Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. július 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2003.

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fejjegyek: ananász, írisz, pacsuli, rózsabors, jácint

Szívjegyek: jázmin, citrom

Alapjegyek: pézsma, pacsuli, vanília, vetiver

Chanel Chance EDT fújósok
Ár: 1500-, 2900- , Eladó: RekaKrem
Állapot: 5-10 ml frissen fújt fújósok, Helyszín: Pécs, fizetés: Posta, foxpost (pluszban az árhoz)
Chanel Chance EDT fújósok
Ár: 5 ml 1700 Ft, 10 ml 2900 Ft + postaktg , Eladó: Lin
Állapot: Üveg fújósba átfújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás beérkezése után postázom
csakmoni

2018. március 9.

2018: Vetélytársa akadt a Zen-nek, amit rám egyáltalán nem jellemző módon már hónapok óta használok!
Próbálkoztam én már két éve is ezzel az illattal, de nyáron, és nem volt jó. Most viszont nagyon tetszik, pont az ellentmondásossága, a friss, kesernyés, maszkulin fejillat után az édeskés lecsengés, ami inkább csak kényelmes, nem édes. Sem hidegben, sem kánikulában nem vágynék rá, azt hiszem, de ez a hűvös, napsütéses tavasz nagyon passzol hozzá.

2016: Első alkalommal riasztónak találtam a fejillatot. Erős, maszkulin, cseppet sem vonzó volt a bőrömön.. Aztán néhány óra múlva harmonikus, velem tökéletesen összeolvadó, elegáns illattá vált, ami az egyik percben nagyon vonzott,a másik szippantásnál megint hátrahőköltem tőle, aztán megint tetszett. Ilyesmit szeretnék alapillatnak, de olyat akarok választani, ami az elejétől a végéig tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 9.

zsuzska78

2018. március 7.

Mindenfoglalt85, én szeretném kérni a megunt kedvest! (bár itt nem tudtam közvetlenül neked írni) Szóval én fél éven keresztül járkáltam a parfümériába, melyik legyen az IGAZI? Elsőre a sima Chance edt jött velem, ez a téli meleg illatom. Aztán jött a nyár, Chance eau de Fraiche a könnyedségével meghódított. Személy szerint rajtam sem igazán tartós, biztos a kémia. Férj kedvence..:-) Az előttem szólóknak igazat adva szerintem is a Chance család a Kisasszony..a Coco M. a Nagyasszony..! Tudnátok segíteni abban hol lehet megnézi a parfüm kód alapján a gyártási évet? A londoni reptérről kaptam egyet és sokkal kisebb a sorszáma mint a 2015 sajátomnak. ? *5

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 7.

Mindenfoglalt85

2018. február 26.

Sziasztok!
Hosszú időn át vágyakoztam erre a finom illatra, az én bőrömön kiválóan működik, igazi luxus.
Kb. a 30 %-át használtam el, mikor teherbe estem és már nem bírom elviselni. A későbbiekben gyermek mellett sem tervezem használni, mivel igen intenzív illatról van szó.
Ha valakit érdekel, szívesen megválnék tőle, az árban megegyezünk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Sziasztok!
Ha valakit érdekel, szívesen megválnék tőle, az árban megegyezünk.

Mila85

2017. december 28.

Nem gondoltam volna, hogy nekem valaha lesz chanel parfümöm...a no.5 megszaglászása 20 évesen pont elég volt, hogy egy életre elhatárolódjak tőle. Én aki egy givenchy ange ou demon le secret/hot couture meg nina ricci tipus vagyok...Na persze 30 felett már kezdtem érezni, hogy őszre télre legalább kellene valami komolyabb. Nyárra én csak a givenchyt szeretem, bírom, minden más számomra sok meg egyébként is annyira hozzám nőtt az évek alatt. Na szóval úgy keveredtem össze ezzel a kis finomsággal, hogy a kozmetikusom használja az edp változatot és rajta nagyon tetszik, ha pasi lennék tuti odáig lennék ezért az illatért egy nőn. Egy pár fújásnyi maradékot nekem adott, akkor már éreztem hogy kellene nekem is, legalább egy 10-20 ml csak hogy én is chanel birtokos lehessek. Aztán úgy hozta a sors, hogy nyáron egy 100ml edt példányra leltem. Nem tudtam, hogy fog tetszett, az edp után, de többször tapasztaltam hogy én az edt-s típus vagyok, úgyhogy nem is csalódtam. Összenőttünk, nekem inkább így télen jobb fújni, mert azért van ereje, nyáron nekem nehéz ez, tartós is, a napi 8 órás munkát bírja, sőt ahogy telik a nap egyre jobban simul, idomul a bőrömhöz, és egyre jobban tetszik. Max 2 fújás nekem bőven elég, nem érzem hogy többet igényelnék, az már túl sok, sokszor 1 is. Sok dicséretet is kapott már, közelemben senki nem hordja úgyhogy kimondottan én illatom lett. Érződik, hogy chanel, de még se az a nagyasszonyos, nekem ez az igazi kisasszony illat, nem a mademoiselle.
Tulajdonképpen nem meglepő hogy tetszik, összes összetevőjét külön-külön is szeretem:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Vilhelm789

