Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. július 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2003.

Illatcsalád: ciprusos-virágos

Fejjegyek: ananász, írisz, pacsuli, rózsabors, jácint

Szívjegyek: jázmin, citrom

Alapjegyek: pézsma, pacsuli, vanília, vetiver

Chanel Chance EDT fújósok
Ár: 1500-, 2900- , Eladó: RekaKrem
Állapot: 5-10 ml frissen fújt fújósok, Helyszín: Pécs, fizetés: Posta, foxpost (pluszban az árhoz)
Chanel Chance EDT fújósok
Ár: 5 ml 1700 Ft, 10 ml 2900 Ft + postaktg , Eladó: Lin
Állapot: Üveg fújósba átfújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás beérkezése után postázom
kicsim1978

2014. augusztus 9.

Összetévesztettem az üvegeket,és a Chanel Chance"zöld" helyett ezt vettem meg.A zöld lágyabb,tavasziasabb.Első fújásra nem tetszett,de a bőrömön órák múlva életre kelt!Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

La-Fee

2014. május 12.

Annyira rossz a börömön, hogy nagyon. Párom csak annyit mondott" Ez egészen rettenetes ". Erös és savanyú lesz rajtam. Mire hazaértünk (mert nem mostam le csakazértsem) a karomon átváltozott némiképp az illat, akkor pedig az Allure Sensuelle lecsengéses illata jött ki rajtam egyértelmüen. Az pedig itt csücsül a polcomon és az minden pillanatában gyönyörü! Gondoltam az évek folyamán változott a böröm és illik majd hozzám, de nem. Szomorú vagyok, mert szerettem volna, de ne legyek telhetetlen, a többi Chanel illat majdnem mind jó rajtam. Ha máson érzem egy igazán kedves és magabiztos, stabil vidám illat, egy szép ritmusos, harmónikus kreáció, ami rajtam hangolódik csak el. Keresem az új nyári illatom továbbra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 12.

bubbans

2014. május 11.

A márkanévhez méltó az illat, kifinomult és elegáns. Én nagyon szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

A márkanévhez méltó az illat, kifinomult és elegáns. Én nagyon szeretem! :)

banyadék

2014. március 27.

Ez az illat szinte ugyanolyan mint a Chance Eau Fraiche, de ahogy megnézem az összetevőiket, nem csodálkozom, szinte ugyanazok vannak mindkettőben. A zöld tesója karcosabb, erőteljesebb, ez lágyabb. De olyannyira, mintha nem is lenne rajtam. Iszonyat gyorsan eltűnik, legalábbis rólam. Még szerencse, hogy csak mintám van és nem ruháztam be nagyobbra, mert most a guta ütne meg. Az illat miatt három pötty, egyébként egy nagy nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 27.

Pöti

2014. március 22.

Ma leteszteltem az edt verziót és sajnos rajtam nem jön ki a citrusos lazaság... :( Az elején a pacsuli megvolt, persze nem annyira too much mint az edp-nél, ez még rendben is lenne, de fél óra után én már nem éreztem a bőrömön szinte semmit se. Valami van a bőrömmel az orrommal, nem tudom. A Chance érzés teljesen megvan, de fél óra nekem kevés ebből a gyönyörből... Lepontozni viszont nem szeretném, talán bennem van a hiba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 22.

dorci993

2014. március 8.

Ma találkoztam először ezzel a parfümmel, de mit hagytam ki eddig...Friss,pezsgő, tavaszias, csodááálatos :))) igaz hogy egy picit maszkulin az eleje, de még az is imádnivalóan elegáns és finoooom:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

lorik.laura

2014. január 10.

Édesanyámtól kaptam ezt a parfümöt. Mikor először a csuklómra fújtam, egyáltalán nem tetszett, olyan férfiasnak találtam az illatát, le is mostam. Aztán egyik nap elindultam a városba, épp ez akadt a kezembe és magamra fújtam. Mikor megszáradt mintha teljesen más illatot éreztem volna. Annyira kifinomult annyira nőies! Azóta szerelem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

Yumeli

2013. november 29.

Annyira szerettem volna megszeretni ezt az illatot, de nem akart velem együtt működni. Magamra fújtam és az elején frissnek éreztem magam tőle minden rendben volt, aztán valami elromlik szinte megfojt az illata. Megfájdul tőle a fejem és bármennyire szeretném lemosni magamról fojtogat és nem hagy békét nekem. Kár érte...de az vigasztal, hogy sokan használják itt, ahol élek és mindig megkaphatom azt a `lehetőséget`, hogy megszaglásszam máson a könnyedséget, ami velem nem működött :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

Kleopátra

2013. október 4.

Nem vagyok oda a Chanel cuccokért. Jók, de számomra túlzottan nagyvilági nőiességet testesítenek meg. És ezt a madame-vonalat érzem minden egyes parfümjükben.Túl egyszerű vagyok én ehhez. Még városban sem lakom, nemhogy Chanelben feszítsek...Minek? Itthon meg a kutya se foglalkozik azzal mit fújok magamra.
Erősen túl van árazva, ennyit sosem adnék a EDT-ért,mert hogy még nem is EDP,tehát a tartóssága eleve gyenge az árhoz mérve.Akkor már inkább egy Mugler remekmű,mert az is kerül ennyibe és ruhán még 3 hétig is tart!

Nah de az illat maga egy kellemes,bájos,bújós virágillat.A fejemet viszont nem kapnám fel ha megérezném valakin.4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

Csipike

2013. augusztus 27.

Tényleg nagyon finom illat, nőies, nem tolakodó, könnyed, de a tartóssága nálam problémás, kb fél órát tart, először azt hittem csak hozzászoktam, de másokat kérdezve kiderült ők sem éreznek ilyenkor már rajtam semmit, így gyakran kell újrafújni, ezért viszont rohamosan fogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate