Chanel

Ár:   25 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. július 11.

Ár:   25 490 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2003.

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fejjegyek: ananász, írisz, pacsuli, rózsabors, jácint

Szívjegyek: jázmin, citrom

Alapjegyek: pézsma, pacsuli, vanília, vetiver

Ár: 22.900 Ft , Eladó: Vuk2
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten 4/6-es villamos, 1-es villamos, 2-es metró vonalán személyes átadás, vagy utalás után küldöm ajánlva, postán maradóra, foxpost-tal, ahogy szeretnéd.

floracska6

2021. június 8.

Lehetséges, hogy az én orrommal van a baj de én semmi de semmi különbséget nem érzek az EDT és az EDP között (talán egy ici picit gyengébb ebben a rózsabors mint az EDP-ben de semmi más). Tartósságban is pontosan ugyanolyan gyorsan eltűnnek a bőrömről sajnos :( Ennek ellenére egy nagyon eredeti kreáció, okkal olyan népszerű amilyen, talán a fiatalosan elegáns jelzőt tudnám leginkább hozzá passzintani, főleg a 30-as korosztályhoz illik szerintem.
Mikor először próbáltam nagyon orrba vágott a rózsabors, ehhez hozzá kell szokni de miután lecseng a fejjegy a jázmin és a pézsma kezd el dominálni. Gyönyörű illat de sajnos a tartóssága és az ára nincsenek arányban, és sajnos ez az egész Chance sorozatra vonatkozik, rajtam nagyon illékonyak.

Update: beszereztem itt egy kedves eladónak hála és nagyon-nagyon megszerettem. Rajtam a rózsabors nagyon finoman van csak jelen, az Edphez képest sokkal rövidebb ideig. És utána a pacsuli és a pézsmás citrusos jegyek dominalnak. Ezt viselnem legszivesebben éjjel-nappal, kár hogy a párom kimondottan budosnek tartja, az ő jelenléteben a Tendre-t használom inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 8.

kissagi19

2021. április 28.

Erős és karizmatikus illat.
A rózsabors a bőrömön pusztulat, megkeseríti a többi illatjegyet. Ha nem uralkodna dölyfösen, talán még szeretném is... De ott van a kis huncut, így 3 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 28.

Erős és karizmatikus illat.

hpcz95

2021. április 5.

Barátomtól kaptam karácsonyra ezt a kellemes, virágos illatot, én azonnal megszerettem. Nekem ez az illat a tavaszi-nyári frissességet idézi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

Leoka

2020. július 31.

Nagyon próbáltam megszeretni, kellemes citrusos illat, amit igazából bárhol bármikor magamra fújhatok, mert annyira semmi sincs benne, ami a környzetemet bántaná.
Nem fogott meg benne semmi és sajnos rajtam nem is tartós, kb 2 óra elteltével már alig-alig marad rajtam valami belőle.
Próbáltam télen is - nyáron is.
Csatlakozom azok táborához, akik azt erősítik, hogy ennyi pénzért többet vártam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 31.

Próbáltam télen is - nyáron is.

Nenuka

2020. február 19.

Nekem ez egy love/hate illat, de inkább love, tobbszor szeretem, mint nem. Azért örülök, hogy van. Páromnak se tetszik sajnos, pedig mindennapra az a fajta nem hivalkodó Chanel, ami nekem tavasszal pl nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 19.

Timi8

2020. február 8.

Èvekig felé sem fordultam... Oka az anyukája szùròs, csìpős, harapòs viselkedése a bőrömön. Teljesen más volt rajtam mint amit a parfümöktől elvártam. Nem is értettem, hogyan lehet mégis sokak szignatùraillata...
Mivel a Chance eau Fraiche-t kezdem nagyon megkedvelni, és az eau Vive is egyre inkább tetszik, gondoltam, ha nem is az edp-vel kezdem az ùjraismerkedèst (nehogy megint elmenjen akedvem...), megkòstolom az edT-t. És bummmm!!!!!! Isteni! Ez finom. Rajtam kifejezettem maszkulin, friss-fűszeres parfüm. Narancshéj és tűlevèl a bőrömön, mégsincs karácsonyi köntösben. Frissessége ellenére érezni vmi érdekes ölelő melegséget benne, amitől magam is teljesen 4-évszakos illatként tudnám aposztrofálni ill. viselni is. Jò kis parfüm ez! Most már fel vagyok készülve az edp-re is :))) Jöjjön aminek jönnie kell !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

Fannie

2020. január 11.

Nyárra nekem a tökéletes parfüm. Van benne egy kis édesség, bár rajtam a virágos és a citrusos illat jobban előjön, és sokáig marad is, mert tartós. Nem tudom jól megfogalmazni, de olyan frissítő, üdítő illat ez, ami nem válik fullasztóvá a nyári melegben sem, hanem körbelengi az embert. Már két nyáron is használtam, néha megéreztem magamon és mindig meglepődtem, hogy még mindig milyen üde illata van. Nagy kedvenc, szerintem ha elfogy az az üveg, amit a páromtól kaptam, újravásárolom. Néha egyébként tavasszal is fújkáltam egy kicsit, olyan jó volt megint érezni azt a nyári illatot a hideg tél után. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 11.

bogyoesbabocaa

2019. december 9.

Nagyon finom illat, nagyon szeretem! <3 Én a citrusos jegyeket érzem ki belőle magamon.
Tartósságát tekintve, ha ruhára fújom, akkor több ideig megmarad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

Tartósságát tekintve, ha ruhára fújom, akkor több ideig megmarad.

Dudoka77

2019. december 6.

Ma találtam rá a szekrény mélyén egy eldugott zugban árválkodva. Ott ette a fene szegénykét évekig, mire eszembe jutott, hogy jééé, nekem van egy nagyon trendi parfümöm!! Fújogattam én szorgalmasan annak idején, mert (az ajándékozó iránti tiszteletből) nagyon szerettem volna szeretni, de olyannyira jellegtelennek és semmitmondónak találtam, hogy feladtam az igyekezetet. Azt kell mondjam, a sok év utáni újrapróbálkozás sem hozott áttörést: számomra épp olyan semmitmondó ma is, mint akkor volt. Nagyjából ugyanaz az érzés, mint amikor szappanos kézmosás után konstatálod, hogy jó illatú lett a kezed, aztán a következő másodpercben már meg is feledkezel róla. Tulajdonképpen magán viseli a mainstream minden tulajdonságát: felületes, jellegtelen, felejthető, színtelen, semmitmondó, minden mélységet nélkülöző valami, ami csak beszél, de nem mond semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 6.

riatai

2019. október 18.

10 év kihagyás után ismét nagy kedvenc. Az egyik legjobb parfüm. Nem is tudom, hogy tudtam eltévelyedni.... Minden percét, amit rajtam tölt, imádom. Szeretem az edt-jét és az edp-jét. Friss de mégis érzéki, púderes, de nem fullasztó, nem tolakodó. Nem hívja föl magára a figyelmet méterekről, de körbeleng. Csodálatos kreálmány!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 18.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)