módi. Pedig a maga nemében (de szerintem úgy a mainstream és niche parfümvilágban is) az egyik legjobb, ami a szillázs, tartósság, performance szentháromságot illeti. Arról nem beszélve, hogy minden évszakban istenien működik. Esős, ramaty időben is.

UP: Gyakorlatilag beszerezhetetlen. :/ Néhány megbízható online parfüméria még hirdeti, de valójában csak elfelejtették leszedni. Külföldi oldalakon aranyáron árulják. Még jó, hogy én jól betankoltam belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Lapo

2017. április 28.

Előre jelzem, hogy nem vagyok egy Chanel fan.. kétség nélkül nagyon minőségi és sikeres parfümöket gyártanak..szeretném is őket, mert több darab nagyon teszik de csak addig amíg meg nem látom az árcédulát..szerintem iszonyat túlárazottak.. Igen, értem: Chanel, de kérem.. ebben az árkategóriában Tom Ford-ok, Creed-ek és a niche további jeles képviselői nyomulnak és már-már elérhetők..
Az üvegük ráadásul nagyon gagyik szerintem, bármelyik kommersz márkánál találhatók kreatívabb, ízlésesebb darabok..

Szerintem egy jól sikerült változata az eredeti Allure Homme Sport-nak, hasonlít is rá.. de picit elvitték a nagyon friss sportos irányból egy picit édesebb karakterbe az alapillatot.. Tetszik-tetszik.. ha fele ennyibe kerülnének, talán vágynék is rá.. Így viszont köszönöm nem kérem "mert hülye azért nem vagyok.."

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 28.

Málni

2015. szeptember 6.

Nekem csak FM-es mintám van belőle és fú, tényleg nagyon finom illatú!:) Puha, balzsamos, mandarinos-tonkás. Viszont nem értem miért sport extreme, amikor egyáltalán nem sportos és nem is annyira erős, inkább édeskés, randizós, romantikázós, selyem fiúknak való vagy bevállalósabb lányoknak, sőt azt kell hogy mondjam, nm is kell hozzá nagy merészség, mert könnyű és kényelmes"viselet":)
Egyelőre az Fm-ből vettem meg az 50ml-s kiszerelést, de gondolkodom majd hosszútávon az eredeti megvásárlásán is, mert az kicsit erősebben illatozik:)

@lorenzo, bocsi, neked vmi gond lehet az orroddal, nagyon nincs köze a Le Male-hoz, ég és föld a kettő, a Chanel modern, friss, édeskés citrusos-tonkás, míg a Le Male egy erőteljes, tömény menta-vanília-levendula kombó, mely inkább tolakodó, agresszív, a Chanel szofisztikált, elegáns visszafogott megjelenéséhez képest...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

csillag

2012. szeptember 3.

A hétvégén bukkantam rá erre a kis gyönyörűségre a Müllerben...-(idei kiadás)
Be kell, hogy valljam, (sajnos) nálam lesöpörte a sima allure homme sport-ot a dobogó legfelső fokáról.... Már a reklámfilmet is elnézve, rá lehet jönni, hogy ez sem a kisfiúk illata...Chanel-ék megint belenyúltak a tutiba, nagyon eltalálták....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

A hétvégén bukkantam rá erre a kis gyönyörűségre a Müllerben...-(idei kiadás)

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Geraniol, Citronellol, Cinnamal, Farnesol, Hydroxycitronellal

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.