Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. július 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2003.

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fejjegyek: ananász, írisz, pacsuli, rózsabors, jácint

Szívjegyek: jázmin, citrom

Alapjegyek: pézsma, pacsuli, vanília, vetiver

Chanel Chance EDT fújósok
Ár: 1500-, 2900- , Eladó: RekaKrem
Állapot: 5-10 ml frissen fújt fújósok, Helyszín: Pécs, fizetés: Posta, foxpost (pluszban az árhoz)
Chanel Chance EDT fújósok
Ár: 5 ml 1700 Ft, 10 ml 2900 Ft + postaktg , Eladó: Lin
Állapot: Üveg fújósba átfújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás beérkezése után postázom
Anne74

2016. július 14.

Kedvelem a Chanel illatokat az egyediség miatt. Imádom az Allure-t. S már kiszerettem volna próbálni a Chanel Chance-t is.
Számomra minden, csak nem egyedi. Nagyon nagy csalódás. (Az itteni vélemények alapján vásároltam meg)
A Canel név kötelez...ez a parfüm pedig nem azt a hatást adja. Rajtam nem tud kibontakozni. :(

Nem szeretek lepontozni semmit s van egy 20 ml-sem, szerintem csak fogjuk nézni egymást. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 14.

Grumpi

2016. május 5.

Én nem szeretem a Chanel illatokat.Számomra túl intenzívek,tolakodóak,van amit egyenesen nagymamásnak tartok!Aztán jött ez a kis csoda :)
Virágos,friss,enyhén édes,de nem zavaró.Tartós,mindegy,hogy csak utcára,vagy alkalomra,megszerettem és maradok is nála egy jó darabig!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

potter74

2016. március 25.

Legjobb legintenzivebb illat nagyon szeretem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 25.

Legjobb legintenzivebb illat nagyon szeretem

radinm

2016. február 13.

Fújósom van és még nem tudtunk együtt kibontakozni, de többek között miatta is várom a tavaszt. Szerintem nagyon finom, de még fogom szerkeszteni a véleményem, addig is ötös😊. Elnéztem, EDP-m van, elnézést kérek, de biztos Ő is fincsi😊.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 13.

angesz90

2016. február 9.

A Chanel Chance gyűjteményemből már csak ez a darab hiányzik. Egyszerűen imádom az összeset. Az EDP verziót egyenlőre nagyon erősnek érzem a bőrömön, persze előfordulhat, hogy ez majd néhány év múlva változik. Addig is ez a parfüm lesz a társam hidegebb időkben. Nagyon kellemes, szolidan leng körül. Egyáltalán nem zavaró, nem érzem magamon folyamatosan az illatot, de alkalmanként azért megmutatja magát, hogy igenis itt van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

meridaa

2016. február 2.

Örök kedvenc! Már sokadikat fogyasztom, bár most Chanel Chance másik illatát használom a télen. Ez az illat, ami után női-férfi orrok is megfordulnak, és megkérdezik mit használok, na és ami fontos, hogy valóban tartós illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

magichand

2016. február 1.

Sok éve kaptam ajándékba a bátyámtól, de nem erre vágytam hanem az eau fraiche-ra. Annyira nem tetszett az illata, hogy nem bírtam elviselni magamon. Töménynek és nagymamásnak éreztem. Két évet legalább porosodott a polcomon, és ahogy betöltöttem a 27-et elkezdett tetszeni. Aztán hirtelen kedvenc lett belőle, mostanra pedig a teljes mértékig rám jellemző illat. Inkább hidegebb időben használom, jobb időben pedig jöhet az eau fraiche. Mást azóta nem is használok, olyan semmilyennek tűnnek a két "IGAZI" illatom mellett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

tonhalacska

2016. január 11.

Szerettem, de nem lett szerelem, nem édes illat, inkább virágos krémes, és közép tartósságú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 11.

senskin

2016. január 5.

Számomra Ő a Parfüm. Kifinomult illat, valóban elegáns és komoly hölgyeknek. Nem egy hétköznapi illat. Inkább 30 felett tudom elképzelni, azon a nőn, aki tudja mit akar. Nincsenek allűrjei, megfontolt és hiteles.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 5.

szegfumonika

2016. január 5.

Szerintem nagyon nőies kifinomult illat, nem feltűnő de mégis emlékezetes. Elsőre finom ciprusos, mire lecseng édeskés illattá válik. Még eddig nem volt chanel illatom, számomra még megfejtendő. Szerintem nem hétköznapokra való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate