Chanel

Ár:   33 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lin, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 18.

Ár:   33 000 Ft

Ár: 18 ezer+posta , Eladó: addictke
Állapot: Kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Banki átutalás

Adrienn0119

2020. március 20.

Azt előre leszögezem, hogy a megjelenéskor az eau de toilette változat nagyon nagy szerelem volt. Eredetileg abból szerettem volna idén is venni egy nagy kiszerelést, mert nem tudtam, hogy tavaly kiadták az eau de parfum változatot. Jött is az utána olvasgatás, milyen, miben más, miben ugyanaz stb. A vélemények pl. a fragrantican nagyon vegyesek, ami az edt-vel való összehasonlítást illeti. Ment is a töprengés, de abban majdnem mindenki egyet értett, hogy nagyon nagy a hasonlóság, de kinek ez, kinek az volt benne más. Gondoltam egy életem... Legyen ez, főleg, mert nagyon jó áron találtam egy 100ml-s, dobozos verziót. Alig vártam, hogy megérkezzen, hosszú évek óta nem találkoztunk egymással, mármint az edt-vel. És megérkezett, igaz még kicsit korán, valamikor február közepe táján és nekem az edt is mindenképp egy +20 fokos illat. Az edp is. Szóval megérkezett, csomag bontás veszettül, fújás, hmmmm, az emlékek. Vitathatatlan, hogy ott van benne az eredeti, nagyon is, az elején főleg. Az a semmihez sem hasonlítható, jellegzetes eau Tendre illat. Majd egy kis idő elteltével jön egy kis csavar, de még mindig megmarad a jellegzetessége. Egy kis harmatos, rózsaszín rózsa kerül elő és ez picit megpuhítja a sokaknak élesnek érződő edt-t. Nagyon oda kell figyelni, hogy észrevedd a különbséget, de nem is ez a cél. Aki az edt-t szereti, az ezt is fogja, nagyon is. Aki az edt-t csípőből elutasítja, az mindenképp előbb próbálja meg, mert nem orrba vágó a különbség, viszont puhább, harmatosabb, rózsásabb. Ehhez szerintem jobban illik a rózsaszín, mint az edt-hez. Azt nem mondanám, hogy, ha van otthon már egy Eau Tendre edt, akkor elengedhetetlen egy edp is, de utánpótlásként, ha az elfogy, a rajongóknak érdemes megpróbálni ezt a változatot is. Tartóssága ugyanaz, mint az edt-nek, hatósugara sem kiemelkedőbb, nem ezért lett edp :D Azt sem feltétlen mondanám, hogy 30+ illat, bár én már 40+ vagyok :D Anyukámon nem tudnám elképzelni (bár, ha akarná, nem beszélném le róla, ez ízlés kérdése). De tőlem nem áll messze, szívesen járok farmer+poló+New Balance kombóban, nem vagyok az a kis kosztümös típus. Ez egy nagyon vidám, tiszta, nagyon jó minőségű illat tavaszra. Ha Chanel-től egy kis komolyságra vágyom, akkor az Allure edt-t választom, az tényleg 30+ illat ehhez képes :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 20.

lapetitenoirrobe

2020. február 27.

Ez lett a tavalyi nagy meglepetés számomra .Most ismerkedem a Chanel illatokkal és ezzel kezdődött a szerelem . Az első pillanattól megragadott , mert annyira különlegesnek érzem . Édes , lágy illat, egy extra csavarral, amit szerintem a fejillatok (grapefruit, birs) adnak. Télre nekem nem elég “mély”, de melegebb időre tökéletes lesz.
Tartósságát illetően egy “ negyed “csillagot vonnék le, mert telhetetlen vagyok , és ha lehetne 0-24-ben érezném magamon . :-) Kb egy hat órát fixen tart bőrön , hajon , ruhán napokig .
Összességében ez egy minőségi és egyedi illat, viselője is így érezheti magát tőle .
Ez nem tini lányoknak való , inkább 30+.
Köszi Chanel, lekenyereztél ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.

Ez nem tini lányoknak való , inkább 30+.
Köszi Chanel, lekenyereztél ;-)

lenochka

2020. február 23.

