Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. július 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2003.

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fejjegyek: ananász, írisz, pacsuli, rózsabors, jácint

Szívjegyek: jázmin, citrom

Alapjegyek: pézsma, pacsuli, vanília, vetiver

Chanel Chance EDT fújósok
Ár: 1500-, 2900- , Eladó: RekaKrem
Állapot: 5-10 ml frissen fújt fújósok, Helyszín: Pécs, fizetés: Posta, foxpost (pluszban az árhoz)
Chanel Chance EDT fújósok
Ár: 5 ml 1700 Ft, 10 ml 2900 Ft + postaktg , Eladó: Lin
Állapot: Üveg fújósba átfújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás beérkezése után postázom
Agnes01

2017. január 31.

Sajnos mi nagyon nem passzolunk össze ezzel az illattal. Ismerősömön éreztem először ezt a parfümöt és nagyon megtetszett, de az én bőrömön valahogy nem működik. Ettől függetlenül számomra ez egy nagyon kellemes, nőies, eleinte frissítő majd buján mélyülő illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 31.

HaziManka

2016. december 19.

Egy barátnőm használta régen,de nagyon luxus márkának találtam,és
nekem sosem volt,nem is nagyon próbáltam.
Most a napokban magamra fújtam egy drogériában,de nem tetszett
annyira mint a barátnőmön.Az üveget szagolgatva és frissen fújva nagyon
kellemes,különleges,friss illat de pár óra után nekem olyan édeskésbe
hajlik ami picit az idősebb korosztály parfümjeire hajaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 19.

Egy barátnőm használta régen,de nagyon luxus márkának találtam,és
nekem sosem volt,nem is nagyon próbáltam.
Most a napokban magamra fújtam egy drogériában,de nem tetszett
annyira mint a barátnőmön.Az üveget szagolgatva és frissen fújva nagyon
kellemes,különleges,friss illat de pár óra után nekem olyan édeskésbe
hajlik ami picit az idősebb korosztály parfümjeire hajaz.

szilvia.bano

2016. október 30.

Nagyon szeretem, az Eau de vive-el párhuzamosan használom, jelenleg mindkettő megvan, és azt hiszem hosszú el fognak kísérni. Gyümölcsös, elegáns, nőies illat. Megkockáztatom, megtaláltam az illatomat velük. És mindenki dicséri, aki megérzi rajtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

Villango

2016. október 29.

nagyon jellegtelennek tartom én is, ahhoz képest rettentően drága
ilyet tud bármelyik celeb parfüm is
A húgom használja, ő most kismama, na ebben a szerepben tökéletes, ez egy babát vagy gyereket sem zavar :) mert ezt amit ő, tudja bármelyik szappan is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 29.

nagyon jellegtelennek tartom én is, ahhoz képest rettentően drága
ilyet tud bármelyik celeb parfüm is

negro22

2016. október 20.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

Megkaptam nagyon szeretem annyira jo beszerzek egy 150ml et megunhatatlan szamomra 10*****

(-4)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 20.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

(-4)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
gumibogyo11

2016. szeptember 29.

Nagyjából most már 10 éve ez a parfümöm és még mindig imádom. Próbálkoztam mással is néha váltottam, de 1 hónapnál tovább sose hiányzott a polcomról. Azt szeretem a legjobban benne, hogy mindig változtatja az illatát. Hónapok után is érzem a sálakon vagy pulcsikon. Nekem egy 100ml-s üveg kb másfél évig elég szóval abszolút gazdaságosnak mondanám, a napi 1 fújás bőven elég. Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

emeseee6

2016. szeptember 24.

Barátnőm használja,rajta jól működik.Rajtam semmi extra,nem érzem a magaménak.4 csillag a jó minőség miatt,tartós,és elég kellemes illat,csak nekem jellegtelen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

széva

2016. augusztus 20.

Őt én is használtam 3 db 100ml erejéig,de kiütötte a Chanel Allure Sensuelle :-)
Most újra megkívántam ,rajta vagyok,hogy beszerzem .-) A hatásról majd beszámolok,kíváncsi vagyok ennyi idő elteltével mit fog mesélni.

Azt hiszem örök szerelem ez köztünk mindig ott kell üljön a polcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Azt hiszem örök szerelem ez köztünk mindig ott kell üljön a polcomon.

Boombapple

2016. augusztus 6.

Éppen a Müllerben jártam, amikor úgy gondoltam, hogy most már kipróbálom a Channel parfümöket. Mivel az ára eléggé borsos, én pedig nem úgy készültem, ezért csak a nyakamra és a csuklómra fújtam a teszterből. Eleinte szinte semmit sem éreztem, mintha vizet fújtam volna magamra. Pár perccel később pedig megcsapott egy elegáns és kifinomult, mindeközben letisztult illat. Teljesen beleszerettem. Egész hazaúton éreztem és a Kedvesem is megjegyezte, hogy nagyon tetszik neki ez az illat rajtam. Ha legközelebb arra járok, megveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

GNóri

2016. július 18.

Többször próbálkoztam már vele, de a Chanelek közül nekem ő a fekete bárány. Abszolút nem tetszik, nem tudok vele megbarátkozni, nem tudom őt befogadni. Üvegből szagolva még csak-csak elmegy, de a bőrömmel egyáltalán nem tud együttműködni. A "Chance"-os frissességből, könnyedségből semmit nem érzek, valami tömény, fullasztó, férfias, borsos katyvasz a bőrömön. Akárhányszor próbálkozom vele, mindig az a vége, hogy lemosom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate