Chanel

Ár:   32290 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 32290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2012. július 23.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 32290 Ft

Illatcsalád: fás-fűszeres

Összetétel: tengervíz, narancs, mandarin, aldehidek, neroli, cédrus, bors, vetiver, vanília, tonkabab, ámbra, pézsma

Ár: 32290 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Chanel Allure Homme Sport EDT 50 ml
Ár: 24500 Ft , Eladó: talaspatrik
Állapot: Új, Helyszín: Tolmács, Nógrád megye / Gyöngyösi utca, Budapest, fizetés: Banki átutalással, személyes átvétellel az említett helyeken (Bp-en belül több helyen is előre egyeztetve)

VanillaBlossom

2020. június 2.

Férfi illat, de jómagam nõ létemre is szívesen használom.
Sokkal tovább tart, mint a Chanel nõi EDP parfümjei, pedig ez "csak" egy EDT.
Citrusos, mégis erõs, de egyáltalán nem sok. Egész karakteres, mégsem tolakodó. Nekem sokkal jobban tetszik, mint a Chance Fraiche.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

Férfi illat, de jómagam nõ létemre is szívesen használom.
Sokkal tovább tart, mint a Chanel nõi EDP parfümjei, pedig ez "csak" egy EDT.

Lapo

2019. szeptember 18.

Van olyan, amikor felkelsz reggel és a legkevesebb energiád sincs kiválasztani az adott naphoz, hangulatodhoz, időjáráshoz passzoló illatot.. egyszerűen csak jól szeretnéd magad érezni.. frissnek és fittnek szeretnél mutatkozni.. szinte csukott szemmel nyúlni egy illathoz és magadra fújni, mert tudod, hogy azzal márpedig tuti nem nyúlsz mellé.. imádni fogja mindenki.. EZ AZ az illat.. (tavasztól kora őszig.. 30-35 év alatt.. ínyencek reggelente azért tovább kutakodnak a polcon.. csak ezért a -1 csillag..)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

tizesh

2019. március 4.

A Versace Pour Homme-al kezdtem a vélemény írást, most jön a Chanel :)
Hát az allure sport véleményem szerint nem más, mint a Versace ikerbátyja :)
Nem mondanám, hogy mérföldekkel jobb lenne (ha egyáltalán szabad a két parfümöt egymáshoz hasonlítani) a Chanel főleg az ára miatt!
Krémesebb, picit édeskésebb ikertesója a Versacenak! Tartóssága nagyon jó: minimum 5-6 óra!!!!
Stabilan 5 csillag!!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 4.

A Versace Pour Homme-al kezdtem a vélemény írást, most jön a Chanel :)
Hát az allure sport véleményem szerint nem más, mint a Versace ikerbátyja :)
Stabilan 5 csillag!!!!!

umpalumpa

2019. február 5.

A férjem használta, amikor megismerkedtünk majdnem 13 éve. Szerettem rajta, csábító volt, közelről jól érezhető és ezt nem tartom bajnak, hiszen a túl nagy illatfelhő inkább zavaró. A cédrus rajtam hideg jegy lesz, de az ő bőre felmelegíti és nagyon jó lesz.
Később kicsit meguntam, mert nagyon nehezen fogyott el és már nem illett az akkori időszakunkhoz. Szerencsére találtam neki mást, amit mindketten imádunk. Azért nem rossz illat ez, nem sok emberkén éreztem, lehet, hogy csak a magas ára miatt. Mindenképp minőséginek tartom, valószínűleg megéri beruházni rá annak, aki nagyon szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 5.

VickyV

2018. október 18.

Sajnálom, ha valakinek csalódást fog okozni, hogy mégegy olvadozós komment érkezik, de nekem ez az illat is egy olyan igazi szexi, magabiztos, sejtelmesen de mégis sejtetően dög pasi parfüm.
Nagyon eltalált, és talán abból adódik, hogy nem mindenkinek jön be, hogy ezt is nagyon tudni kell viselni. Bárkin elfigyelget, de kell hozzá az a személyiségtípus, akinél ez a cseresznye a hab tetején az igazán átütő összképhez. Nyerő darab:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

MNorbert92

2018. augusztus 23.

Nagyon megtetszett ez az illat nekem és gondoltam egye fene veszek eMagról egy 50ml-es kiszerelést (éppen akciós bár ígyis 24 ezer forint volt). Hát mit ne mondjak...elég nagy csalódás számomra, ugyanis furcsálltam első használat után hogy kettőt fújtam magamra és 5 óra múlva semmit nem éreztem belőle.
Másodjára és harmadjára is ezt tapasztaltam és annak ellenére hogy Chanel és 24 ezer forint volt azért többet vártam. Nem hiszem hogy újra fogom venni viszont az illat tényleg jó csak lehetne tartósabb.
Az Yves Saint Laurent La Nuit de L'homme parfüm olcsóbb is, és ha reggel 8-kor kétszer magamra fújok, este 20 órakor is érzem magamon...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Adam0108

2017. június 18.

Ahoz képest,hogy chanel többet vártam . Hasonlit nyomokban a versace pour hommehoz de tényleg csak nyomokban . Igazából nem az én világom egyikse . A vanilliát csak a leszáradás után éreztem de aztis csak akkor mikor már a csuklód az orrodba kell dugni 4..5óra multán . Aki frissitő nyári parfümöt keres ehez hasonlót de mégse ilyen ár kategóriába akkor a választás essen a versace ra .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Rebje

2016. december 14.

Nos, a barátomnak nem annyira tetszik, "jaj nem szeretem a "sport" parfümöket, mindnek axe illata van". Sajnos nála itt eldölt, hogy szeretni fogja e vagy sem, bármiféle ismerkedés nélkül. De én nem tudtam vele betelni, egyre csak szagolgattam a csuklóját. Én nagyon érzem benne a tengervizet. Imádom a tengert, nagy szerelem a mienk, és én eddig nem nagyon találkoztam ilyen jellegű parfümmel. A másik nagy szerelmem a narancs, és ez a kettő együtt tökéletes kompozíció, a tengerpart jut eszembe, ahogy homokban fekszünk és narancslevet szűrcsölünk. Érdekes módon nem érzem annyira dominánsan benne sem a vaníliás, tonkababos édes jegyeket, csak nagyon halványan. Nekem ez a parfüm valahogy olyan más, első szippantásra tényleg nagyon hasonlít a Versce - Pour Homme illatra, de pár pillanat múlva a páromon nagyon más lesz, sokkal intenzívebb. Nekem nagy szerelem, szomorú, hogy a páromnak nem tetszik, na de hátha megszereti. Tőlem jár az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 14.

gondnok

2016. november 12.

Nagyon kellemes illat, de rajtam gyorsan szétesik, 2-3 óra múltán olcsó testápolóra hasonlító, semleges illat marad belőle. Érdemes mintát rendelni belőle és azt használni pár napig. Annak ellenére, hogy egy Chanel illattal nem lehet melléfogni, egy picit csalódás volt nekem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 12.

TFerenc

2016. augusztus 28.

Hm. Látszik, hogy egy mainstream illatról van szó, a hozzászólások száma is ezt mutatja. Valóban nem rossz illat, de szerintem túlárazott. Ennyi pénzért igazi különlegességeket, műalkotásokat lehet találni. De minek is adnák olcsóbban, ha így is viszik mint a cukrot. Divat parfüm ez, divatembereknek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Geraniol, Citronellol, Cinnamal, Farnesol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.