Nem én vagyok az egyetlen, aki megőrül ezért az illatért, még jobban, mint a sima Chance-ért, vagy a különleges Eau Fresh-ért (amely szintén egy nagyon jó kis darab). Nem titok, hogy gyakorlatilag a legnépeszrűbb Chance változat lett az Eau Tendre. Iszonyúan könnyed, bájos, élénk gyümölcsös, szinte roppanósan zamatos illat. ermészetesen a jól bevált, imádott recepten kár lett volna Olivier Polge-nak változtatnia, nem is tette. A friss birs és citrusok izgalmas akkordja szerencsére változatlanul jelen van az illatban. A puhaságot, lágyságot szintén a fehér pézsma szolgáltatja, bár az aranyló ámbra és a fás akkordok kikerültek mellőle, amely inkább a citrusos akkordokat támogatta. Ugyanakkor megjelent a rózsa, amelytől még nőiesebbé vált az illat, és így a jázmin abszolút lágysága, érzékisége mellé egy sugárzóbb illatot kaptunk. A Chance DNS-ét le sem tagadhatja, az a fajta játékosság, amely az illatra jellemző, itt is tetten érhető. A citrusos, gyümölcsös fejjegyek lecsengése után egy valóban gyengéd, elegáns, nőies illatot kapunk. A végkicsengés majdhogynem szappanosan friss, virágos illat, amely garantáltan mosolyt csal bárkinek az arcára. Nem jelenthetjük ki azt sem, hogy az előző edt pusztán tartósabb változata, mert bár első pillantásra nagyon hasonlóak, a leszáradás és végül maga az összhatás kicsit más. Nekem most egyébként sokkal jobban tetszik az új edp, talán azért, mert én is idősebb, komolyabb lettem.
Abszolút hozza az edp-t, mármint, amit elvárunk egy ilyen töménységtől. Egész nap kitart, elég 2-3 fújás egy határozott sillage-hoz. És természetesen Chanel minőség, ez az, ami miatt ennyien rajonganak az illataikért. Számomra a nyár egyik top parfümje és nem mellesleg, az esküvői illatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

riatai

2020. január 20.

Először az edt változatát próbáltam, ami nem fogott meg. De ez, az edp változat annál inkább. Ez nem karcos, finom, kellemes, rózsás és tartós. Rajtam legalábbis működik. Ha nyugodt, kiegyensúlyozott, kellemes illatra vágyom, ezt fújom.
Update: Gyakran nyúlok érte. Még ebben a rossz időben is. Jobban szeretem, mint gondoltam volna. Imádom, ahogy ez a friss, légies, könnyed kis illat tavaszi hangulatot idéz....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

biondi

2019. szeptember 22.

Itt vettem Krémmánián kifújósat, véletlenül - az utolsó pillanatokban olvastam el, hogy ez EDP, de egyáltalán nem bántam meg. :) Nekem sokkal finomabb, nőiesebb, kellemesebb, nincs benne az a fanyarság, ami nekem sok volt az EDT változatban. Tökéletes választás őszre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Lina6

2019. augusztus 3.

Könnyű gyümölcsös illat. Rajtam nem sokaig erződik. Kevesbe kedvelt chanel nekem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Anita7977

2019. július 13.

Nekem ez a parfüm csalódás. Chanel illatokat kedvelni szoktam, így amikor nyárra kerestem egy parfümöt, akkor esett erre a választás. A drogériában még tetszett, de egy hónap használat után valahogy kevésnek érzem. Ráadásul az erőteljességét, tartósságát se találom olyan jónak, mint vártam. Nem érzem napközben se rajtam dominánsnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

szeliger

2019. március 7.

Rajtam egyáltalán nem szép. Nagyon erős almás-citrusos nyitány, ami sokáig tartja magát, a virágos rész sehol. Leszáradásában az illat lágyulás helyett csak ércesedik, keményedik, fél óra után már nagyon kellemetlen viseletté válik. Intenzív és erőszakos, az eredeti Chance (ó, az a legrégebbi pacsulis gyönyörűség) vonásait fel sem ismerem ebben a mostohagyerekben. Igaz, nekem az Eau Tendre edt változata sem jött be és ebből sem kérek többet, köszönöm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 7.

Feketehattyú

2019. február 15.

Gyönyörű illat.
Szaglás nélkül vettem meg. Féltem egy kicsit, hogy mellé nyúlok, mert a Tendre edt nagy kedvencem, de azon kívül nem igazán nyerte még el tetszésemet másik Chanel Illat.
Nos, aggodalomra semmi ok. A különböző illatjegyek ellenére, az edt-hez nagyon hasonló illatot kapunk.
Míg az edt nagyon friss, már-már lédús gyümölcsösséggel lopta be magát a szívembe, addig ebben az illatban ez a frissesség háttérbe szorul ( bár egyértelműen jelen van) előtérbe itt a virágosabb jegyek kerülnek. Ez is egy tündéri, szofisztikált illat. Nagyon tartós, bár szillázsa rajtam kisebb, mint az edt-nek.
Feladták Cahnelék a leckét. Magam sem tudom melyik verzió tetszik jobban. Annyira nem különbözik a két illat, hogy mind a kettőből legyen itthon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Gyönyörű illat.

Asianlover

2019. február 11.

Intenzìv grèpfrùt, aztàn idővel megjelenik a ròzsa is. Èles, friss, fűszeres-fanyar ròzsa. Nem az èn illatom, de jòl sikerült illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Linalool, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Geraniol, Benzyl Benzoate, Eugenol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 14700, CI 60730, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 42090

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)