Best of Beauty 2019

Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. július 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2003.

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fejjegyek: ananász, írisz, pacsuli, rózsabors, jácint

Szívjegyek: jázmin, citrom

Alapjegyek: pézsma, pacsuli, vanília, vetiver

Ár: 8990 , Eladó: Smell
Állapot: Kb: 20/50 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta, foxpost
Ár: 3500 Ft+postaköltség , Eladó: Diana82
Állapot: 20ml/foto szerinti mennyiség, Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezés szerint
w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Nem vagyok nagy Chanel parfüm kedvelő, mert nekem túl intenzívek. Viszont ez az illat még nekem is tetszett; nem túl erős, fűszeres. Pont még kellemes, és természetesen alig kell belőle magunkra fújni, mert a végtelenségig tart :)

Különlegesebb, alkalmi viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Különlegesebb, alkalmi viselet.

karaibrahimgil

2019. április 21.

A Chance edp-nél kevésbé erős, frissebb, könnyedebb illat. Számomra az edp a szerelem, ez kissé haloványnak tűnik mellette, de még mindig az egyik legjellegzetesebb Chanel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Lilu003

2019. március 16.

Talán első próbálkozásom volt Chanel -el. Virágos illatokkal mindig bajban vagyok, de ha megfelelően édes le tud venni a lábamról. Sajnos nekem ez túl citrusos, nem tudok vele azonosulni. Túl fiatalon akartam valami végzet asszonya parfümöt, azt gondoltam ez az illat lesz, ami nekem kell. Igaz akkoriban nem lehetett ilyen könnyen utánanézni az illat összetevőknek. Igazából még most se tudom magamnak elképzelni, túl érett illat hozzám. Pár év múlva talán közelebb fog állni hozzám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

cukianyuci

2019. január 27.

2005-ben kaptam az Edp változatát. Akkor 21 évesen imádtam az igazi nő illata, bár napi használatra picit sok volt, ezért más könyeddebb illatokkal felváltva használtam. Utána sokáig nem használtam, de az emléke az illatnak megmaradt, magabiztos felnőtt igényes nő illatát testesítette meg.
Idén új év új illat gondoltam. Bevetettem magam a Marionnaud-ba és végigfújkáltam az összes Chance illatot, és egy pár új illatot, és mivel első fújásra egyik sem győzött meg üres kézzel hazamentem. Majd este a táskám a dobált kis illatos papírok elkezdtek élni, és külön- külön elkezdték kibontakoztatni csodás arcukat. Hm mit mondjak ami még másnap este is ragyogott az az összes Chance volt. Erősen, üdén. Az Edt változata volt a legelragadóbb számomra, bár vacilláltam közte és az edp között, de ennek frissessége, és talán korszerűsége jobban testhezált. Tehát visszamentem az M-be kifújtam az edp-t és az edt és nem lettem okosabb mindkettőt vittem volna :D Végül az edt jött velem haza és két hét használat után nagyon örülök, hogy ezt választottam. Gyönyörű időtálló illat, pici frissességgel amitől nem olyan ódon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

Bettu

2018. augusztus 13.

Számomra teljesen más, mint az EDP. Én abba szerelmesedtem bele, így maradok is annál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

homonnaizs

Korcsoport: >54
2018. május 28.

legeslegjobb illat ,kedvencem nyáron főleg, jelen van és tökéletes a napodhoz:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 28.

NoemiToth

2018. május 25.

A drága parfümök királynője! Egyszerűen tökéletes. Különleges, kicsit pimasz,az igazi nagybetős NŐ illata.
Ha magamra fújom, mindig magabiztos leszek tőle :))) Nincs vetélytársa, legalábbis eddig nem találtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Lina6

2018. április 28.

Anno vásároltam belőle 100 millit. Tartóssága rajtam közepes. Illatjegyeit én nem tudtam kibogozni...Picit szintetikusnak hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 28.

csakmoni

2018. március 9.

2018: Vetélytársa akadt a Zen-nek, amit rám egyáltalán nem jellemző módon már hónapok óta használok!
Próbálkoztam én már két éve is ezzel az illattal, de nyáron, és nem volt jó. Most viszont nagyon tetszik, pont az ellentmondásossága, a friss, kesernyés, maszkulin fejillat után az édeskés lecsengés, ami inkább csak kényelmes, nem édes. Sem hidegben, sem kánikulában nem vágynék rá, azt hiszem, de ez a hűvös, napsütéses tavasz nagyon passzol hozzá.

2016: Első alkalommal riasztónak találtam a fejillatot. Erős, maszkulin, cseppet sem vonzó volt a bőrömön.. Aztán néhány óra múlva harmonikus, velem tökéletesen összeolvadó, elegáns illattá vált, ami az egyik percben nagyon vonzott,a másik szippantásnál megint hátrahőköltem tőle, aztán megint tetszett. Ilyesmit szeretnék alapillatnak, de olyat akarok választani, ami az elejétől a végéig tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 9.

zsuzska78

2018. március 7.

Mindenfoglalt85, én szeretném kérni a megunt kedvest! (bár itt nem tudtam közvetlenül neked írni) Szóval én fél éven keresztül járkáltam a parfümériába, melyik legyen az IGAZI? Elsőre a sima Chance edt jött velem, ez a téli meleg illatom. Aztán jött a nyár, Chance eau de Fraiche a könnyedségével meghódított. Személy szerint rajtam sem igazán tartós, biztos a kémia. Férj kedvence..:-) Az előttem szólóknak igazat adva szerintem is a Chance család a Kisasszony..a Coco M. a Nagyasszony..! Tudnátok segíteni abban hol lehet megnézi a parfüm kód alapján a gyártási évet? A londoni reptérről kaptam egyet és sokkal kisebb a sorszáma mint a 2015 sajátomnak. ? *5

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 7.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)