Chanel

Ár:   23 000 Ft és 33 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Beus70, az összetevőket feltöltötte: viktoria.gomori, Módosítva: 2019. április 8.

Ár:   23 000 Ft és 33 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos- gyümölcsös

Fejillat: birsalma, grapefruit

Szívillat: jácint, jázmin

Alapillat: ámbra, borostyán, írisz, pézsma, virgíniai cédrus

Ár: 2300, - 5ml 10ml/3900,- , Eladó: Eszter555
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradóval
Ár: 10 ml 3900 ft+ posta/fox , Eladó: riatai
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Posta/fox

Missglamorazzi

2021. november 4.

Még februárban vásároltam meg a Douglasben ezt az illatot, mert szerettem volna egy kellemes, nőies de komolyabb parfümöt az új munkahelyemre. Évek óta vágytam rá, több alkalommal kipróbáltam, és mindig azt gondoltam, hogy csodás illat. Kellemes, friss, de igazán nem tartós, pedig sajnos rossz tulajdonságom hogy sokat fújkálom a parfümöket, ezért hamar is fogynak. Jó választás annak, aki nem akar hivalkodó illatot, ajándékba is safe buy, vagy egyszerűen nem szereti a túl édes parfümöket- viszont Chanelként lehetne tartósabb, különlegesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 4.

Vassait

2021. augusztus 12.

Elég csalódott vagyok :( olyan rég vágytam rá... de éles bevetésen elvérzik, hamar elillan. Ehhez képest nagyon drága, totális pénzkidobásnak érzem, pedig elég akciósan vettem a Müllerben. Rajtam a gyümölcsösség nem érvényesül, kb semennyire. Egyből virágos, a kellemes, visszafogott fajtából. De talán túl visszafogott.. ennyi pénzért kicsit többet vártam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 12.

daliah

2021. augusztus 1.

Nem egy jellegzetes illat, de olyan kis kellemes. Ajándéknak, ügyfelekkel testközelbe kerülő eü-s dolgozóknak, masszőröknek, félénk irodistáknak vagy jolly joker parfümnek, amit a reggeli rohanásba elő lehet rántani, tökéletes, mert nehezen tudom elképzelni, hogy bárki is viszolyogna az illatától.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 1.

floracska6

2021. május 14.

Az itteni velemenyek hatására próbáltam ki de elsőre engem nem nyugozott le es gyorsan el is illant a bőrömrol.
A kabátomon viszont masnap is éreztem es vegul teljesen beleszerettem az illataba :) annyira hogy be is szereteztem par napra ra es azóta csak őt használom. Tavaszi de simán el tudom kepzelni mas evszakra is, mindenhova viselhető, nem lesz soha zavaroan sok. Picit tartósabb lehetne de a Chance családtól már megszoktam ezt az illékonyságot, mégis talán ez az egyik legtartósabb mind közül (rajtam a Chance EDP konkrétan egy órát bír ki)

Megvan benne is a Chance vonal utánozhatatlan alapillata de nem citrusos mint a Vive vagy a Fraiche, bar azok is nagyon jok nekem jelenleg a Tendre a kedvenc.

Update: Kb az első illat amit a párom is szeret rajtam és én sem csak azért fújom fel, hogy neki tetsszen. Ő a cukorkás LVEB illatokat részesíti előnyben, míg én a fásabb, fanyarabb illatokat tudom csak elvilseni magamon. De meglett végre a kompromisszumos megoldás, a Tendre szupernőies ugyanakkoar nem zavaróan édes, imádom/juk! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

Kittx44

2021. április 17.

Illata nagyon tetszett papíron bár már ott swm volt tartós, mint a többi Chanel.
Megvettem természetesen eredetit boltban,másnap munka előtt vígan magamra fújtam 2 spriccet ami után fél órával rettenetes fejfájásom volt, konnyezett a szemem folyt az orrom. Rettenetesen kellemetlen tüneteket okozott ez a parfüm nálam, erre még sosem volt példa. Soha többet ez a parfüm, eladtam.
A pár percig tartó nagyon jó illata miatt 1 csillagot megér.
Ar érték arányban nagyon drága tartóssága egyáltalán nem Chanel minőség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

A pár percig tartó nagyon jó illata miatt 1 csillagot megér.
Ar érték arányban nagyon drága tartóssága egyáltalán nem Chanel minőség.

gladiola

2021. március 20.

Tavasztündér illat. Két 100ml üveg erejéig használtam régen. Birsalma-jácint-pézsma volt, amit leginkább kiéreztem. Bárhol, bármikor felismerhető. Olyan kis ártatlan, nem kislányos módon, inkább tündér módon. Egy kivetnivalóm volt vele, a tartóssága. Mióta megjelent az EdP verzió, megint sokat gondolok erre az illatra, arra, hogy szeretném újra használni. Lehet, hogy veszek egy kis kiszerelést ebből. Vagy kipróbálom az EdP-t. Hm... HÁt így befészkelte magát a fejembe ismét.
Szerintem nem hasonlítanak a Daisy Eau Fresh-el (1 üveggel belőle is volt).
Ez a bűbájos rószaszín teljes mértékben illik hozzá. Szerintem bármelyik korosztálynak jól tud állni - olyan széplelkű, lélekben kicsit angyalkának/kislánynak megmaradt hölgyekhez illik leginkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 20.

Szerintem nem hasonlítanak a Daisy Eau Fresh-el (1 üveggel belőle is volt).

Eszike85

2021. február 18.

A kedvenc illatom! Kifinomult illat, nem találtam még hozzá hasonlót! Nem tudom az illatát meghatározni, chanel!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 18.

gyik

2021. február 10.

Új szerzeményem. Vakvásárlás volt, a véleményekre hagyatkoztam és ezúttal nem lőttem mellé. Ma használtam először és wow. Egész nap éreztem magamon, pedig sok parfümöt nem érzek pár óra múlva. Na de ez. Még fürdés után is érzem az ágyban fekve. Csudafinom négy évszakos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 10.

Anett0721

2021. január 10.

Egy csoda.
Alapjáraton nem kedvelem a friss, tavaszi illatocskákat, semmilyen rajtam szinte az összes. Nagyon nagy bajban szoktam lenni tavasszal, mert elképesztő nehezen találok magamnak tavaszi parfümöt (én ugyanis a néhány szignó illatomat leszámítva minden évszakban szerzek be újat), de ő egy Kivétel. Friss, kissé PEZ cukorkás (rajtam), citrusos és nagyon halványan virágos. De tartós és igazán kellemes marad a végéig, olyan hangulatot ad nekem (és olyanhoz is passzol), mint a Delina. Tudjátok, az az elegáns, de mégis könnyed, pasztell boldogság illat.. Rózsás smink, pasztell ruhák, könnyed jókedv. Legalábbis nekem ilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 10.

Egy csoda.

miko02

2020. augusztus 7.

Sok Chanel parfümöm van, és messze ez a leggyengébb. Tavaszra jó illat lehet, de nekem elég ingadozó. Néha csodálatos tavaszi, erdei virágos illatkölteménynek érzem, bizonyos napokon pedig hervadó, szottyadt autósillatosítónak. Ehhez a kettősséghez elég drága, szóval nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol, Limonene, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Benzyl Benzoate
Színezékek: CI 60730, CI 14700

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)