Chanel

Ár:   33 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lin, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 18.

Ár:   33 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2019

Fejillat: grapefruit, birs

Szívillat: rózsa, jázmin

Alapillat: fehér pézsma

Ár: 32000 Ft , Eladó: babusch
Állapot: a képen látható mennyiség :) , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten a Móricz Zsigmond körtér - MOM vonalán, vagy megbeszélés szerint.
Ár: 40000 , Eladó: Zsanett0010
Állapot: Pár alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Vaslady

2021. november 20.

Amit elsőre tudnék írni erről az illatról, hogy friss és nyári hangulata van. Nem szoktam chaneleket tesztelni, mert leragadtam a Mademoiselle mellett, úgy parfumben mint toalett vízben szeretem, és mindkét verzió van is otthon ❤️. Nos gondoltam, most teszek egy próbát, és tetszett az üvege is, így papír csikon hoztam haza. Persze, semmi köze a Mademoisellehez, de el mondhatjuk, hogy ő is egy minőségi illat. Leszáradásában sem edesedik, grapefruit és cédrus illata van,és jázmin. Mint írtam frissítő nyári illat, tartós, és nőies 😊.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 20.

Anita7977

2021. szeptember 10.

Az utóbbi időben megváltozott erről az illatról a véleményem. Amennyiben nem tetszett korábban, ahhoz képest nagyon megkedveltem.Nyáron a kedvenc illatom lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 10.

lapale

2021. július 30.

Generációkat átívelő illat.Nagyon szeretem a jácintot, azonnal megfogott ez a parfüm. Az egyik kedvencem.
Mindennapi illat lehetne, de tavasszal és nyáron viselem szívesen.
Nehéz ezt nem szeretni. Frissítő, virágos- gyümölcsös, tiszta, elegáns, visszafogott és nőies.
Mintha tisztán kiléptél volna a zuhany alól és körbeölelne a birsalma, jácint, grapefruit, jázmin.
Illat és képzelet kavalkád, ami teljesen magával ragad.
Valahogy különleges. Mindenképpen megér egy próbát, mert nem tudhatod milyen érzéseket kelt benned.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 30.

Mindennapi illat lehetne, de tavasszal és nyáron viselem szívesen.
Illat és képzelet kavalkád, ami teljesen magával ragad.

floracska6

2021. május 27.

A Chance sorozatra nagyon rákattantam az utóbbi időben annak ellenére, hogy rajtam egyik sem tartós sajnos de az illatuk annyira magával ragadó és egyedi (pedig nagyon válogatós vagyok) hogy mohón mindet be akarom szerezni :D A Tendre EDT-t használom és nagyon szeretem emiatt felkeltette a kíváncsiságom az EDP is.
Hát reménykedtem, hogy tartósságban többet nyújt majd, mint az EDT társa de sajnos nálam kb. hasonló a teljesítmény, kb. 2 óra és eltűnt. Ami itt picit más, hogy a fejillat lecsengése után "bepuhul" a parfüm és egy rózsásabb kevésbé karcos illatot kapunk. Én viszont pont a pici fanyarságot szeretem az EDT-ben, bár ez itt is megvan de a leszáradása púderesebb. De elég nüancnyi a különbség a két illat között emiatt nem érzem indokoltnak a beszerzését az EDT mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 27.

Helenbeak

2020. december 27.

Egyszerűen imádnivaló illat. 4-5 órát bír ami ok, de nem is várjuk el a 8 órát tőle. Ha elfogy újra fogom venni, pedig kevés illat van amit újra szoktam vásárolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 27.

Asianlover

2020. június 21.

2020. június: még mindig imádom az ilyen fanyar, fűszeres illatokat (főleg, ha friss rózsák is vannak benne), így idén végül meg is vettem. A Trésor Midnight Rose-hoz és az Omnia Coralhoz érzem közel. Egyetlen gondom vele, hogy sajnos én is azt a tábort erősítem, akin nem tartós sajnos, ezért 4 csillagot tudok adni.

2019. február: Intenzìv grèpfrùt, aztàn idővel megjelenik a ròzsa is. Èles, friss, fűszeres-fanyar ròzsa. Nem az èn illatom, de jòl sikerült illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 21.

bobherceg80

2020. június 21.

Tegnap kipróbáltam.Igaz,én az EDT verzióért sem vagyok oda,de hajtott a kíváncsiság,milyen lehet az a Chanel Chance,amiből 50 ml 30 ezer Ft fölött van.
Amire jutottam: Kifújáskor hozza az eredeti EDT friss,citrusos illatát,ami aztán rögtön elillan. És végig velünk marad egy brutál erős,tartós rózsaillat gyümölcsrágó beütéssel. Nem púderesedik, nem is puhul,valahogy nincs lecsengése. Csak gyümölcsrágós rózsa,ami van, van,és van.
Egy fillért nem adnék érte,annyira irritálta az orromat. De aki az EDT-t alapvetően szereti,ám az a bőrén túl könnyed,és illékony volt,annak ez az EDP egy próbát megérhet.
...Az ár-érték arányról inkább ne beszélgessünk...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 21.