Korcsoport: >54
2017. november 13.

A párom hozta Párizsból, kicsit csalódott voltam, mert mást használtam, ez ismeretlen volt. Először nem voltam túl lelkes az illatáért,
de ahogy használtam, egyre inkább megszerettem. Szerencsére nem édeskés, kellemes, kicsit fanyar, virágos illat. Tartós, különleges, nőies. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 13.

Vicus7

2017. november 12.

A citrom erőteljesen érződik benne, friss, fiatalos illat. Rendkívül tartós illat. Én elsősorban nyárra ajánlanám. Engem nem nyűgözött le, de nappalra kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

melwin

2017. november 6.

Nem sokat törődtem a mainstream parfümökkel annak ellenére, hogy azt használtam, míg bele nem csöppentem a niche parfümök világába. Ég és föld. Ezért nem is igazán írtam itt véleményt mainstream parfümökről, mert nem volt miről. Chanel-t nagy ívben kerültem, mert egyszer megszagoltam N°5-t és óriásit csalódtam.
De múlt héten valami belém ütött. Úgy döntöttem végig tesztelem a Chanel-eket. Nem olvastam róluk, nem tudtam a történetük így előítélet nélkül lendültem neki (kivéve a N°5-nak)
Chance már első szippantásra kitűnt. Ismerős volt, de mégsem. Biztos vagyok benne, hogy már éreztem valakin, de nem tudtam, hogy az az illat Chance volt (vagy egy replika). :)
Nagyon üde, friss, kellemes, csábító, virágos, nőies. Meglepett, hogy ennyire tetszett. Két nap alatt csitultak az érzelmeim iránta és gondoltam egy bolond fellángolás volt. Nem is kell nekem Chanel. De visszamentem még egyszer letesztelni és sajnos még mindig tetszik. Lehet, hogy Chanel tulajdonos leszek? :D Nagyon szépen összerakott illat. Igaz hogy nem tegnap dobták piacra, de ezt a 20-as, 30-as korosztály számára tudom elképzelni. Míg az Allure és társai az érettebb nőket képviseli a szememben. Már ha lehet kort kötni egy illathoz. Számomra ez egy nagyon kellemes csalódás volt. 5-os csillag kétség kívül. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 6.

dustyrose

2017. október 25.

Egy ideje már tesztelgetem, szép , elegáns kis illat, nekem talán ez tetszik a legjobban a chanelek közül.Egyáltalán nem erős , mindennapi viseletre abszolút alkalmas.Nem vagyok egy citrus rajnogó, viszont a pacsuli és a vanília ad neki egy kis mélységet, így nem érzem magamon idegennek.Kifejezetten maszkulin - ami számomra pozitívum- szerintem unisex illatként is árulhatnák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 25.

nyarigabi

2017. október 10.

Upd. El sem hiszem, de meguntam. El is adtam az üvegemet, megtartottam pár millit, szagolgatom, de nem akarom magamra fújni. Bajom lett a pacsulis illatokkal, remélem átmeneti a dolog.

Vetélytárs nélkül nyerte meg a My signature helyet a fragrantica profilomon. Csípős reggeleken a legfinomabb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 10.

Bernini

2017. július 11.

Kedvenc illatom! Most épp üresen árválkodik az üveg, de biztos hogy újraveszem megint, annyira finom, édes, különleges. *****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 11.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate