Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. július 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2003.

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fejjegyek: ananász, írisz, pacsuli, rózsabors, jácint

Szívjegyek: jázmin, citrom

Alapjegyek: pézsma, pacsuli, vanília, vetiver

Chanel Chance EDT fújósok
Ár: 1500-, 2900- , Eladó: RekaKrem
Állapot: 5-10 ml frissen fújt fújósok, Helyszín: Pécs, fizetés: Posta, foxpost (pluszban az árhoz)
Chanel Chance EDT fújósok
Ár: 5 ml 1700 Ft, 10 ml 2900 Ft + postaktg , Eladó: Lin
Állapot: Üveg fújósba átfújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás beérkezése után postázom
AmberGrace

2015. december 21.

Tinikoromban használtam, fiatalos illat. Nem tinilányos, de fiatalos. Nagyon tartós. Néha még a sálamon mosás után is érződött. Mindenki imádta, rengetegen dicsérték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

rekaviragm

2015. december 16.

Elegáns, nőies illat. Elsőre nem voltam tőle elragadtatva, de miután összebarátkoztunk, szívesen használtam, de csak télen, nyárra nagyon erős, és hívalkodó illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

vfejes

2015. december 14.

A 20-as éveim befutó pasizós vagy buliparfümje volt. A mai napig van belőle itthon, most készülök elajándékozni a legjobb barátnőmnek a maradékot. Nagyon szerettem ezt a parfümöt, de a mai 36 éves orromnak már kicsit erőszakos. Ami azért érdekes, mert az Allure-t és más egyéb fűszeres parfümöt sem érzek feltétlen annak. Egy buliba lehet ma sem érezném annak, de a hétköznapjokra nekem még télen is sok. Szerettem, jó volt. Ennyi :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 14.

vzsm02

2015. december 7.

Olvasgatom a véleményeket, ismerem az illatot, de őszintén szólva még barátkozom, azt hiszem ezekhez a típusú parfümökhöz meg kell érni, vagy csak el kell határozni magát az embernek!?? Nem tudom, tetszik az biztos, fogom is viselni, mikor? Azt nem tudom, de majd update ....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 7.

dlmkvcs

2015. november 30.

Úhh, tökéletes. Szofisztikált, elegáns illat, mégsem csak az idősebb korosztály számára megfelelő. Hozza a chanel minőséget tartósságban. Fantasztikus. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

piroslili

2015. november 18.

Imádom ezt a parfümöt, anyukám mindig ezt használja, és valami álom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 18.

Imádom ezt a parfümöt, anyukám mindig ezt használja, és valami álom :)

scorpionqueen

2015. november 8.

Nem akartam addig Chanel illattal kezdeni, ameddig nem állok rá teljesen készen. Mert érteni, tisztelni és szeretni akartam. Azt akartam, hogy úgy viseljem, ahogyan az mindkettőnkhöz méltó. Magamból nem hülyét csinálva, belőle pedig nem olcsó kölnit. Meg kellett érnem hozzá, az életemnek is olyan periódusába kellett érkeznie. Bűn lett volna hamarabb kezdenem, soha nem tudtam volna igazán átadni magam neki, megérteni és igazán szeretni. Elkönyveltem volna az egyik illatnak, amit használok. Érdemtelenül, becstelenül. Most érkezett el az idő. Én választottam őt, vagy ő választott engem? Nem tudom. Nem is fontos igazán.
Nem kezdek bele, hogy milyen kifújáskor, milyen leszáradáskor. Nem tudnám leírni, nem is akarom. Boldog vagyok, hogy egymáséi lettünk, mert ez számomra nem pusztán egy illat. Egy hosszú út vége és a felismerésé, hogy vége annak az útnak. Kristálytisztán tudom, hogy ki vagyok, mi vagyok. Egyben végtelen hála a férjemnek, aki soha nem akart megváltoztatni, másnak, szebbnek, jobbnak látni. Ő csak engem akart mindig, úgy, ahogy vagyok. Akkor is, ha nem mindig érti. Hála azért, hogy nem is akar mindent megérteni, csak elfogadja.
Az út végének a felismerésénél szebb ajándékot nem is kaphatnék születésnapomra. Ez az illat pedig mindezt keretbe foglalja. És végül: őszintén hálás vagyok mindezért a Chanelnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 8.

Lisien

2015. szeptember 16.

Hát nehezen hozott minket össze a sors. :D Először egy drogériában szimatoltam meg, akkor nem tetszett. De nem hagyott nyugodni és most nem is olyan rég egy parfüm mellé rendeltem belőle mintát. A kis üvegből szaglászva nem igazán ragadott magával. Gondoltam üsse kő, egy próbát megér. Hát raktam belőle magamra. Megkértem páromat, hogy szimatoljon meg és neki az volt a véleménye, hogy (előre is elnézést kérek) mi ez a nyanyás illat?! Elég csalódott voltam, hogy ez a reakciója. Le is beszéltem magam róla, mondván, majd odaadom édesanyámnak, hogy használja el. A nap folyamán arra lettem figyelmes, hogy valami nagyon kellemes, nőies, magabiztosságot árasztó illatot érzek folyamatosan, mire felfogtam, hogy ez bizony a Chance! Amikor hazaért párom, ő is megdicsérte az illatomat és megkérdezte, hogy ezúttal melyiket viselem. Leesett az álla, amikor megtudta, hogy ez az általa "nyanyásnak" titulált Chanel. Beleszerettem ebbe az illatba és rettentően tartós (ami el is várható ilyen árkategóriában szerintem). Hát dehogy ajándékozom el a mintámat! Sőt...rövidesen meg is fogom rendelni. Annyira elvarázsolt az illata, hogy nekem ez kell és kész. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

baranyeszter

2015. augusztus 14.

Igazából nem tudom mit lehetne erről írni... Chypre floral, és tökéletes, úgy, ahogy van.

Nem azt érzem, hogy önmagam kifejezése ezt viselni, inkább kiegészít engem.

És imádom az újratölthető "zsebparfüm" kivitelt! Hozza a klasszikus kerek üveg eleganciáját, ahogy a Chanel és a Chance feliratok eltávolodnak egymástól a tartó csavarásakor.
A legmeglepőbb, hogy a farmer-sport cipő megoldáshoz ugyanúgy illik, mint egy koncertre menős szereléshez, vagy akár kosztümhöz. Amíg nem volt saját "példányom", sokkal elegánsabbnak hittem. Talán csak tornacipővel és motoros bőrdzsekivel nem merném viselni :) :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

Nem azt érzem, hogy önmagam kifejezése ezt viselni, inkább kiegészít engem.

Lailany

2015. június 20.

Imááádooom, ennyi :) :) Igazán isteni illat! 5 csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

Imááádooom, ennyi :) :) Igazán isteni illat! 5 csillag

Alkoholok: Alcohol