...Az ár-érték arányról inkább ne beszélgessünk...

Picieri

2020. május 18.

Chaneltől ez a Chance vonal mindig is birizgálta a kis orromat, így a másik CHANEL CHANCE EAU FRAICHE kedvenc után jött velem egy új Tendre EDP is.
Nem bántam meg! Rajtam elég tartós és csodálatosan friss, üde illatú. Van benne is vmi megfoghatatlan. Egyszerűen szerelem. És végre beértem ezekhez az illatokhoz is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 18.

Adrienn0119

2020. március 20.

Azt előre leszögezem, hogy a megjelenéskor az eau de toilette változat nagyon nagy szerelem volt. Eredetileg abból szerettem volna idén is venni egy nagy kiszerelést, mert nem tudtam, hogy tavaly kiadták az eau de parfum változatot. Jött is az utána olvasgatás, milyen, miben más, miben ugyanaz stb. A vélemények pl. a fragrantican nagyon vegyesek, ami az edt-vel való összehasonlítást illeti. Ment is a töprengés, de abban majdnem mindenki egyet értett, hogy nagyon nagy a hasonlóság, de kinek ez, kinek az volt benne más. Gondoltam egy életem... Legyen ez, főleg, mert nagyon jó áron találtam egy 100ml-s, dobozos verziót. Alig vártam, hogy megérkezzen, hosszú évek óta nem találkoztunk egymással, mármint az edt-vel. És megérkezett, igaz még kicsit korán, valamikor február közepe táján és nekem az edt is mindenképp egy +20 fokos illat. Az edp is. Szóval megérkezett, csomag bontás veszettül, fújás, hmmmm, az emlékek. Vitathatatlan, hogy ott van benne az eredeti, nagyon is, az elején főleg. Az a semmihez sem hasonlítható, jellegzetes eau Tendre illat. Majd egy kis idő elteltével jön egy kis csavar, de még mindig megmarad a jellegzetessége. Egy kis harmatos, rózsaszín rózsa kerül elő és ez picit megpuhítja a sokaknak élesnek érződő edt-t. Nagyon oda kell figyelni, hogy észrevedd a különbséget, de nem is ez a cél. Aki az edt-t szereti, az ezt is fogja, nagyon is. Aki az edt-t csípőből elutasítja, az mindenképp előbb próbálja meg, mert nem orrba vágó a különbség, viszont puhább, harmatosabb, rózsásabb. Ehhez szerintem jobban illik a rózsaszín, mint az edt-hez. Azt nem mondanám, hogy, ha van otthon már egy Eau Tendre edt, akkor elengedhetetlen egy edp is, de utánpótlásként, ha az elfogy, a rajongóknak érdemes megpróbálni ezt a változatot is. Tartóssága ugyanaz, mint az edt-nek, hatósugara sem kiemelkedőbb, nem ezért lett edp :D Azt sem feltétlen mondanám, hogy 30+ illat, bár én már 40+ vagyok :D Anyukámon nem tudnám elképzelni (bár, ha akarná, nem beszélném le róla, ez ízlés kérdése). De tőlem nem áll messze, szívesen járok farmer+poló+New Balance kombóban, nem vagyok az a kis kosztümös típus. Ez egy nagyon vidám, tiszta, nagyon jó minőségű illat tavaszra. Ha Chanel-től egy kis komolyságra vágyom, akkor az Allure edt-t választom, az tényleg 30+ illat ehhez képes :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 20.

lapetitenoirrobe

2020. február 27.

Ez lett a tavalyi nagy meglepetés számomra .Most ismerkedem a Chanel illatokkal és ezzel kezdődött a szerelem . Az első pillanattól megragadott , mert annyira különlegesnek érzem . Édes , lágy illat, egy extra csavarral, amit szerintem a fejillatok (grapefruit, birs) adnak. Télre nekem nem elég “mély”, de melegebb időre tökéletes lesz.
Tartósságát illetően egy “ negyed “csillagot vonnék le, mert telhetetlen vagyok , és ha lehetne 0-24-ben érezném magamon . :-) Kb egy hat órát fixen tart bőrön , hajon , ruhán napokig .
Összességében ez egy minőségi és egyedi illat, viselője is így érezheti magát tőle .
Ez nem tini lányoknak való , inkább 30+.
Köszi Chanel, lekenyereztél ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.

Ez nem tini lányoknak való , inkább 30+.
Köszi Chanel, lekenyereztél ;-)

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Linalool, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Geraniol, Benzyl Benzoate, Eugenol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 14700, CI 60730, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 42090

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)