Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. július 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2003.

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fejjegyek: ananász, írisz, pacsuli, rózsabors, jácint

Szívjegyek: jázmin, citrom

Alapjegyek: pézsma, pacsuli, vanília, vetiver

Chanel Chance EDT 10 ml fújós
Ár: 2800 +posta , Eladó: riatai
Állapot: 10 ml, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyes átvétel Kaposváron, banki átutalás után postán maradóval, esetleg foxposttal
Chanel Chance EDP
Ár: 18990 , Eladó: serslililla
Állapot: 50/~30ml, Helyszín: Budapest xiii.ker., fizetés: Személyes átvétel
baranyeszter

2015. augusztus 14.

Igazából nem tudom mit lehetne erről írni... Chypre floral, és tökéletes, úgy, ahogy van.

Nem azt érzem, hogy önmagam kifejezése ezt viselni, inkább kiegészít engem.

És imádom az újratölthető "zsebparfüm" kivitelt! Hozza a klasszikus kerek üveg eleganciáját, ahogy a Chanel és a Chance feliratok eltávolodnak egymástól a tartó csavarásakor.
A legmeglepőbb, hogy a farmer-sport cipő megoldáshoz ugyanúgy illik, mint egy koncertre menős szereléshez, vagy akár kosztümhöz. Amíg nem volt saját "példányom", sokkal elegánsabbnak hittem. Talán csak tornacipővel és motoros bőrdzsekivel nem merném viselni :) :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

Nem azt érzem, hogy önmagam kifejezése ezt viselni, inkább kiegészít engem.

Lailany

2015. június 20.

Imááádooom, ennyi :) :) Igazán isteni illat! 5 csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

Imááádooom, ennyi :) :) Igazán isteni illat! 5 csillag

Clauril

2015. május 11.

Egyik kedvencem, tipikusan ősszel szoktam használni, valahogy olyankor érzem magamhoz a legközelebb. Imádom, hogy van egy kis fanyar lecsengése. Komoly, de mégis nőies illat, tudni kell viselni, szóval hangulattól függően előfordul, hogy inkább mást fújok magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

HDR

2015. április 18.

Kifinomult, nőies, jellegzetes, karakteres, de nem tolakodó és mellbevágó illat. Ha megérzem, biztosan tudom, hogy ez Ő.
Sokkal jobb, mint az EDP változata. Sokkal inkább szeretem az ebben rejlő kis frissességet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 18.

aranyeso

2015. március 12.

Nagyon kulonleges, az elejen szerettem, de sajnos mar nem hasznalom mert nagyon eros az illata, hosszu es sokaig tarto, valamiert kinzo fejfajast okoz :( pedig meg van belole. (Nalam a No.1. Coco Mademoiselle)

Janka - ferjemtol kaptam szuletesnapomra, nem tudok megvalni tole :( azert koszonom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 12.

janka.s

2015. március 9.

aranyeso, ha esetleg megválnál tőle, engem érdekel! :) janka.schott@gmail.com

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 9.

aranyeso, ha esetleg megválnál tőle, engem érdekel! :) janka.schott@gmail.com

Zanzara

2015. február 15.

Nem egy mindennapi illat az biztos. Még barátkozunk, mert nem tudom eldönteni, hogy illik-e hozzám, vagy sem. Pedig másokon annyira tetszik. Rajtam néha kissé férfias, néha meg igazi dög, de sosem egyforma. Tudni kell viselni, és én nem biztos, hogy tudom... Várok, hátha kiforrja magát a dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 15.

poppy

2015. február 5.

Nekem pedig dohány,dohány,dohány, citrommal és borssal :) Sajnos megesik, hogy olyan napokon is ezt használom amikor nem érzem magam erősnek és magabiztosnak, olyankor mindig megbánom. Eluralkodik rajtam és ő visel engem. Ambivalens kapcsolat a miénk, vagy borzasztó rosszul érzem magam tőle, vagy imádom és boldoggá tesz.Emiatt szeretem őt annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

szeliger

2015. február 4.

Nem egy bonyolult illat, pacsuli, pacsuli, pacsuli, egy kis citrusos beütés megborsozva, de nem tehetek róla, nagyon szeretem. Legalább 10 éve használom már, időről időre előkerül és mindig rácsodálkozom, hogy egy ilyen nyers, szögletes illatért mennyire tudok rajongani. Legelőször hagyományos üveges verzóban találkoztam vele, aztán megjelent 20 ml utántöltős rózsaszín fémhengeres kiszerelésben, amiért nagyon hálás vagyok a cégnek. Táskában, nesszeszerben igen jól hordozható és ahhoz képest, hogy finoman fogalmazva nem bánok vele kesztyűs kézzel, az évek során többszörös fiolacserét megélve szinte újszerű állapotban megmaradt, a szélén kopott csak meg néhol. Az illat nagyon tartós, egész napon át illatozik, ez főleg akkor feltűnő, ha egy ideje már nem használtam. Az én orrom hamar megszokja, rendszeres használat mellett bele lehet esni a túladagolás hibájába, úgy tűnhet, hogy az illat már nincs sehol, pedig bizony ott van az, szóval csak óvatosan. Ezer közül is megismerem, öt csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 4.

Lara5

2015. január 28.

Imádom, számomra ez a A parfüm! Már egy 100ml es üvegcsét elhasználtam és most egy újabb 50 ml et fogasztok éppen.
Nőies, magabiztos, friss, de mégis bódító, különleges, izgalmas illat. Magamra fújom és jobb kedvem lesz tőle, nőiesnek és ellenállhatatlannak érzem magam. Nagy a szerelem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate