Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. július 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2003.

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fejjegyek: ananász, írisz, pacsuli, rózsabors, jácint

Szívjegyek: jázmin, citrom

Alapjegyek: pézsma, pacsuli, vanília, vetiver

Chanel Chance EDT 10 ml fújós
Ár: 2800 +posta , Eladó: riatai
Állapot: 10 ml, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyes átvétel Kaposváron, banki átutalás után postán maradóval, esetleg foxposttal
Chanel Chance EDP
Ár: 18990 , Eladó: serslililla
Állapot: 50/~30ml, Helyszín: Budapest xiii.ker., fizetés: Személyes átvétel
Flicka

2013. február 9.

Nagyon összetett illat, eleinte csak a pacsulit éreztem magamon és rögtön fejfájást kaptam tőle. Ma már kicsit "megszoktuk egymást", egy vidám, virágos illat. Szuper nőies és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 9.

c.ancsa

2013. február 4.

Ezt használom kb 5 éve! Nem szeretem váltogatni az ,,illataimat." Nem használok egyszerre több fajta tusfürdőt, egyik nap egyik, másik nap másik, parfümre ez méginkább igaz. Friss, üde illat, elegánsan nőies, nem tolakodó, nem tömény. Sokan nyárinak mondják... Én használom télen is, biztosan azért mert utálom a telet és szeretnék egy kis nyarat belecsempészni. :) Már nagyon megszokta az orrom, szóval váltani fogok, de nem azért mert nem szeretem!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 4.

Eperhabbal

2013. január 30.

Régi nagy szerelmem...főleg nyáron szeretem viselni...egy nagyon klassz nyárra emlékeztet az illata Évek óta nem használtam, lehet hogy meglepem magam egy üveggel, hátha 2013 nyara is nagyon klassz lesz:o)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 30.

devcat

2013. január 28.

Sokan szeretik, nekem egyáltalán nem tetszik, émelyítő illat, kissé dohány illattal megspékelve, magamra fújva hányingerem lett, azóta ha megérzem valakin, rosszul leszek tőle, nagyon hasonló a Mademoiselle-hez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 28.

lokodilaura

2013. január 25.

anyukám kedvenc parfümje, én is nagyon szeretem! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

anyukám kedvenc parfümje, én is nagyon szeretem! :))

jucikad

2013. január 24.

életem egyik illata :) sokan dicsérik, magabiztosságot és kiállást ad..ez pedig nekem bőven elég ;) elegáns, nőies, kifinomult..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

haminda

2013. január 24.

Szeretem. Sallangmentes, egyszerű, szép üvegbe zárták ezt a finom, abszolút nőies, elegáns, nem tolakodó illatot. Nem olcsó, de tartós, mert elég 1-2 fújás belőle, s így is egész nap kellemesen körülleng az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 24.

Feketepárduc

2013. január 20.

Az egyik kedvenc Chanel-em. Én elegáns illatnak tartom, közel sem az a rohangászós, bármikor-bárhova illat. Nagyon nőies, de nem virágfelhő értelemben. Valahogy határozottá tesz, így szívesen használom ha pl. tárgyalni megyek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 20.

Hertha

2013. január 20.

Nagyon nagy kedvenc, a Chanelek közül messze a legjobb, az ára húzós, de nagyon tartós, így egy 30 ml-s is sokáig eltart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 20.

Cs.Dóri

2012. december 30.

Szerelem volt első szaglásra, annyira tetszik. Egy hete próbáltam ki, de teljesen véletlenül, és beleszerettem. Nem az az tipikus nőies illat, de ha mondjuk aznap nem magassarkúban tipegek, hanem a lapos cipőre kerül választás, biztos, hogy ezt az illatot fújom magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate